Игра с прогнози Първа професионална лига.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist




Потребителски аватар
ku4api6ka
Мнения: 1655
Регистриран на: 20 юли 2015 10:13
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Игра с прогнози Първа професионална лига.

Мнениеот ku4api6ka » 02 авг 2017 08:52

Направил съм нова тема.Скачайте там :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози Първа професионална лига.

Мнениеот dreben23 » 09 авг 2017 03:04

pomiqr272 написа:
dreben23 написа:Има ли тема и игра за новия сезон? :)


Нали повече нямаше да участваш? Много мъжка дума...

Слабо, и ще видиш, че няма да участвам където не ми требе.
Пуми бре, чети, пуми пак не ще. Пуми бре учи, пуми пак не ще... Пуми, мъжка дума се дава на мъже, не на момиченца, които не могат да ме отупат на прогнози. Даже виж пуми, не съм участвал един кръг ама топрезултатче е мое. Глей сега, симпагяго. Без усилие, без умисъл, само с класа! Да видим кога ше го подобрят, когат сам си го подобря. Иначе нема. Пуми, на теб ше ти се пофаля, щото и без тва ти е все тая за футбола. Но покрай теб и другите ще си му изпитват респект, хехе. Не събра и ти акъл. Изображение:)

6 от 7, можеше да ги пробваме на една системка, ама все викам а, то футболчето нема да го нагласят всека седмица. Обаче си го нагласят почти всяка! :P

Пуми, само скивам статистика и вече почти всеки мач ми е ясен. То футболчето мен ми толкова елементарно, че се чудя кога ли ще омръзне да правя бум, бум. :) Ама мен ме кефи да си правя бум, бум и който не го кефи, да гледа повече спорт и да не се излага във форумче нали така. И да брои топрезултатите ми за сезонче, хаха, мисля, че мога да направя повече топрезултати, отколкото са ти бананите ти във форумче. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Игра с прогнози Първа професионална лига.

Мнениеот pomiqr272 » 12 авг 2017 18:31

dreben23 написа:
pomiqr272 написа:
dreben23 написа:Има ли тема и игра за новия сезон? :)


Нали повече нямаше да участваш? Много мъжка дума...

Слабо, и ще видиш, че няма да участвам където не ми требе.
Пуми бре, чети, пуми пак не ще. Пуми бре учи, пуми пак не ще... Пуми, мъжка дума се дава на мъже, не на момиченца, които не могат да ме отупат на прогнози. Даже виж пуми, не съм участвал един кръг ама топрезултатче е мое. Глей сега, симпагяго. Без усилие, без умисъл, само с класа! Да видим кога ше го подобрят, когат сам си го подобря. Иначе нема. Пуми, на теб ше ти се пофаля, щото и без тва ти е все тая за футбола. Но покрай теб и другите ще си му изпитват респект, хехе. Не събра и ти акъл. Изображение:)

6 от 7, можеше да ги пробваме на една системка, ама все викам а, то футболчето нема да го нагласят всека седмица. Обаче си го нагласят почти всяка! :P

Пуми, само скивам статистика и вече почти всеки мач ми е ясен. То футболчето мен ми толкова елементарно, че се чудя кога ли ще омръзне да правя бум, бум. :) Ама мен ме кефи да си правя бум, бум и който не го кефи, да гледа повече спорт и да не се излага във форумче нали така. И да брои топрезултатите ми за сезонче, хаха, мисля, че мога да направя повече топрезултати, отколкото са ти бананите ти във форумче. :)


[offtopic]В продължение на две години те виждам колко си добър в прогнозите, мамин сладък. Дънотооо. Даже аз съм по-добър. Смятай какъв злетак си. Ако разбираше от прогнози нямаше да живееш 30 години на гърба на майка си.

Мамините момченца винаги си намирате оправдания да се отметнете от думата си[/offtopic]


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта