Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот ivo77 » 22 май 2017 22:38

moite tochki ot kryga ne sa li 11?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот NOMER14 » 23 май 2017 00:02

Благодаря....
8-то място миналата година ме мобилизира за тази.

gog88
Мнения: 1953
Регистриран на: 01 окт 2008 22:24
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот gog88 » 23 май 2017 08:44

Честито на NOMER 14, който показа изключителна класа и заслужено печели първото място!
Поздравления за организатора j0rka7aa, за отлично свършената работа.
Последна промяна от gog88 на 25 май 2017 12:12, променено общо 1 път.

valni
Мнения: 4895
Регистриран на: 08 авг 2012 16:47
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот valni » 23 май 2017 19:21

Честито на NOMER14 за първото място!
Поздравления за организатора j0rka7aa, за положените усилия по организацията на играта.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот dreben23 » 24 май 2017 16:28

Честито, Лосче! :)
[offtopic]Те са хвалят, хвалят лошите, прецакват себе си, нас, сейбията дори, майци, ама накрая парична награда за мен от прогнози :P , за тех некакви таблички от фалшивите им с немного сериозни футболни аргументи игри. Аз като им казвам, че нещо им не са както трябва игрите и трябват правила като правила, не вярват ми. За какво си губим времето с тези игрици, не зная, но досущ са еднакви, защото и профилите на людете са еднакви! Мисленето не е футболно едно такова и затова ги топли да са лидерчета във флашиви игрици, а най-доброто, което можеше да се направи, е да превзема си всички последни места. Жалко, че трябваше да правя бум,бум без никаква стойност. :lol: :lol: В единствената игра, в която баце Таско играе с правила(има го същото похвати и там, но няма да помогне на лошите), баце Таско захапал калъфка и не пуща! :lol: Еднакви прогнози не помагат на лошите по никакъв начин да им свършат работа някаква, трябва мноого бум,бум - от Европа, от Азия, Ю.Америка, Африка и Големио свет. В края на сезоните трябва да влизам и да поздравявам еди кой си номер 14, че е бил най-голям тарикат от всички други, че младото преписва редовно на баце Таско прогнозите редовно и взема титла така от лошите, ама то това би бил съвсем безсмислен поздрав, също като мое безсмислено участие в игри, пълни с баластра и фалш. За съжаление всяка година е едно и също, едно и също ви пиша през ден, като мнение за игрите и пак така се играе- прецак, прецак, и какво ще влиза баце Таско и ше излиза, без да му харесва, че гледа най-много мач. Примерно. Другият сезон ще спечели някоя алтернатива на пумито. :) Аз сега за Сегунда дивизион, чемпиъншип (то па директно у Лига 1 трябва де), Б група, Втора бундеслига кой ще тръгне на мен да ми прави игра сега? :lol: Ами за Шл, Ле като няма квота сега, ами че вие съвсем ще му скучаете наесен пак със старата песен? Вземете ги оправете тези игрици, за да носят некаква поне малко футболна наслада на хората от форумче. Основното е, че прогнозите нема как да са еднакви, туй само детска радост. Нито ще помогне за фишо да си спечелиш, нито кой знае какво смислено си правил през сезонче- загуба на време и нерви (четеш бъзици от чат тва е), това сте създали навремето още някой умен хитрец го е посадил зрънце на всеки в ума тук, на мен не може да посади нищо. Играх си моя стил, по-много ми е бум,бум макар и последен и си казвам и каквото мисля. То не е лошо да се каже, за да се оправи един ден, аха, чекай си.. :) Може ли лидерче да ми покаже баланс на ефбет или бет365 сметка, за да му честитя победа и аз? Геврек ли е там стоял цял сезон, за да победи в игра? Пишат се защо еднакви ли, ами за да влезе у квоти за ШЛ и ЛЕ, ама аз се чудя друго- тия дето играят си коректно защо са мухи без глави и не говори нищо. Не може 3-4,5 души да се гаврят с 25 бре. Защо мухи без глави толкова, защо? :lol: :mrgreen:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
j0rka7aa
Мнения: 9276
Регистриран на: 09 дек 2010 15:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот j0rka7aa » 26 май 2017 11:15

ivo77 написа:moite tochki ot kryga ne sa li 11?


11 са, толкова съм ги сметнал, но при пренасянето в таблицата съм объркал. Оправих го. :)
ЗА НАШАТА РОДИНА,
ЗА НАШИТЕ ДЕЦА,
ЗВЕЗДАТА ТИ ЩЕ ГРЕЕ,
ЕДИН Е ЦСКА!

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот THE_ALIEN » 26 май 2017 18:20

Поздравления за 14 :) ! Заслужена победа ;) ! Отлична работа на Жорката по отношение организацията на играта!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот dreben23 » 16 юни 2017 13:18

Ей, верно бре, жорката си е добър в прогнозите, организира си всичко мотамо, е малко закъснение не е проблем. И най-зрелищно може да напраска по 5-6 бум,бума(почти отвсякъде може си) и въри ги подобрявай! :lol: Жорката ми е отелвал много вола :lol: и понякога като му ги погледна са ми едва ли не странни, но те пък като си излязат така. През годините съм нямал никакви забележки към жорката по отношение на организация, имам само забележки, че е от Реал и Арсенал заедно. Ама те балетчета ше го разочароват и ще го смени по-нататък... [offtopic]Начи едно време не вървяха такива съчетания затова са ми и странни- Барса, Арсенал, Порто, Валенсия може некви такива, те и по стил и липса на трофеи си приличат дори, но Реал-Арсенал, Юве-Арсенал, малко се губи естетиката, ама има вече всякакви миксове. Левски-Арсенал щом виждам, чудя се как са стигнаи людете до този избор, да не би топлата врзъка от последните години между скаутски звена ли кво, ама на мен си ми е странно. Няма нищо лошо всеки да си оправи отборите по-натам, аз като малък също се излагах с Юве, Байерн, всичките само дето от Реал никога няма да бъда, те винаги са ми били най-противни! :) Но пък са най-силни сега и са на мода, тва е! Няма да е за дълго, те се наситиха и едва ли в близките 20 години пак ще вземат купата с ушите. То няма и УЕФА да ги търпи тях чак толкова, че да им станат 15. :lol:[/offtopic] Благодарим и на жорката за добрата работа, но като цяло моят съвет към организаторите, към всеки един, е да стопират всякакви ментараджийски истории, за да си заеме всеки полагащото му се място в класирането! Аз на първо или калъфчица, дори топ 4 ще ми е добре, останалите надолу.. Но последни места мисля, че не ми отиват, тцък, и в игрите правете лятото ревизия. :) Предложението ми е за още по-гъвкави регламенти, за да е наистина купон за всички.. Аз така гледам и филмите да речем- 4-5 пъти един и същи или кат слушам музичките, га ми омръзне я сменям. А вас не ви омръзват тези регламенти, щото ше се застраши класирането за ШЛ-то, споконо, то сме само 20 човека и бате змейко все ще ни вкара отнякъде. Кво се плашите толкова. Макар че мога да похваля доста пичове, че има промяна и се опитват да познават мач! И това е заради нещата дето съм ви писал, а ще ми казва всеки, че не се чете. Да бе, хич! Чекай, че трябва си пия хапчето буквално.. :x :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Los Che
Мнения: 7371
Регистриран на: 29 юни 2009 20:42
Skype: yomusbg
Местоположение: Nou Mestalla
Контакти:

Re: Игра с прогнози - ЛА ЛИГА 2016/2017г.

Мнениеот Los Che » 05 юли 2017 13:01

?БРЕ ТО И КРАЙНО И ОКОНЧАТЕЛНО КЛАСИРАНЕ Е ИМАЛО?
Само че снимката на j0rka7aa не ми излиза.

Явно не съм първи защото честитят на №14.
Prefiero desaparecer que ver morir al Valencia: Rubén Baraja.
Como aficionado del Valencia estoy muy feliz.
El ´Guaje´ David Villa
Rino: “Mis jugadores son los mejores del mundo”.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта