Игра с прогнози Евро2016 Франция

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6844
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот veni__85 » 08 юли 2016 14:56

Може ли да дам прогноза, че и двата отбора ще загубят :) . Ще дам малко нестандартна прогноза макар и франсетата да са ми най-антипатични когато се отнася въпрос за футбол. Португалците също не са ми от любимите отбори, жалко, че исландците вкараха в последната секунда срещу Австрия, сега можеха да са на финал. ;) .

10 юни /неделя/
22:00 финал 51. Португалия – Франция 0:4/ франция

Организатора беше перфектен. Много точен с класирането , като имаше класиране след всеки мач(лично аз очаквах след всеки кръг, дори в груповата фаза).

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32326
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот modor » 08 юли 2016 15:05

Португалия – Франция 0:3
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот ЕМИЛ » 08 юли 2016 16:28

Португалия – Франция 0:1/Франция

Оценка за организатора на играта 10

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38906
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот tevez » 08 юли 2016 20:06

Португалия – Франция 1:2/Франция

hektor54
Мнения: 149
Регистриран на: 28 авг 2010 12:09
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот hektor54 » 08 юли 2016 20:40

Португалия – Франция 1:0/Португалия

valni
Мнения: 4888
Регистриран на: 08 авг 2012 16:47
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот valni » 08 юли 2016 22:32

10 юни /неделя/
22:00 финал 51. Португалия – Франция = 0:2 - Франция

Потребителски аватар
old_traff
Мнения: 3386
Регистриран на: 18 дек 2012 18:24
Skype: ЛС :)
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот old_traff » 09 юли 2016 01:49

Portugal-France 1-3 (France)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот doktora25 » 09 юли 2016 10:30

Португалия – Франция 1:1 (Португалия)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот dreben23 » 09 юли 2016 19:05

10 юни /неделя/
22:00 финал 51. Португалия – Франция 2:1

Огрничения ще си му търпим през целия ни съзнателен живот щем не щем, но сте малко ограничени все още да го проумеете това. А ограниченията ни ги налага да биг бос, който е. Примери от живота колкото щете - навсякъде и всичко е ограничено, подобно на умовете ни. А колкото по-ограничен е един човек, толкова и по-ограничени са и възможностите му.Не опитвайте да затапвате по-умни хора от вас, защото ще ви кажат същите неща, а по-нататък ще ви ги и покажат. :)

Мерси на организатора, че все пак играх два кръга, достатъчни са ми. По-силни и по-интересни няма да станете, момци, дори със затапките. А и това големи хора не трябва да го правят. На мен ми е все едно - я съм и силен, че и интересен и не може никой да ме затапи, колкото и да го желае. Пипето си сече все още, като спре да сече- тогава се опитайте. Харесва ми, че сте ги разбрали нещата, но от зависи да продължите започнатото. Но има мнозина, които нямат класа и се бутат да стават лидерчета, аз ги знам кои са, но и те си знаят. [offtopic]Ще перифразирам една известна реклама - не става със затапки, трябва и акъл и класа. :) Намеци тръгнали да ми правят, а още с по няколко профила си работите. Ако продължите така да се издаате, ще ви ги разкрия, но за какво са ми. На всяка игрица ли сега ще правим намеците, ами после като победя ще стане малка излагация, а аз мога да победя ако го пожелая, щото гледам повече мач, ама това е нормално. Винаги, когато съм по-добър в нещо, людете ги човърка отвътре и ги дразни, но на мен не ми пука за мнението им. И да спре човек, вие пак си му продължавате, а да се види хубаво, че баце Таско е номер 1 във всяко едно отношение. А вие сте почувствали неудобство някакво. Ок, извинявам се за причиненото удобство, но нещата трябва да се правят качествено или да не се правят изобщо. Разберете, никой от най-силните играчи не ви е длъжен да ви търпи магариите, а действително има и много силни тук, но ги потискате, а при нормални условия те ще ви победят и това ви е неудобството. Е, да, ама аз предпочитам да се съревновавам с тях, вие сте слаби за моята класа. Видели сте го хиляди пъти досега, но пък ви казах как ще станете малко по-добри- с качество, количество без качество не важи в нито един аспект от живота ни. И стига сте ме занимавали с глупости, при мен плоски шеги не минават, а явно денят ви минава скучно, макар че живея за да се шегувам, но и там съм си по-добър. Извинявам се ако съм ви докарал някакви комплекси в плюс, но ако ще мерите силите с най-добрите, това ще се случва от самосебе си, щото като ви победят садвате по детски, а на тях не им пука дали ще победят, те са си добрички силните и не е нужно да побеждават всеки път.
Виждате ли, не може човек да влезе, да остави прогноза и да си излезе. Обичат ме хората и лошите знаят, че съм прав на всичко отгоре, естествено, че знаят, затова са и тези намеци без които си можем. Има нещо друго за отбелязване - винаги по-слабите като им е тегаво искат да се отърват от най-силните, за да не паднат от тях. Най-силните и най-добрите винаги са неудобни за по-слабите и искат да се отърват от тях всички. Ама едва ли в някаква форумна игра може да се разберат нещата от живота, полно мало само. Немате милост, дори в жегите ме карате да пиша и мисля. Енолкова ви е акълът затова, ама така и не рабрахте и не проумяхте, че аз съм силен, не слаб. Ето, два кръга работа и отлепих от дъното щото си го поставих за цел т.е ще изисквам нужното уважение и в бъдеще, защото съм по-добър и по-силен, а на такива който се подиграва, нещо не е в ред... Ами видиш ли по-силен, ами уважавай го, не е толкова трудно. Тук ви е грешката на вас в клуба. Едно поздравче се сещам за финал. :) [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=k1m9NCfvhPw[/youtube] :)[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Игра с прогнози Евро2016 Франция

Мнениеот hd29 » 09 юли 2016 19:49

10 юни /неделя/
22:00 финал. Португалия – Франция - 0:2
Играта беше перфектно организирана евала.Яд ме е,че почти нищо не познах,но следващия път повече.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта