Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот rhaegar » 19 май 2016 13:41

Аз бих предложил, да се види кой има повече познати точни резултати, досега в турнира.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот sunscres92 » 19 май 2016 16:13

За финала на Шл съм съгласен аз.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот dreben23 » 19 май 2016 17:18

Е аз моите полуфинали не ги смятах заедно с финала. Ама играта ни беше и за двата турнира общо и се получи много добре. И си вързах и гащеризончето накрая като им дадох да ми посочат и победители от двата финала съответно ако свършим наравно. Който обаче не влияе по никакъв начин, ако нема равенство. Мърморят, не мърморят.. Измислил съм го аз. :) Евентуално и там съвпаднат ли, решението е само едно - просто броим точните изцяло, ако и тама недай боже има равенство, знаците и това е. :) Не знам точно как сте ги сборували тук и накрая регламента, ама единият си е хванал некаква точица от Севиля, а другият е дал за Ливърпул. Според мен победител имате излъчен след продължения. Никой няма да ти се разсърди от двамата като пишеш 4:3 сл прод. и да ти се махат от главата. :lol:
[offtopic]И ние на елиминации го направихме, независимо че бяхме само осем от началото и после се оттеглиха половината заради сад фейсиз, само дето с двата турнира работехме. Но мен ми хареса как се получи. В края щеше да стане същата беля, ама го измислихме по йезуитски. Севиля е номер едно, техният рекорд едва ли ще бъде подобрен някога! Вярно, че Ливърпул имаха големи мечти за този мач, но те през целия сезон са адски зле с тази защита и накрая заради нея свършиха и мечтите. И не хвалете Клоп в мое присъствие, това е петият му загубен финал. като видя, че стане по-добър, ще го похваля вместо вас първи, никога не съм игнорирал нечии успехи. Ама той няма все още кой знае какви.Иначе е много готин тип и ги заслужава, ама трябва си и добър отбор, който да се бори на всяка цена да постига успеха, не развей прах. Примерно първото полувреме беше невероятно и в полза на Ливърпул всичко, но не вкараха навреме един втори гол и да се приключи. После тия лошите ги смазаха направо, даже да си призная пред вас- бях за Ливърпул, но ми беше забавно, защото в тоя отбор имат много големи идиоти. Смях се, честно. Ама предполагам колкото и да им е било тежко на феновете на Ливърпул и те са се смяли с какви идиоти искат да сбъдват мечатите си! :lol: :lol: Минало заминало, няма смисъл толкова да се тъжи, при положение че разликата беше толкова очевидна. И да се гледа позитивно на представянето като цяло на Ливърпул, щото надмогнаха собствените си възможности цели три пъти срещу другите фаворити. Е, най-големият без игра нема как да се победи! Но реално щеше да е скандално направо този отбор на Ливърпул да вземе купата с тези идиоти и да се наредят до славните и именити играчи на този отбор. Нема смисъл се разваля репутация. Но според мен, това като че ли беше и най-тежкия мач за отбора на Ливърпул откакто съществува. Аз като неутрален го почувствах, на вас какво ли ви е било в душите гадно! :|[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

valni
Мнения: 4895
Регистриран на: 08 авг 2012 16:47
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот valni » 04 юни 2016 18:32

И кой е победител в Лига Европа 2015/2016г.???

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот 1914.1902 » 04 юни 2016 21:51

Ами аз ви питах кво да правим .....

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот sunscres92 » 04 юни 2016 21:57

Ако "valni" е съгласен - пусни в random.org 2-мани и каквото стане.

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот THE RED SNAKE » 06 юни 2016 11:45

Без да се намесвам в работата на админа по отношение на победителя в турнира, по мои сметки победител е sunscres92, който има повече познати точни резултати в елиминационната фаза 4 /четири/ срещу 3 /три/ на valni ;) !


[offtopic]Заб.: По принцип при равен брой точки се гледа повече познати точни резултати в елиминационната фаза :) ! Ако и те са равни, тогава се гледат познатите точни резултати от началото на играта ;) ![/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот 1914.1902 » 06 юни 2016 13:52

В групите sunscres92 беше много нередовен и дори трябваше да бъде изваден от играта . Оставих го , за да не се развали схемата .
Иначе valni си беше редовен и разликата в точките е изключително голяма .

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот THE RED SNAKE » 06 юни 2016 13:58

Добре, както си решите за победителя, но нека да се обяви официлно кой е той, че това касае участниците за сезона в играта за ШЛ 16/17 :) !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22575
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Лига Европа 2015/16

Мнениеот NOMER14 » 06 юни 2016 19:32

THE RED SNAKE написа:Без да се намесвам в работата на админа по отношение на победителя в турнира, по мои сметки победител е sunscres92, който има повече познати точни резултати в елиминационната фаза 4 /четири/ срещу 3 /три/ на valni ;) !


[offtopic]Заб.: По принцип при равен брой точки се гледа повече познати точни резултати в елиминационната фаза :) ! Ако и те са равни, тогава се гледат познатите точни резултати от началото на играта ;) ![/offtopic]


Ето моето мнение(само не ми се сърдете):
Тъй като не е разписано това в правилата(брой точни резултати в елиминационната фаза), нека има двама победителя. На 1/4 финала отпаднах от valni при равен брой точки и равни точни резултати, но valni имал повече точни в реваншите. Приех решението (което не е разписано в правилата), защото трябва само един да продължи.
Змия, нека обявим двама победителя, като sunscres92 да вземе квотата от играта за ШЛ, защото valni e победител от играта в Германия и си има квота за ШЛ. Между впрочем valni e най-добре представилия се този сезон: 2 първи,1 второ, 3 трети места. miti4nia има 2 първи и 1 второ място. Моя милост има 2 първи места от периферни първенства и 4 трети места. Следват tevez (1 първо и 2 втори) и burchill ( 1 първо и 1 второ) и т.н.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта