Фен тема: Managerzone

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 03 окт 2018 23:08

THE G.A.M.E написа:Аз бях пратил покана на едни бразилци за Събота и единият я е приел... Не знам твоята покана що не ми е излязла ? :roll:
Мноу кофти така... Ако искаш за другата седмица, избери си един иземжду Понеделник, Петък и Събота, ще цъкам и в двата двубоя с титулярите, но в различни схеми. ;)

Аз от няколко дена само съм преглеждал гд какво се случва, понеже се нанасям в София и нямам много време. Та нямам особени впечатления от мачовете дето сме изиграли. Видях, че в квалификациите са ми вкарали гол в 95-та минута и по този начин се връщам обратно във втора дивизия. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 окт 2018 16:43

vasilnv написа:Аз от няколко дена само съм преглеждал гд какво се случва, понеже се нанасям в София и нямам много време. Та нямам особени впечатления от мачовете дето сме изиграли. Видях, че в квалификациите са ми вкарали гол в 95-та минута и по този начин се връщам обратно във втора дивизия. :lol:
И аз вече не си гледам мачовете, щото това ново 3Д е мега зле и много ми накъсва.
Разменихме си по една победа, което означава, че сима смята отборите ни за сравнително равностойни. :?
Ако играеш с атаки по крилата, във вторият двубой схемата ми беше конструирана именно за да противодейства на такъв стил. :roll:

Инак изкачаването в 1-ва Див. наистина е много трудно. Но ако се задържиш 2-3 поредни сезона в топ 6 на Дивизията, рано или късно ще се качиш в 1-ва.
На мен ми трябваха 3 поредни участия в плейофи... И в крайна сметка се качих чак на 4-тият път, като директно спечелих Дивизията.
При това без да разполагам с най-силният отбор. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 06 окт 2018 23:39

THE G.A.M.E написа:И аз вече не си гледам мачовете, щото това ново 3Д е мега зле и много ми накъсва.
Разменихме си по една победа, което означава, че сима смята отборите ни за сравнително равностойни. :?
Ако играеш с атаки по крилата, във вторият двубой схемата ми беше конструирана именно за да противодейства на такъв стил. :roll:

Инак изкачаването в 1-ва Див. наистина е много трудно. Но ако се задържиш 2-3 поредни сезона в топ 6 на Дивизията, рано или късно ще се качиш в 1-ва.
На мен ми трябваха 3 поредни участия в плейофи... И в крайна сметка се качих чак на 4-тият път, като директно спечелих Дивизията.
При това без да разполагам с най-силният отбор. :mrgreen:

Видях, че втория мач си играл с 4-ма в защита. Странно развитие, тъй като играя с къси пасове. :lol: Иначе аз ги гледах на 2D (между другото препоръчвам го) и според мен резултатът особено първия мач е доста лъжовен. Имам още бая матРЯл докато стигна нивото на добрите отбори :lol:
Надявам се все пак тоя сезон да успея да се кача в първа дивизия. Сега на пазара ще се опитам да взема един класен халф и евентуално нападател и се надявам, че нещата ще потръгнат.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта