Fantasy UEFA Champions League

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот kingofpop » 15 сеп 2015 20:35

момчета пишете в гоогле champions league fantasy и цъкате първия линк и там е на друг език, но бутона за правене на отбор работи....от този линк на английски и при мен не работи :mrgreen: :)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот veni__85 » 15 сеп 2015 21:07

kingofpop написа:момчета пишете в гоогле champions league fantasy и цъкате първия линк и там е на друг език, но бутона за правене на отбор работи....от този линк на английски и при мен не работи :mrgreen: :)

Да не бързаме с отборите има време:


"Please note that scoring will start on Matchday 2; 29th September 20:45 CET."
http://en.uclfantasy.uefa.com/champions ... am/select/

П.П Много тъп изглед на играта този сезон. За това ли се забавиха толкова ? Предишния по-ми харесваше..

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот dreben23 » 15 сеп 2015 21:54

http://www.goal.com/en-gb/news/5432/goa ... y-football

Mini league

Champions league

PIN 6631

Набързо сглобих някви момци. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот kingofpop » 15 сеп 2015 22:03

мен пък изгледа и дизайна ме кефат.... :roll:

по яко е, само дето изпускаме първия кръг...

аз си направих баси якия отбор за тоя кръг и тъкмо се изкефих, а то не го броят...ето Ди Мария бележи :x :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот kingofpop » 15 сеп 2015 23:39

към 75-80 пункта щях да имам ако си беше важил отбора... :evil: :evil: :mrgreen:

само Доста от 8 човека не ннаправи нищо...след 2 седмици започва борбата дизайна ме кефи :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот veni__85 » 16 сеп 2015 12:21

kingofpop написа:мен пък изгледа и дизайна ме кефат.... :roll:

Всеки има различен вкус ;)

Лига: Gong BG
Код: 8005354

Тия ми дават в профила гръцкото знаме вместо българското.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот dreben23 » 16 сеп 2015 18:53

Леле, страшни мъки е тоя сайт! :x Три часа минаха и още не мога да направя отбора! :lol: :oops:

Кажете как се слага капитанче, че не виждам никъде опция и не ще да ми съхрани отбора пущината? :mrgreen: А колко бъгове има не е истина, половин час натискаш да смениш някой човек (ако го сложа трета резерва не ще да го сменя изобщо, та трябва го преместя на друга позиция да го разкарам), по-смотан сайт дося не бях виждал. :mrgreen:

И цените такива високи, че умрях докат ги наместя, ся му щракнах една снимка на отбора за всеки случай, че три пъти ми презареди без да ми е сейфнат заради липса на рам, егати и тромавото чудо. :lol:

Помагайте! :)

С другия браузър стана. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6851
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот veni__85 » 16 сеп 2015 19:20

dreben23 написа:Леле, страшни мъки е тоя сайт! :x Три часа минаха и още не мога да направя отбора! :lol: :oops:

Кажете как се слага капитанче, че не виждам никъде опция и не ще да ми съхрани отбора пущината? :mrgreen: А колко бъгове има не е истина, половин час натискаш да смениш някой човек (ако го сложа трета резерва не ще да го сменя изобщо, та трябва го преместя на друга позиция да го разкарам), по-смотан сайт дося не бях виждал. :mrgreen:

И цените такива високи, че умрях докат ги наместя, ся му щракнах една снимка на отбора за всеки случай, че три пъти ми презареди без да ми е сейфнат заради липса на рам, егати и тромавото чудо. :lol:

Помагайте! :)

С другия браузър стана. :)

Кликваш върху футболиста и ти излиза" make capitan".

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот kingofpop » 17 сеп 2015 01:26

Изображение
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Fantasy UEFA Champions League

Мнениеот kingofpop » 17 сеп 2015 01:27

Едва ли ще остана с тоя отбор ама се пак...3 ма души от Макаби, че са евтини и да има пари за скъпите нападатели :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта