Новите правила в ТОТО-то

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22847
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот NOMER14 » 18 апр 2015 10:45

Появиха се в медиите някакви нови правила в държавното тото, влизащи в сила след Гергьовден...
Няма да коментирам за долното лимитиране на джакпота в 6/49 и неговото изплащане в продължение на 7 (седем) години. Ще посоча, че второто теглене в 6/49 се премахва - Историческа грешка. По този начин вместо да засили продукта, който предлага Спортният тотализатор, той започва да копира и имитира незаконните игрички по Лафки и магазини. Бабичките играеха едно време тото2 заради малките печалби - тройките (те сега са малки в този нов скъп живот за тях). Който е играл тото2 с комбинации и системи навремето, знае, че при спечелване на 4-ка тя влече след себе си и няколко печалби от тройки, т.е. печалбата набъбва. За да се увеличи размера на печалбата, трябва да се увеличат залаганията, а те се правят от такива, за които и малките печалби са добре дошли. Кандидат-милионерите са малко. Който има пари, не играе тото! Държавното тото продължава да линее и самоиздържа от натрупаните джакпоти и лихвите от тях.
Аз съм краен - джакпотът трябва да се премахне, за да се увеличат печалбите от долните печеливши групи.
Много персони се изредиха на клетото държавно тото (имената на повечето им във форумите са мръсни думи).

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3996
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот Странджата » 18 апр 2015 11:09

За да е по-честно, джакпотът трябва да се премахне, да се определи процент за печалба и да се раздава на позналите - ако ще и само с тройки да са :).Иначе играеш срещу банката - ясно е кой печели и кой не.

КАН
Мнения: 716
Регистриран на: 31 дек 2011 17:17
Skype: lilityy_k996
Контакти:

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот КАН » 18 апр 2015 11:18

Увеличават и залога с 15 ст. на колонка . Ако искат да увеличат активноста , трябва да разкарат ,,ДУХАЛКАТА " и да теглят числата ръчно .

Потребителски аватар
цмизи
Мнения: 41
Регистриран на: 29 мар 2014 20:58

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот цмизи » 18 апр 2015 11:25

на това му се вика капиталистически мошеници !

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот Red Warrior » 18 апр 2015 11:38

КАН написа:Увеличават и залога с 15 ст. на колонка . Ако искат да увеличат активноста , трябва да разкарат ,,ДУХАЛКАТА " и да теглят числата ръчно .

По Нова телевизия в Пеевската лотария ги теглят чрез анимацийка. :idea: :mrgreen:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот Alex » 18 апр 2015 11:40

Не е лошо, че има лимит... така като се падат 2 пъти подред едни и същи числа, поне ще крадат по-малко мизерниците :D
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот bobo_13 » 18 апр 2015 11:41

Абе тия измекяри се чудят само какво да променят. Измислиха някакви глупости...Джокер, Зодиак....Втори тото шанс.....

Премахнаха допълнителните числа, второто теглене на 6/42...сега ако махнат и 2-то на 6/49......безумие. Явно искат само да се гушат без да дават. Трябва да се пълни хазната....

Колкото до лафкиното 6/47 по НОва.....голяма измама, особено с това кюмпютърно теглене(не че на "духалката" няма измама). А и ми се струва, че гласът който казва счепелената за деня сума 2-3 минути след "тегленето" е предварително записан.
Последна промяна от bobo_13 на 18 апр 2015 11:43, променено общо 1 път.
Интериорни врати - Врати хармоника

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот Tommi » 18 апр 2015 11:42

Тотото да не ви е благотворително дружество. :) Целта е да играете от позицията на средностатистически губещ и теоретичната вероятност да спечелите да е колкото може по-малка. ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот Red Warrior » 18 апр 2015 11:43

Не знам как на журналистите не им направи впечатление, че при всяка смяна на управлението на тотото се удря джакпота. Така тръгна още при Мошеника от Мадрид и мамчето на Пеевски, случи се при смяната на Иво Тонев и след това при Олигарски. Даже един път се паднаха едни и същи 6 числа в две поредни тегления. :idea: Нека журналистите направят едно разследване по тези случаи, а не да ни занимават вече няколко дена с някакъв луд шофьор на пътя и с криминалния бюлетин на МВР всяка вечер. :!:
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Новите правила в ТОТО-то

Мнениеот bobo_13 » 18 апр 2015 11:48

Red Warrior написа:Не знам как на журналистите не им направи впечатление, че при всяка смяна на управлението на тотото се удря джакпота. Така тръгна още при Мошеника от Мадрид и мамчето на Пеевски, случи се при смяната на Иво Тонев и след това при Олигарски. Даже един път се паднаха едни и същи 6 числа в две поредни тегления. :idea: Нека журналистите направят едно разследване по тези случаи, а не да ни занимават вече няколко дена с някакъв луд шофьор на пътя и с криминалния бюлетин на МВР всяка вечер. :!:


Мен ми прави впечатление, как държавата закъсва за пари....и джакпота започва да достига 5-6-7 милиона и настава една истерия за билети....и и зведнъж един печели......
Това е най-легалният държавен рекет, след данъците, акцизите и винетките:)
Интериорни врати - Врати хармоника


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта