Игра с прогнози- Първа Бундеслига, сезон 2017/18

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Игра с прогнози- Първа Бундеслига, сезон 2017/18

Мнениеот Groucho » 13 май 2018 14:32

dreben23 написа:За едно изречение да кажете трябва да се мъчим по цял сезон.

От Холивуд се обадиха преди малко, чели темата и искат да снимат филм по играта. "Превъзходството на dreben23" с Мат Деймън в главната роля. Чакат само да им разкажеш как хвана Байерн - Волфсбург 2-2 и стартират проекта :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Игра с прогнози- Първа Бундеслига, сезон 2017/18

Мнениеот 1914.1902 » 13 май 2018 14:37

Честито на победителят !
Браво и на организатора , дано има нова игра и другия сезон . ;)

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози- Първа Бундеслига, сезон 2017/18

Мнениеот THE RED SNAKE » 14 май 2018 00:44

Поздравления за победителя и добра работа на организатора на играта :) ! От новия сезон 18/19 в играта с прогнози в Шампионската лига директно се класират заелите от 1 до 11 място 8-) ! Ако не стигат хора, може и допълнително да се привлекат 8-) !

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози- Първа Бундеслига, сезон 2017/18

Мнениеот dreben23 » 19 май 2018 15:38

Groucho написа:
dreben23 написа:За едно изречение да кажете трябва да се мъчим по цял сезон.

От Холивуд се обадиха преди малко, чели темата и искат да снимат филм по играта. "Превъзходството на dreben23" с Мат Деймън в главната роля. Чакат само да им разкажеш как хвана Байерн - Волфсбург 2-2 и стартират проекта :lol:


То Холивуд като гледам какви филми прави вече, сигурно няма да могат да ми покрият и хонорара. А и щом мога да хвана 2-2 баварците, не ми трябват бокс офис класации, шампионите ходят ли на кино? Че то този не бе най-трудният, общо взето класата ми е значителна и само късметът ми беше необходимо да работи. А като се смесят двете се получава голям точков актив, невъзможен за всеки един жив човек! Аз въпреки и че се ориентирам супер във футбола, имам и късмет, затова и казвам и предварително, че сте обречени. Другите хора го нямат моето късметче, класата е в огромни размери понякога при мен. Ако не може да го преглътне някой, да си изтрие типстърския профил. А и така само имаш шанс срещу буки, ако играеш на хазарт. Третото в мой плюс е, че нито един кръг не играх от бундеслигата и мач, а и за две години съм пускал едва два-три фиша. Ако пуснеш резултатите, които измислиш в тото, отпиши го и челото, аз издържах и на това изкушение, въпреки че с такава класа трябваше да опитам поне веднъж и във фиш бум бумите ми, но баце Таско е голям, няма да застраши победата, че може да хване някакво си 1 к или 2 к. Това е класата, да направиш огромна парична саможертва и да спечелиш играта на лошите, които все някога си очакваха подобен разгром! Да са си взели мерки, защото от начало съм казал, че в едно единствено празненство ще празнувам! Най-тродничкото си избрах. :mrgreen:

За автографите на моя агент позвънете, подготвихме ги с имената на типстърите... Толкова много бум буми имам направени в този форум, че за миг ли никой не си ме е представял като победител? Все някога щеше да стане, топрекорди, топрекорди накрая се сумират и се получава красива победа. За малко ми се измъкваха и късметчето ми обръщаше гръб, но на всекиго обръща гръбче и то! :lol:

Мерси за поздравления! :)

[offtopic]Ако мислите, че съм си записвал кои са ми бум бумите в играта. Тва значи да ги запаметявам и в другите първенства, абсурд. Аз си ги отчитам ден за ден и се приключва с тях, следващите. :lol: Не ги помня хич, щото всеки ден кат си имаш бум буми, не може да и ги запомниш. Нормално. Ако трябва и филмът дето направи Холивуд аз да си го превеждам, сигурно ще е доста отегчително и странно занимание. :lol: :cry:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Игра с прогнози- Първа Бундеслига, сезон 2017/18

Мнениеот Groucho » 19 май 2018 16:22

dreben23 написа:..., общо взето класата ми е значителна и само късметът ми беше необходимо да работи. А като се смесят двете се получава голям точков актив, невъзможен за всеки един жив човек!

Скромен, ей :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози- Първа Бундеслига, сезон 2017/18

Мнениеот dreben23 » 20 май 2018 01:52

Скромен съм, но погледни класата примерно днеска скромна ли е, само френските ми на сингли съм си играл и ми ги направиха по мойне прогнози :lol: , пак се хиля здравата. :lol: И виж, хванах им жакпота за седмицата 1000 т дават тука, обаче го подарих ей така кат си промених Атлетико 2-ката на 3-0 за Марсилия, дори изгубения мач си ми беше бум бум. Това как го правя по дяволите, вече се питам сам! Казах на змейко, че ако водеше ти френското щеше да пишем още една победа заради огромен обрат, който се случи. Много е откачена тая класа, и пак съм си скромен и не ми дреме за това. Наслаждавам се на буми буми и тва е. Мен ми харесва самото нещо да съм изиграл букито, щото се мислят за много умни да прецакват милиони хора. Милиони съдби и животи съсипани заради хазарти. :lol: Нека дойдат да прецакат баце им Таско, глей, глей. От минус 650 ли колко бяха ми преди деня, някъде към плюс 400 излизам с жакпота точките, скромно си ги мисля и на око, и нямах идея, че сме събота и пак си ги стърбуших за френското му отделих по-малко от минута за прогнози. Тва е ненормална класа, не знам що ги дават всеки път на мен.

[offtopic]Изображение


Изображение

Изображение[/offtopic]

Лошите мисля, че навсякъде щяха да са сад, ако ти водеше игрите, такова нещо щеше да им се случи, майци! Откъде ми хрумват така ама ей ги за седмицата с жакпота. Риват, мразят ме, псуват ме лапетии ама не може да ми нарушат бум бумите. Дори да не ми дават победата в играта, всеки път едно и също. Гадно им е на лошите, ама бум буми безброй, непостижими са си нещата за всеки жив човек, той не ги мисли така. Няма, трябва да си си скромен, ама и топки да си имаш, смело сърце и тва е рецепта. Една минутка отделих за френско, как може бе? Временно всеки може да познава, но никой жив човек не може да познае толкова бум буми. Много готино е. Най-глупавото и забавно нещо, че всички знаят кой е номер 1 и пак не използват да опитат да си хванат фишо. Пък може и да опитват, не знам, то всеки тихомълком си работи. Не е като мене да каже имам класа и ще отнема на някого квота за Шл в последния кръг, да извинява, но трябва да приеме, че му се е изсипала кофата с класата ми върху квотата му. Приемаш, че си загубил и продължаваш напред, като големи паднали спортисти! Ама с продължаване напред сме се докарали да нямаме един успех. И сега да си видят как се прави! Аз им писах не е банан да го откъснеш или ягодка да я набереш, класата не расте по дървета. Никой регламент не помага ако ги залея с бум буми ето така. Барем едни бонбони теменужки да рече да почерпи, аха, аз ги обичам, супер са. :) Подценява си, игнорира си класата, пълни си портфейла и няма и да каже мерси, обаче като им спра зестрата да прогозирам бум буми не се ли замислят, че няма кой да им ги предложи такива и познае точно така са, ето.. Тираж за тираж нали, оттук оттам си каже класа нечия ще използвам, ще съсипя врют игрите на всичко отгоре, ама добре е да е наясно, че аз ще спра да се занимавам с това занимание и няма да има кой да ги измисли по-екстравагантно. :lol: Защото никой не ги прогнозира така и не следи така добре футболчето. Ама то и да го следиш, ще му липсва акъл или късмет и какво ще се получи, ами нищо. Разгром и от буки, не само от шампиона... Все си викам в добри дни, че няма кво повече да подобря, ама то и жакпота отиде, квотите отидоха. Лека, квото ще все ми е едно, вече все повече се убеждавам, че не трябва да залагам никога, шашми правят с фубола. Внимавайте, не се юркайте, че и класата трябва да се усилва. Баце Таско ще я усилва, ама повече моята се усилва и още, нищо. Агентът ще му кажем да подготвя автографи повече така. Може да напише и слогана върху карточките, че "Класата не расте по дърветата" и на фон може да имаме палми и банани. Ааа, да, да, много яко ше стане. Цяла палма с банани, обаче класа няма там отгоре! :) :lol: :shock: :)

[offtopic]Ся някъв комар ще ми пие кръвта в тъмното докат ви пиша, ами иска да почерпи и той малко класа. Ще има и за него. :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32252
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Игра с прогнози- Първа Бундеслига, сезон 2017/18

Мнениеот 1914.1902 » 21 май 2018 16:57

Като представители на Германия в Шампионската лига влизат - dreben23,Harbinger,Dani,pomiqr272 и Speranza


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта