Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

unwe2010
Мнения: 8
Регистриран на: 07 ное 2015 18:10
Контакти:

Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот unwe2010 » 10 юни 2016 07:25

Значи гледам по форуми и т.н., че Бет 365 е станал легален и си отворих сметка за 100+100, понеже идва европейско и има Копа Америка, възможности за хубаво завъртане на бонуса безкрай...

Как да е. Отворих си акаунт, поиска ми документи, пратих, депозирах си и почнах да играя на живо с коефициенти по 1.8+, за да мога да превъртя горе-долу безрисково. Завърших деня с около 40 лева отгоре и днес сутринта преди работа ставам за Копа Америка, за да видя има ли някакъв мегдан за голове и т.н. на живо и акаунта ми блокиран, имам само 100 лева (Бонуса), документите ми си стоят непроверени и т.н.

В Бет 365 не бях влизал над 3 години, заради 1 Void залог преди това, които бяха сетнали грешно и явно още са големи измамници...

Как мога да сезирам комисията по хазарта, тъй като видях само като опция жалба. И въпроса ми е има ли смисъл от подаване на жалба, т.к. съм бесен от сайта. Нямам никакво съобщение, не мога да се свържа на чат, няма ми парите от депозита и печалбата дотук, стоят ми само някакви 100 лева в баланса, маркирани като бонус, достъпа до залози е ограничен и т.н....

Пълни измамници бате! :( :( :(

lans22
Мнения: 65
Регистриран на: 11 авг 2015 20:03
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот lans22 » 10 юни 2016 07:44

и аз така навремето.
Зарибих се покрай БОНУСА!
Обаче се оказа, че трябва да превъртиш поне 5 пъти бонуса + залога като суми, за да можеш да теглиш натрупаното.
Колкото повече играеш има по-малък шанс ДА СПЕЧЕЛИШ С ТЕГЛЕНЕ.
Накрая, се превъртя, обаче БЕШЕ ОСТАНАЛА ТОЛКОВА МАЛКО НАЛИЧЕН КАШ ОТ ЦЕЛАТА РАБОТА, ЧЕ МИ КАЗАХА: под едиква си сума не правиме ТРАНЗАКЦИИ!
ИМАХ ИЗБОР: Да додепозирам и да изтегля жалките средства или да ги заложа ва банк. Загубих и КРАЙ НА САЙТА И НА ИГРАТА ПРИ ТЕХ.
ТА, СМИСЪЛ ОТ ЖАЛБА НЕМА - 100%! Ше се окаже, че сичко е съгласно условиата на сайта, които не си знаел, не си си и представял, че мчоже да са такива гот си депозирал пари там.
ГУБИШ!

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот HekakaB » 10 юни 2016 07:48

Какво ви е виновен букмейкъра, че сте баламурници и не четете?При мене що няма проблеми?
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

unwe2010
Мнения: 8
Регистриран на: 07 ное 2015 18:10
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот unwe2010 » 10 юни 2016 08:35

HekakaB написа:Какво ви е виновен букмейкъра, че сте баламурници и не четете?При мене що няма проблеми?


Ти изобщо прочете ли какво съм написал по-горе. Регистрирах се, депозирах си директно с бонус опцията, излезе ми да си пратя документи, които пратих и ми дадоха съобшение Приятна игра!

Оттам си играх вчера и направих от начален баланс 200 (100 депозит 100 бонус) сумата 250.07 лева към 23.27 вчера. Днес сутринта станах в 06:10 с идеята да хвана Мексико - Ямайка понеже имат късни голове обикновено мексиканците, за да мога да го играя. Сметката ми беше с ограничен достъп, имам като баланс само 100.00 лева маркирани като бонус и когато пробвам да дам депозит/теглене ми дава: Неуспешно! Свържете се с нас и посочете референция ACSTA(?!!!), каквото и да е това.

Пълна измама! Ще подам директна жалба, искам си печалбата и парите и ще подам, ако трябва и граждански иск срещу тях... Нали са легални уж? А продължават с циганските номера от едно време.

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот bobo_13 » 10 юни 2016 08:44

[offtopic]
unwe2010 написа:
HekakaB написа:Какво ви е виновен букмейкъра, че сте баламурници и не четете?При мене що няма проблеми?


Ти изобщо прочете ли какво съм написал по-горе. Регистрирах се, депозирах си директно с бонус опцията, излезе ми да си пратя документи, които пратих и ми дадоха съобшение Приятна игра!

Оттам си играх вчера и направих от начален баланс 200 (100 депозит 100 бонус) сумата 250.07 лева към 23.27 вчера. Днес сутринта станах в 06:10 с идеята да хвана Мексико - Ямайка понеже имат късни голове обикновено мексиканците, за да мога да го играя. Сметката ми беше с ограничен достъп, имам като баланс само 100.00 лева маркирани като бонус и когато пробвам да дам депозит/теглене ми дава: Неуспешно! Свържете се с нас и посочете референция ACSTA(?!!!), каквото и да е това.

Пълна измама! Ще подам директна жалба, искам си печалбата и парите и ще подам, ако трябва и граждански иск срещу тях... Нали са легални уж? А продължават с циганските номера от едно време.
[/offtopic]

Имаш ЧАТ НА ЖивО, питай ги какво става...имаш и БЕЗПЛАТЕН ТЕЛЕФОН....отиваш на КОНТАКТИ и решаваш как да се свържеш с тях
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот HekakaB » 10 юни 2016 08:45

Потвърдил ли си на мейла личните данни?
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот iliev72 » 10 юни 2016 08:47

Всичко което си е написал е много хубаво , но (голямо НО) можеш ли да го докажеш това ?!
Ако не можеш да го докажеш просто си хабиш времето(твоето и на комисията).
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

unwe2010
Мнения: 8
Регистриран на: 07 ное 2015 18:10
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот unwe2010 » 10 юни 2016 08:57

Имам скрийншотс на всичките ми залози, имам мейлите за успешен депозит, успешно изпратени документи и съощение за приети документи.

А в момента чакам на чат под номер 91 и ще се свържа след 2-3 часа като гледам опашката. Проблема не е само при мен, един приятел, който си беше затворил акаунта, заради пререкания с тях от 2010 го затвориха директно след като го е създал в рамките на 10 минути. И те си гледат интереса, ама при мен какъв е проблема?! Нито съм арбитражирал, нито нищо... Преди 2 години ги нахраних, че ми войднаха залог за 200 лева, понеже бяха сложили коефициент 4.20 вместо 1.50 и излезе, ама ми казаха буквално да си гледам работата. Това го разбирам, АМА сега са легални, пратил съм документи, играх си нормално и опа затворен...

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот HekakaB » 10 юни 2016 09:10

iliev72 написа:Всичко което си е написал е много хубаво , но (голямо НО) можеш ли да го докажеш това ?!
Ако не можеш да го докажеш просто си хабиш времето(твоето и на комисията).


Нали по банков път се превеждат парите, как не можеш да го докажеш?
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Има ли смисъл от жалба към комисията по хазарта

Мнениеот iliev72 » 10 юни 2016 09:31

Ще му върнат 100лв , но става въпрос за залозите и за история на акаунта му.Тези неща не се доказват с банкови преводи.
Аман от всезнайковци които дори не могат да четат.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта