Игра с прогнози - Шампионска Лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот pomiqr272 » 14 мар 2018 18:05

dreben23 написа:Лаици и половина, реджи. Не тренират достатъчно през седмицата, това е. :)

[offtopic]Поне в Бундеслигата сезонът върви доста оспорвано като дадем един бан на баце Таско и нещата ще се оправят! :) :lol:[/offtopic]


Бундеслигата е доказателство, че просто имаш луд късмет и толкова. Ако разбираше от мачове щеше да си в топа на всички първенства, като няколко други потребители.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот Thsmith » 14 мар 2018 21:02

Thsmith написа:21:45Manchester United 2 - 0 Sevilla
21:45Roma 2 - 1 Shakhtar Donetsk
March 14
19:00Besiktas 1 - 2 Bayern Munich
21:45Barcelona ? - ? Chelsea

Челси ще го мисля утре : )

3:1
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
realmadrid_fan
Мнения: 1912
Регистриран на: 18 окт 2010 10:12
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот realmadrid_fan » 14 мар 2018 21:33

realmadrid_fan написа:13 март (вторник)
21:45 Манчестър Юнайтед - Севиля 2:1
21:45 Рома - Шахтьор 2:1

14 март (сряда)
19:00 Бешикташ - Байерн Мюнхен 0:2
21:45 Барселона - Челси 2:1

Искам да редактирам мача на Барса и Челси ако е възможно:
21:45 Барселона - Челси 1:1
Изображение Изображение
HALLA MADRID

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот dreben23 » 14 мар 2018 22:54

pomiqr272 написа:
dreben23 написа:Лаици и половина, реджи. Не тренират достатъчно през седмицата, това е. :)

[offtopic]Поне в Бундеслигата сезонът върви доста оспорвано като дадем един бан на баце Таско и нещата ще се оправят! :) :lol:[/offtopic]


Бундеслигата е доказателство, че просто имаш луд късмет и толкова. Ако разбираше от мачове щеше да си в топа на всички първенства, като няколко други потребители.


Сад ли си, пуми, заради моя късмет! Милото! :) За кому шнура ми е този твой топ? :lol: Тези дето са тип топ където са засечем, все са респектирани от мен, че може да паднат и да замине репутацийката. И тя просто ще замине не за кратко, а завинаги! :lol: Може ли твоят топ да прогнозира други първенства, щото аз всичките по свето си ги прогнозирам успешно горе доле? :lol: За Бундеслигата не ти трябва късмет, други неща ти трябват там. Точно пък на пумито ще ги кажа. Няма си никой халхабер как ги целя толкова многото на брой точни, къв късмет бе, всичките точни са при мен досега. И то във всички игрици! И милиард да са станали няма да седнеш да ги преброиш, щото ти не можеш да преброиш до толкова! :) Всичките са при мен от началото на сезона. Огледай се малко, не говори простотии, попитай граучо дето ги пресмята и се чуди как да си бутне тайфата напреш приятно ли е като усещане да бъдеш прегазван от валяко.. Сърцето ми се къса понякога за този футболен пердах дето трябва да понесат, ама трябваше един път да го направя. Посочи ми потребителите от топа, че не ги знам аз. Да видим по моите критерии ще влязат ли в моя топ, че и аз си имам свой, състои се от двама, трима, четири човека- баце Таско, баце жорка7аа, баце Змейко и баце Реджи. Останалото е пародия на футболната игра бе! Лаик до лаик, с по два профила на игра! Пумито е сад, пумито е сад, шаляля-ля-ля.
Хаха, пумито не знае, че футболната игра не е до късметче изобщо.. :lol:

[offtopic]Мечтите за титлата са живи, пуми... Поне до 37-мия кръг ще бъдат живички!
Иначе пичовете ти от топа опитват по нещичко с късметче ама нещо не става работата. Което не става с късмет, ще стане с класа! Слагат ги по 1-1, пък то няма равенства, нямало е равенства от седем осем кръга подред. И тези от топа и тогава ги слагаха равенства. Дори не ме чакат като в другите игри да си дам прогнозите тогава те, защото са напълно отчаяни. Милите те от топа са ми сад, ще направя купонче, че са сад даже! :D[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот THE RED SNAKE » 15 мар 2018 00:33

КРАЙНИ РЕЗУЛТАТИ СЛЕД СРЕЩИТЕ РЕВАНШИ ОСМИНАФИНАЛИ

rhaegar -1914.1902 22/1/-20/1/ (6/1/-4/0/ в първата среща) - общо 28/2/-24/1/ за rhaegar - Ювентус
Udoji90 - ehh 15-6 (6/1/-2/0/) - общо 21/1/-8 за Udoji90 - Манчестър Сити
ku4api6ka - realmadrid_fan 20 /1/ - 16 (4-4) - общо 24/1/-20 за ku4api6ka - Ливърпул
JACKO - Thsmith 12-20 /1/ (5/1/-11/2/) - общо 17/1/-31/3/ за Thsmith - Севиля
papagala_92 - Petar Simeonov 22/2/-12 (5/1/-4) - общо 27/3/-16 за papagala_92 - Реал Мадрид
Мiddlesbrough - pomiqr272 13-18/1/ (6/1/-7/1/) - общо 19/1/-25/2/ за pomiqr272 - Рома
THE_ALIEN - NОМЕR14 20/1/-13/1/ (4-5) - общо 24/1/-18/1/ за THE_ALIEN - Барселона
miti4nia - valni 17/1/-13 (7/1/-4) - общо 24/2/-17 за miti4nia - Байерн Мюнхен

Познат точен резултат - 3 точки
Познат знак - 1 точка
Познат победител - 2 точки

/*/ - брой познати точни резултати
(*) - резултат от първия мач

ЗА СЛЕДВАЩАТА ФАЗА СЕ КЛАСИРАТ:

1.Thsmith - 31/3/ - Севиля
2.rhaegar - 28/2/ - Ювентус
3.papagala_92 - 27/3/ - Реал Мадрид
4.pomiqr272 - 25/2/ - Рома
5.miti4nia - 24/2/ - Байерн Мюнхен
6.ku4api6ka - 24/1/ - Ливърпул
7.THE_ALIEN - 24/1/- Барселона
8.Udoji90 - 21/1/ - Манчестър Сити

Проверявайте за грешки, понеже могат да натежат за следащата фаза ;) !

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот rhaegar » 15 мар 2018 01:01

Еби му меча, бях Реал-трае се, после Тотнъм-кофти, сега съм Юве........много негативна градация. :lol:

Да се готви Папагала.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот Thsmith » 15 мар 2018 01:08

Да се разменим освен? : ) :lol:

--
Има някаква грешка! Сериозна грешка е допусната. Горе в списъка не се вижда смахнатия гуру на прогнозите и фентъзи игрите. Той горкия вдига пара във всяка тема и никога не забравя да ни напомни колко е добър. Напълно е изключено той да е отпаднал и да не е мастер на тази игра. :lol: :oops:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот pomiqr272 » 15 мар 2018 17:25

dreben23 написа:
pomiqr272 написа:
dreben23 написа:Лаици и половина, реджи. Не тренират достатъчно през седмицата, това е. :)

[offtopic]Поне в Бундеслигата сезонът върви доста оспорвано като дадем един бан на баце Таско и нещата ще се оправят! :) :lol:[/offtopic]


Бундеслигата е доказателство, че просто имаш луд късмет и толкова. Ако разбираше от мачове щеше да си в топа на всички първенства, като няколко други потребители.


Сад ли си, пуми, заради моя късмет! Милото! :) За кому шнура ми е този твой топ? :lol: Тези дето са тип топ където са засечем, все са респектирани от мен, че може да паднат и да замине репутацийката. И тя просто ще замине не за кратко, а завинаги! :lol: Може ли твоят топ да прогнозира други първенства, щото аз всичките по свето си ги прогнозирам успешно горе доле? :lol: За Бундеслигата не ти трябва късмет, други неща ти трябват там. Точно пък на пумито ще ги кажа. Няма си никой халхабер как ги целя толкова многото на брой точни, къв късмет бе, всичките точни са при мен досега. И то във всички игрици! И милиард да са станали няма да седнеш да ги преброиш, щото ти не можеш да преброиш до толкова! :) Всичките са при мен от началото на сезона. Огледай се малко, не говори простотии, попитай граучо дето ги пресмята и се чуди как да си бутне тайфата напреш приятно ли е като усещане да бъдеш прегазван от валяко.. Сърцето ми се къса понякога за този футболен пердах дето трябва да понесат, ама трябваше един път да го направя. Посочи ми потребителите от топа, че не ги знам аз. Да видим по моите критерии ще влязат ли в моя топ, че и аз си имам свой, състои се от двама, трима, четири човека- баце Таско, баце жорка7аа, баце Змейко и баце Реджи. Останалото е пародия на футболната игра бе! Лаик до лаик, с по два профила на игра! Пумито е сад, пумито е сад, шаляля-ля-ля.
Хаха, пумито не знае, че футболната игра не е до късметче изобщо.. :lol:

[offtopic]Мечтите за титлата са живи, пуми... Поне до 37-мия кръг ще бъдат живички!
Иначе пичовете ти от топа опитват по нещичко с късметче ама нещо не става работата. Което не става с късмет, ще стане с класа! Слагат ги по 1-1, пък то няма равенства, нямало е равенства от седем осем кръга подред. И тези от топа и тогава ги слагаха равенства. Дори не ме чакат като в другите игри да си дам прогнозите тогава те, защото са напълно отчаяни. Милите те от топа са ми сад, ще направя купонче, че са сад даже! :D[/offtopic]


[offtopic]Сад съм, че съществуват подобни индивиди като теб, които на 30+ години ги издържа майка им. Това общество става по зле от циганите. Ония поне някоя далавера ще измислят и ще изкарат лев, а такива като теб само ще ланкат. Като си толкова умен, защо не си богат? Самият факт, че си написал 37-ми кръг е достатъчен, за да разбера колко си запознат с Бундеслигата. Искай от майка си 3 лв. за галон бира и слънчо, за да си направиш купон. Да ти напомня думите ти от миналата година: "Аз повече няма да участвам в тези игри", думата на джендър или мамино дете или и двете?[/offtopic]

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот pomiqr272 » 15 мар 2018 17:28

rhaegar написа:Еби му меча, бях Реал-трае се, после Тотнъм-кофти, сега съм Юве........много негативна градация. :lol:

Да се готви Папагала.


Какво да каже лациал, насаден на Рома? 99% Барселона идва при мен.

Потребителски аватар
THE RED SNAKE
Мнения: 5145
Регистриран на: 08 апр 2011 23:04
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот THE RED SNAKE » 16 мар 2018 18:10

pomiqr272 написа:
rhaegar написа:Еби му меча, бях Реал-трае се, после Тотнъм-кофти, сега съм Юве........много негативна градация. :lol:

Да се готви Папагала.


Какво да каже лациал, насаден на Рома? 99% Барселона идва при мен.


КЛАСА и за двамата :mrgreen: ! Знаете си жребия предварително :lol: !


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: gog88 и 18 госта