Често ли хващате мачове с голове в края?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот MaX » 03 яну 2016 12:57

На мен това ми е запазена марка. Нямам печеливш фиш без гол в 90-тата минута :mrgreen:

Eто вчера, Рединг 1-0 Бристол 90 минута ;)

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот trokadero_ » 03 яну 2016 13:02

Чувството е яко , ама чакаш и трепнеш като луд :mrgreen: ;)

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот veselinsk » 03 яну 2016 13:05

Три мача в колонка в 90-тата :)

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот dreben23 » 03 яну 2016 14:03

Да, точните влизат с последния залп, как иначе! :) И то ако не ги е заложил нито един човек по света! Не вярвам някой някога да заложи моите най-реални прогнози между другото. И по-добре, че няма да има точни! :mrgreen: Все още има хора, на които им се струва невероятно един единствен залог да е от значение и да променя всичко в милиони фишове, но от опит вече зная, че е така! Точно затова не може да се спечели, може мъничко де, но трябва да се бръкнеш със стотачки или хиляди и да разиграеш комбинации, но ще ти влезе от една до пет и тва не се брои за печалбичка. :(

В магазина леб дават ли ти всеки път на вересия? И да дават, ще те хване га се напиеш и ще си купиш нещо и он ще ти го пише двойно даването. Същото и с тотото.

Между другото, по бтв върви много добро сериалче "Играчи", същите негодяи сме и ние! :lol: :lol: Хареса ми, защото отразява действителността! Всеки се прави тарикатин и накрая друг по-добър тарикатин му разказва играта- ей го, американецът остана без кола, айтито не види гаджето, че е до него и го е биндисало от еноя ми ти комп, а каръка си скоца фиша за жакпота преди финалния залп. Най-лошото е, че не се разбра най-важното- ако не го беше скоцал, чичката в пункта ще му даде ли парите? И откъде ще му ги намери се чудя, тия всичките пунктове в трагично финансово състояние, ние чекаме от тех да вземем печалби, хахах, чекай да се посмея барем. :) Едно към едно е всичко- за белята аз успях да се огледам по малко, но мнозинството ще е по много и в тримата, с една дума нов филм и сценарий си требе, този е непълен! :) Забравих и мързела- четвъртото огледало, ама същото е и в живота. :mrgreen: Гледайте го ако има още серийки!
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
pumpo
Мнения: 1060
Регистриран на: 07 мар 2010 00:21
Контакти:

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот pumpo » 03 яну 2016 16:25

Така както ме е дънел мач в последната минута, така се е случвало и да хвана резултат в последната минута. Най-яко се получи на един над 2.5 гола, двубоят си вървеше 1-0 и в 89' и 90' стана 2-1 :) Мисля, че всичко е на кантар...някой път последната минута е златна за залагащия, друг път го потапя...

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот BurnX » 03 яну 2016 16:43

По скоро става точно обратното - в последната минута мача бяга след като преди това е излизал както съм заложил... но все пак без загуби няма да е интересно и мотивиращо :)

Потребителски аватар
hristo1306
Мнения: 2784
Регистриран на: 02 авг 2010 22:51
Контакти:

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот hristo1306 » 03 яну 2016 17:45

Какво често, от Нова година нищо - валат съм !! :(

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот Pragmatichen » 03 яну 2016 18:10

В Исландия - да.
В Италия - трудна работа, в Германия - също, защото там мачовете винаги са с минимално продължение макс 1-2 мин.
В Норвегия също падат често голове в последните секунди.
В Южна Америка - най-много.
Засега загадка ми е МЛС на САЩ, там както може да е 4:3, така може да свърши и 1:0 с гол в 3-тата мин.
Познаването на гол в последните минути е чист късмет, а понякога и нюх.
Предпочитам познаването на корнери в последните минути, там е далаверата, защото като сложиш да има 2-3 корнера накрая и ако единия отбор натиска здраво, шансът да излязат е голям :)
А и при корнерите обикновено има ситуации с 2-3 корнера последователни, което е страхотно.
И все пак, всичко е късмет! :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот organzata » 03 яну 2016 21:27

Не,ако имам излишни пари,предпочитам да ги дам на племенницата или децата от хазарт прокопсал няма.

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: Често ли хващате мачове с голове в края?

Мнениеот veselinsk » 03 яну 2016 23:25

organzata написа:Не,ако имам излишни пари,предпочитам да ги дам на племенницата или децата от хазарт прокопсал няма.

Айде бе, тия лафове на някой друг :lol:
Хем си залагам и си вадя парици, хем работя в онлайн букмейкър и ми дава и заплата. :lol:
Изображение


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта