Игра с прогнози - Шампионска Лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот Groucho » 27 май 2018 17:07

THE RED SNAKE написа:
[center][rimg]http://store.picbg.net/pubpic/60/F0/66a716efb4f360f0.jpg[/rimg][/center]

Toва е яко :lol: :lol: :lol: :lol:

Честито на победителя и поздрави на организатора за сметките.


Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот dreben23 » 27 май 2018 20:20

ЕМИЛ написа:
Thsmith написа:Нов сезон, нов шампионат, но същия "шантавел" :lol:

Всяко село си има своят „Мунчо” !


Мунчо ще те надпие, бате Емо! :) Трябва да знаете, че който си го може едното, може и друготооо. Ама не ми се занимава и с кръчмите пак! Поркам ракия 60 градусаа, освен това ако мирише на изгоряло да си я пие който я е вариил. И на дискотеката разбивам участницитее. Те тези мунчовци са най-дивите, няма да издържите и по пет минути. Аз излезна ли на дансинга ми го разчистват да ми е широчек. Не може да ми се смогне и на денс, и на пиене. Лягат, залитат, повръщат, никога не съм връщал алкохола обратноо! Дискотеката като я отворят, аз я затварям към пет часа сабален, всички танцьорки ще дойдат да рипкат от стриптийза при мене, бате Емо, изобщо не знаете с каква машина ще си имаш работаа, мога да подрипкам цяла нощ на диското особено. Или техно ако за зазвучи и кръвта кипваа! Хаха. Не верваш ли, съберете тайфата ще ме биндисате още на първо раздаване от белота. Мунчовците започваме с млатене на картии. Бате Емо, всички съм ги напивал мен не ме хваща, то няма как брато, аз кат се развихря в дискотеката ни може да ме хване алкохолаа. Събрахме се колегите миналия декември от дъртото ни котило, едвам си клатят месата, станах набих уискитата им не седнах повечее. Кат се прибера една седмица мускулна треска кат ме барне, голяма работа. Без прехвакени питиета, зимаш ракия от сливи, другата не я харесваам. Спиртомер си земи да е към 60 и почвамее. :lol: :) :lol: :lol:

[offtopic]Не ходя редовно на кръчми, веднъж на пет-десет години ама един път да се мерна и си личии. Аз съм се пазил, те са се изтрили от кръчми хораата, ще ги разбия от купоон.[/offtopic]


Потвърждавам участието си за ШЛ! :)

Младите ще саднат и в това занимание, много съм див, бате Емо! Хаха, сетих се един майтап. Младите дето играят с еднакви прогнози от страхо, може да превъртят напред часовниците кат се развихря, за да опитат да измамят и в дискотекатаа и да си тръгна по-раничкоо. Няма да се получи, след всеки три часа на дансинга поглеждам дали върви към съмване или още трябва да си кибичим танците. :mrgreen: :)

[offtopic]Рамос е мръсник, баце Таско нее![/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23325
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот Thsmith » 27 май 2018 21:17

Браво, браво! Аплаузи и да му дават руско гражданство. Само преди това да мине проверка дали може да пие и препарат за вана и одеколон вместо ракия и е готов. :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16756
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот Udoji90 » 27 май 2018 21:29

И аз потвърждавам участието си в следващото издание на играта и гласувам за ПЪРВИЯ вариант.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Потребителски аватар
YANTRA_FOREVER
Мнения: 5038
Регистриран на: 17 май 2009 17:56
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот YANTRA_FOREVER » 27 май 2018 21:54

Ще се пробвам. То няма как с 15 място да получиш пропуск за ШЛ и да го откажеш :mrgreen: Гласувам по-скоро за първата разновидност на правилата.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Игра с прогнози - Шампионска Лига

Мнениеот dreben23 » 27 май 2018 22:12

Гласувам за първият вариант и се аргументирам защо - ако някой вземе голямо предимство в групата от лошите няма другия лош как да го елиминира, защото от самото начало единият лош с по-малкото точки е с хендикап. Първи ми допада повече, идеално звучи! :)

На елиминации трудно се наваксва изоставане и тва значи, че са ти били шуто ако не занулиш точките! :)

[offtopic]Отхвърлете го, участници, защото ще си вкарате автогол. Примерно повеждам доста в групова, взема ли си добра преднина и вляза да речем на елиминации с нея, не може да ме отстранят в осминафинали изобщо. Тродно, т.е. ако съм взел нали преднина от групите могат да ме елиминират чак на четвърфинала, така излиза. Мойта класа е големичка и при един такъв регламент осминафинали не ги броим изобщо, че съществуват, ще ти трябва да запазиш лидерството си.. Чак на четвъртфинали трябва да се срещнем в такъв случай. Но има и автоголи във футбола! :)[/offtopic]
Последна промяна от dreben23 на 27 май 2018 22:29, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)



Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта