Фен тема: Managerzone

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 09 юни 2018 14:27

THE G.A.M.E написа:
vasilnv написа:Игра, навит ли си да врътнем някоя контрола следващата седмица? Интересно ми е да видя с мойте хубавци на какво ниво сме :lol:
Вторник и Четвъртък имам редовни съперници, остава Понеделник, Петък или Събота. :roll:
Прати покана в някой от тези дни... Ти в коя Лига беше ? :?

В трета лига съм, ама съм първи в класирането. Остава ми един мач, където мога да се преспъна - срещу втория. Головите ни разлики са много близки и като нищо може да се наложи да играя бараж за влизане във втора.
Иначе готово, пратих ти за понеделник.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 юни 2018 14:41

vasilnv написа:В трета лига съм, ама съм първи в класирането. Остава ми един мач, където мога да се преспъна - срещу втория. Головите ни разлики са много близки и като нищо може да се наложи да играя бараж за влизане във втора.
Иначе готово, пратих ти за понеделник.
Хич не се притеснявай за баража, така или иначе ще си влезеш във 2-ра. Див.
Вече ( мисля от два сезона ) има ново сформиране на Дивизиите като целта е в тях да има само активни отбори.
А към момента в нашите 2-ри Дивизии ( в абсолютно всички ) има доста неактивни, които директно ще изпаднат за сметка на активните в 3-та. :mrgreen:

За този Понеделник ли прати ? :?
Ако е за този, няма да мога да ти изляза с титулярите, щото вече направиха 6 мача седмицата.
Пък тя се води от Понеделник до Понеделник ( включително ) ... Ама то и резервите ми са добряги, само дето не са във форма де. :)
И варатарят ми е с 2 топки на "пазене". :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 09 юни 2018 20:13

THE G.A.M.E написа:
vasilnv написа:В трета лига съм, ама съм първи в класирането. Остава ми един мач, където мога да се преспъна - срещу втория. Головите ни разлики са много близки и като нищо може да се наложи да играя бараж за влизане във втора.
Иначе готово, пратих ти за понеделник.
Хич не се притеснявай за баража, така или иначе ще си влезеш във 2-ра. Див.
Вече ( мисля от два сезона ) има ново сформиране на Дивизиите като целта е в тях да има само активни отбори.
А към момента в нашите 2-ри Дивизии ( в абсолютно всички ) има доста неактивни, които директно ще изпаднат за сметка на активните в 3-та. :mrgreen:

За този Понеделник ли прати ? :?
Ако е за този, няма да мога да ти изляза с титулярите, щото вече направиха 6 мача седмицата.
Пък тя се води от Понеделник до Понеделник ( включително ) ... Ама то и резервите ми са добряги, само дето не са във форма де. :)
И варатарят ми е с 2 топки на "пазене". :lol:

Няма лошо, дано не ме смажеш с разлика в такъв случай. :lol: Иначе може по-нататък да врътнем пак някоя контрола.
Между другого кой сайт ползваш за показване на играчите, че ми се струва че са прецакали нещо кода на тия от преди.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 юни 2018 00:50

vasilnv написа:Няма лошо, дано не ме смажеш с разлика в такъв случай. :lol: Иначе може по-нататък да врътнем пак някоя контрола.
Между другого кой сайт ползваш за показване на играчите, че ми се струва че са прецакали нещо кода на тия от преди.

Разгледах ти играчите - стойност + заплати, няма начин да не биеш и в двата мача с разлика от поне 7-8 гола + ... Ако играеш с титулярите.
Вратар с 2 топки на пазене пуска всеки втори удар. :lol: :lol:

Инак нямам идея за кой сайт става дума, аз съм си направил видими уменията на играчите ми.
Нямам какво да крия.
А точно и това ядоса някои хора, като бях в "А Група", щото виждаха с к'ви смешници завършвам 6-ти. :lol: :lol: :lol:
Пък онези хвърлят по 10 млн. за играчи с по 9-10 топки на 4-5 умения. :mrgreen: :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 10 юни 2018 14:20

THE G.A.M.E написа:
vasilnv написа:Няма лошо, дано не ме смажеш с разлика в такъв случай. :lol: Иначе може по-нататък да врътнем пак някоя контрола.
Между другого кой сайт ползваш за показване на играчите, че ми се струва че са прецакали нещо кода на тия от преди.

Разгледах ти играчите - стойност + заплати, няма начин да не биеш и в двата мача с разлика от поне 7-8 гола + ... Ако играеш с титулярите.
Вратар с 2 топки на пазене пуска всеки втори удар. :lol: :lol:

Инак нямам идея за кой сайт става дума, аз съм си направил видими уменията на играчите ми.
Нямам какво да крия.
А точно и това ядоса някои хора, като бях в "А Група", щото виждаха с к'ви смешници завършвам 6-ти. :lol: :lol: :lol:
Пък онези хвърлят по 10 млн. за играчи с по 9-10 топки на 4-5 умения. :mrgreen: :mrgreen:

По принцип аз играя с тактика атаки по крилата, щото ми се струва най-добра. Проблемът е, че в началото на сезона бях почнал с дълги пасове и нямам добри крила. Та отборът ми не е толкова ефективен, ама пък играе приличен футбол. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 11 юни 2018 17:35

vasilnv написа:По принцип аз играя с тактика атаки по крилата, щото ми се струва най-добра. Проблемът е, че в началото на сезона бях почнал с дълги пасове и нямам добри крила. Та отборът ми не е толкова ефективен, ама пък играе приличен футбол. :lol:
Логичен резултат в първата проверка. :mrgreen:
За 2-рата по късно днес направих малка корекция, покачих степента от "нормално" на "агресивно", да видим дали ще има ефект. :?
Ако биеш пак с толкова или по-малко, значи има ефект. :lol:

Инак аз помислих, че играеш с центрирания. А всъщност си играеш на "къси".
Това "през крилата" преди 2-3 години и аз г пробвах и не виждах разлика от на "къси". :lol:
Мен много ме тормозят тия дето играят с центрирания от фланговете.
Сега сим-а дава предимство на така играещите отбори.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 12 юни 2018 20:14

THE G.A.M.E написа:Логичен резултат в първата проверка. :mrgreen:
За 2-рата по късно днес направих малка корекция, покачих степента от "нормално" на "агресивно", да видим дали ще има ефект. :?
Ако биеш пак с толкова или по-малко, значи има ефект. :lol:

Инак аз помислих, че играеш с центрирания. А всъщност си играеш на "къси".
Това "през крилата" преди 2-3 години и аз г пробвах и не виждах разлика от на "къси". :lol:
Мен много ме тормозят тия дето играят с центрирания от фланговете.
Сега сим-а дава предимство на така играещите отбори.

Аз забравих да си сменя тактиката от мача за първенството, иначе си играя с атаки по крилата. Според мен за моя отбор е една идея по-надеждна срещу по-силни съперници, тъй като с къси рискувам прекалено лесно да ми отнемат топката в опасна зона от игрището.
Даже сега си взех един 27-годишен българин дето ще ми бъде крило.
И понеже си се доказал като експерт по вратарите - според теб този добър ли ще е за втора дивизия - http://mzplayer.se/?id=0612171842
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 юни 2018 20:55

Това вратарче даже и в 1-ва Див. ще върши работа.
Аз имах един бразилски с подобни параметри, с него даже се класирах в "Елита". :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 22 юни 2018 23:33

THE G.A.M.E написа:Това вратарче даже и в 1-ва Див. ще върши работа.
Аз имах един бразилски с подобни параметри, с него даже се класирах в "Елита". :lol:

А я да те питам за друг... :lol:
http://mzplayer.se/?id=0622201477
Ей за тоз "младеж" струва ли си да платя 400,000, за да продължа кариерата му и ще ми е от полза ли във Втора лига? Ползвам го като нападател, тъй като за полузащитник ми се струва, че има прекалено малко топки на Разбиране на играта.
Бтв, бих прекия си конкурент за първото място и ще съм шампион 8-)
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 юни 2018 15:43

Поразрови се на пазара, сигурно ще намериш някой "младок" между 22 и 26 г. ( хубаво е дори да е над 23 г. заради опитноста ) с по 7 издр. и скор.
Трябва ти толкова и на техника и другото си е бонус. Разбира се + задължителните 9-10 на стр.
Подобен вероятно ще ти излезе между 300 и 500 хилки.
С тоя пичага не си струва ...
Ще върши работа, ама поне при мен забелязах, че отказващите се нападатели леееко свалят ефективноста.
В смисъл, ако са вкарвали преди това по 17-18 гола, като рекат, че ще се откажат, ще вкарат 12-13. :|

P.S.

Аз със нападател 8 стрелба, по 8 на скорост, издръжливост и техника + 6 на подаване и Р.И. ги побърках като бях в "А" Група. :lol:
Пича вкара 12 или 13 гола, при това повечето му мачове бяха като резерва. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта