Фен тема: Managerzone

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 07 юли 2018 13:35

THE G.A.M.E написа:Поразрови се на пазара, сигурно ще намериш някой "младок" между 22 и 26 г. ( хубаво е дори да е над 23 г. заради опитноста ) с по 7 издр. и скор.
Трябва ти толкова и на техника и другото си е бонус. Разбира се + задължителните 9-10 на стр.
Подобен вероятно ще ти излезе между 300 и 500 хилки.
С тоя пичага не си струва ...
Ще върши работа, ама поне при мен забелязах, че отказващите се нападатели леееко свалят ефективноста.
В смисъл, ако са вкарвали преди това по 17-18 гола, като рекат, че ще се откажат, ще вкарат 12-13. :|

P.S.

Аз със нападател 8 стрелба, по 8 на скорост, издръжливост и техника + 6 на подаване и Р.И. ги побърках като бях в "А" Група. :lol:
Пича вкара 12 или 13 гола, при това повечето му мачове бяха като резерва. :mrgreen:


Мисля, че си оправих отбора, сега остава да почнат мачовете. :twisted: Хубаво е, че имам двама чужденци, та ако се закучи нещо имам опция да търся на пазара.
Между другото излязоха първенствата и съм в една дивизя с едно момиче, които преди пишеше в темата. Отборът й е EW® SLAVIQ.
А тия рангове кви са? Отборът ми е на 2436-то място, като преди даже бях и по-нагоре. На каква база се определят? Че гледам по-добри от мен отбори са ги дали с по-нисък ранг.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 юли 2018 10:56

vasilnv написа:Мисля, че си оправих отбора, сега остава да почнат мачовете. :twisted: Хубаво е, че имам двама чужденци, та ако се закучи нещо имам опция да търся на пазара.
Между другото излязоха първенствата и съм в една дивизя с едно момиче, които преди пишеше в темата. Отборът й е EW® SLAVIQ.
А тия рангове кви са? Отборът ми е на 2436-то място, като преди даже бях и по-нагоре. На каква база се определят? Че гледам по-добри от мен отбори са ги дали с по-нисък ранг.
То пак може да имаш повече от трима чужденци.
Аз миналият сезон на моменти имах 4-ма титуляри-чужденци.
Пък даже не се бях усетил... Нали го бяха лимитирали само 3-ма да са на терена, е, вече може и повече, като нямам идея кога са го променили. :lol:
За ранговете също нямам идея кое-как става. :?

Инак се сещам за мацката, ама той отборът нали беше на мъжа и... Мисля се казваше Доктор Банчев.
Та май сега пак играе доктора.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 09 юли 2018 16:01

THE G.A.M.E написа:То пак може да имаш повече от трима чужденци.
Аз миналият сезон на моменти имах 4-ма титуляри-чужденци.
Пък даже не се бях усетил... Нали го бяха лимитирали само 3-ма да са на терена, е, вече може и повече, като нямам идея кога са го променили. :lol:
За ранговете също нямам идея кое-как става. :?

Инак се сещам за мацката, ама той отборът нали беше на мъжа и... Мисля се казваше Доктор Банчев.
Та май сега пак играе доктора.

Е да, ама за четвърти чужденец нe трябва ли да се плаща някаква виза. :?
Иначе аз като играя контроли с втородивизионни отбори и си ме пукат като пичове. :lol: Нещо тактиката куца, ама не знам и аз какво. Сега пробвам най-различни схеми. Дано до първия мач измисля нещо, че ще ме бият яко тогава. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 10 юли 2018 11:19

vasilnv написа:Иначе аз като играя контроли с втородивизионни отбори и си ме пукат като пичове. :lol: Нещо тактиката куца, ама не знам и аз какво. Сега пробвам най-различни схеми. Дано до първия мач измисля нещо, че ще ме бият яко тогава. :lol:
Ако играеш с бразилски и аржентински второ-дивизионни, боят е обясним. :lol:
Значи, това което съм забелязал е, че има разлика в настройката "агресивно" и "нормално", когато играеш контроли или в мачове за Първенство и официални Купи.
Пробвай не толкова да сменяш схемите, колкото виж с коя настройка отборът ти играе по-добре.
По принцип, когато в контролите моите съм ги настроил "агресивно" и играят по слабо, със същата настройка в официалните двубои се представят добре.
И обратното, ако с "агресивно" бия много в контролите, или съм се представил силно срещу силни отбори, това често означава, че в официалните срещи трябва да сложа настройка "нормално". :lol:
Но това е при мен и то след гледане на почти всеки мач.
Виж при теб как са нещата и си направи изводи. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 10 юли 2018 13:16

THE G.A.M.E написа:Ако играеш с бразилски и аржентински второ-дивизионни, боят е обясним. :lol:
Значи, това което съм забелязал е, че има разлика в настройката "агресивно" и "нормално", когато играеш контроли или в мачове за Първенство и официални Купи.
Пробвай не толкова да сменяш схемите, колкото виж с коя настройка отборът ти играе по-добре.
По принцип, когато в контролите моите съм ги настроил "агресивно" и играят по слабо, със същата настройка в официалните двубои се представят добре.
И обратното, ако с "агресивно" бия много в контролите, или съм се представил силно срещу силни отбори, това често означава, че в официалните срещи трябва да сложа настройка "нормално". :lol:
Но това е при мен и то след гледане на почти всеки мач.
Виж при теб как са нещата и си направи изводи. ;)

Аз честно казано не мога да си обясня защо хората толкова са луднали по тактика с атаки по крилата. Като забия едно крило отдясно почти на тъча и става едно безразборно боцене на топката към него. И редовно защитниците му я отнемат, ако играеш срещу по-силен съперник. Също така и не се връща често в отбрана. Ако го сложиш по-назад пък не пробива като хората. :lol: Сега съм им задал с дълги подавания и май това е най-добре в момента.
Като цяло ми се иска да измисля някаква дефанзивна стратегия, с която да печеля или поне равен да изкопчвам в мачовете срещу по-силните отбори.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 23 сеп 2018 22:48

THE G.A.M.E написа:
гледам предната година си минал като тайфун из моята дивизия.
Тоя сезон беше много оспорвана и взех, че в края не само се намесих в битката за първото място, ми направо си го и сдадох в последния кръг. :lol: Ако мина успешно през плейофите(което е малко вероятно, но все пак), къв е шанса да ни сложат в една дивизия? :?
А иначе ти гледам стабилно си се закрепил в първа дивизия. Кога мислиш да атакуваш А група пак?
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 сеп 2018 12:20

vasilnv написа:гледам предната година си минал като тайфун из моята дивизия.
Тоя сезон беше много оспорвана и взех, че в края не само се намесих в битката за първото място, ми направо си го и сдадох в последния кръг. :lol: Ако мина успешно през плейофите(което е малко вероятно, но все пак), къв е шанса да ни сложат в една дивизия? :?
А иначе ти гледам стабилно си се закрепил в първа дивизия. Кога мислиш да атакуваш А група пак?
В бившата ми дивизия сигурно са вкарали повечко активни, и така става трудно.
Инак май никой няма представа как вече се формират Дивизиите... Ще видим, първо вземи квалификациите. ;)

Следващият сезон според мен ще се боря за оставане в Дивизията... Продадох си вратарчето, дето е и титуляр в Националния, сега съм с едни полски младок, като цяло се справи в 6-те мача до края на сезона, но другият сезон Бай Симу сигурно ще отчете това, че не е особено опитен и очаквам да ми пълнят кошарата. :lol:
А и нямам сносни нападатели.
Ще разчитам на 2-ма отказващи се, които са с по 5-7 топки на издръжливост и скорост и макар да ги сменям и 2-мата след 60-тата мин, то резервите са по зле и от тях. Единият няма и 7 топки на "опит"
Сега ще видя от бонуса ако мога да си взема някой нападател с 8-10 стрелба, 7-9 техника, 6-8 Р.И. и 7-9 издр. и скорост... Ще е трудна работа, ще трябва да дебна доста на пазара. :|

Инак от към дефанса съм добре. Отдолу... Имам няколко младоци, доста прилични играчи са. 8-)

Ае цъкаш ли за бонуса ?
Аз извън Вторник и Четвъртък, постоянно търся съперници, ако имаш свободни дати, свиркай. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот vasilnv » 24 сеп 2018 17:37

THE G.A.M.E написа:В бившата ми дивизия сигурно са вкарали повечко активни, и така става трудно.
Инак май никой няма представа как вече се формират Дивизиите... Ще видим, първо вземи квалификациите. ;)

Следващият сезон според мен ще се боря за оставане в Дивизията... Продадох си вратарчето, дето е и титуляр в Националния, сега съм с едни полски младок, като цяло се справи в 6-те мача до края на сезона, но другият сезон Бай Симу сигурно ще отчете това, че не е особено опитен и очаквам да ми пълнят кошарата. :lol:
А и нямам сносни нападатели.
Ще разчитам на 2-ма отказващи се, които са с по 5-7 топки на издръжливост и скорост и макар да ги сменям и 2-мата след 60-тата мин, то резервите са по зле и от тях. Единият няма и 7 топки на "опит"
Сега ще видя от бонуса ако мога да си взема някой нападател с 8-10 стрелба, 7-9 техника, 6-8 Р.И. и 7-9 издр. и скорост... Ще е трудна работа, ще трябва да дебна доста на пазара. :|

Инак от към дефанса съм добре. Отдолу... Имам няколко младоци, доста прилични играчи са. 8-)

Ае цъкаш ли за бонуса ?
Аз извън Вторник и Четвъртък, постоянно търся съперници, ако имаш свободни дати, свиркай. ;)

Пратих ти покани за Събота. Ще можеш ли тогава да цъкаш с титулярите? :? Че ми е интересно на какво ниво съм в момента. Иначе излязоха групите за квалификациите и имам чувството, че няма да успея да ги взема. Ще видим де, ама там нямам право на грешки.
Иначе ти що си продал вратарчето? Дърт ли е бил, или?
Тия младоци дето викаш твои юноши ли са, или си ги купил? Още не мога да си изградя някаква тактика как да развивам юношите. От тия дето сега влизат в третата си година май само куци, кьорави и сакати ще излязат.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 сеп 2018 15:00

vasilnv написа:Пратих ти покани за Събота. Ще можеш ли тогава да цъкаш с титулярите? :? Че ми е интересно на какво ниво съм в момента.
Аз бях пратил покана на едни бразилци за Събота и единият я е приел... Не знам твоята покана що не ми е излязла ? :roll:
Мноу кофти така... Ако искаш за другата седмица, избери си един иземжду Понеделник, Петък и Събота, ще цъкам и в двата двубоя с титулярите, но в различни схеми. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема: Managerzone

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 сеп 2018 15:06

vasilnv написа:Иначе ти що си продал вратарчето? Дърт ли е бил, или?
Тия младоци дето викаш твои юноши ли са, или си ги купил? Още не мога да си изградя някаква тактика как да развивам юношите. От тия дето сега влизат в третата си година май само куци, кьорави и сакати ще излязат.
Вратаря беше на 29 г. и следващият сезон щяха да му изчезнат по 1 топка ( минимум :lol: ) на издр. и скорост, а той имаше там по 8.
По принцип вратарите биват и с по 7 топки на тия две умения, ама след това трудно можеш да ги продадеш.
А и аз бях 3 поредни седмици с отрицателни финанси, мислих, че скоро Клубът ми ще фалира. :|
Обявих за 3 млн. и един поляк го купи... Честно казано очаквах да взема поне 5, ама ... К'вот-такова. :)

Ами моите младоци са смесица от моята школа и такива, дето съм ги купил изгодно.
Имам едни 7-8 играча под 25 г. между 45 и 55 топки ( общо ) ... Възлагам надежди на тях.
Обаче така и немам читав нападател ... :(
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Harbinger и 6 госта