Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот TodorT » 02 сеп 2012 00:36

[offtopic]Ммм не виждам какво толкова ключово е имало в позицията ни.... Не мога да твърдя, че е нямал да ни пипне! По време на война всеки търси съюзници, на никого не му трябват още врагове! Хитлер е бил човек с принципи и нямаше да ни прости! ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот megan fox » 02 сеп 2012 00:42

TodorT написа:[offtopic]Ммм не виждам какво толкова ключово е имало в позицията ни.... Не мога да твърдя, че е нямал да ни пипне! По време на война всеки търси съюзници, на никого не му трябват още врагове! Хитлер е бил човек с принципи и нямаше да ни прости! ;)[/offtopic]


Че то ако Хитлер бе продължил да мачка ние нямаше да сменим страната и да минем на страната на Великите сили. Щяхме да си останем на страната на швабите и Хитлер нямаше да има какво да ни прощава. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
AndreyBG
Мнения: 1393
Регистриран на: 04 юни 2009 19:47
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот AndreyBG » 02 сеп 2012 01:26

Всъщност, две неща към ТодорТ. Първо, Хитлер не е смятал да избива славяните. След войната са му приписани всякакви глупости, и това е едно от тях. Да, не е бил много добре настроен към руснаците, но не забравяй, че Югославия също е на негова страна по време на войната. И второ : ние не сме славяни, и Хитлер го е знаел това, въпреки че е мислил, че сме тюрки. Има една книга на английски, ако го разбираш ти я препоръчвам. Казва се Hitler's Table Talk, на мен много ми хареса, от там разбрах, че Хитлер ни е мислил за тюрки. А и да не забравяме, че много повече историци почнаха да пишат книги за Холокоста и дали е било това, което е описано от еврейските и западните историци, но там всеки може да прочете и коментира за себе си. ;)

Към Фрийк бой :

1. Мислиш ли, че евреите са били избивани в газови камери? Вярваш ли в това, че шест милиона евреи са били избити? Ако да, според теб логично ли е да избиваш хора, когато на теб са ти нужни ресурси да водиш една огромна война? Не би ли било по-логично да ги накараш да работят, за да имаш по-голяма работна ръка? Защо до около 1990 година на Аушвиц има надпис, че 4 милиона евреи са избити там, а днес за официално число се води милион и половина? Всъщност има ли заповед от Хитлер, в която да пише черно на бяло да се избият евреи?
2. Чувал ли си за Бромбергското клане ? Какво мислиш по въпроса?
3. Кой управлява светът според теб? Вярваш ли, че международният евреин, заедно със масоните колят и бесят? Защо?
4. Знаеш ли защо Ньойският мирен договор е подписан точно в Ньой? Има ли причина за това?
5. Искаш ли да почваш висше след гимназията? Ако да, каква специалност?
6. Какво е България за теб? Цениш ли това, че си българин?
7. Кой е любимият ти български владетел и защо?
Последна промяна от AndreyBG на 02 сеп 2012 01:35, променено общо 2 пъти.
Ние сме зелената агитка!!!! Черно море завинаги!!!!

BLUE CHAMPIONS написа: В играта оставаме аз, Моряка и Борото. Предвид класите на отборите, най-вероятно аз ще продължа :oops: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
♥Nike♥
Мнения: 2012
Регистриран на: 15 юли 2012 18:55
Skype: todistan
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот ♥Nike♥ » 02 сеп 2012 01:29

1.Любим футболист :?
2. Най-симпатичен потребител?
3. А най-антипатичен?
4. Последната книга, която прочете...?
5. По какви други спортове се увличаш?
MQplaya написа:
we are the champions написа:
MQplaya написа:3/4:1

и като се сабуди кво стана :(

Празнувах победата. :?

:twisted:

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот Без име » 02 сеп 2012 10:35

TodorT написа:[offtopic]Ммм не виждам какво толкова ключово е имало в позицията ни.... Не мога да твърдя, че е нямал да ни пипне! По време на война всеки търси съюзници, на никого не му трябват още врагове! Хитлер е бил човек с принципи и нямаше да ни прости! ;)[/offtopic]

А всъщност сме арийци ;) :mrgreen:
Имаше такава тема тук, ще я потърся и ще си едитна поста.
Линк към темата - БОЦ!
Линк към статия - БОЦ!
Между другото моето мнение е, че няма как да се определи произходът на българите, затова не заставам зад позицията на Зигфрид(авторът на темата постната по-горе). Аз лично не смятам, че Хитлер щеше да ни пипне. Не е толкова тъп, че да разваля отношенията си с верен съюзник.
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот megan fox » 02 сеп 2012 12:54

fr3ak, от снощи насам съм прекалено бесен, че да ти задавам въпроси... Не си ми направил нищо, че да си го изкарвам на теб.

Ако довечеря успея да си успокоя нервите ще те засипя с въпроси.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот fr3ak_boy » 02 сеп 2012 14:18

TodorT написа:[offtopic]Ммм не виждам какво толкова ключово е имало в позицията ни.... Не мога да твърдя, че е нямал да ни пипне! По време на война всеки търси съюзници, на никого не му трябват още врагове! Хитлер е бил човек с принципи и нямаше да ни прости! ;)[/offtopic]

Смятам, че хората по-горе са ти обяснили достатъчно. Само ще добавя, че управлението ни тогава е било изцяло про-хитлериско (нещо, което не се е наблюдавало на много места), а Хитлер е харесвал хората, които са му верни и ги е награждавал. ;)
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот fr3ak_boy » 02 сеп 2012 14:43

AndreyBG написа:Към Фрийк бой :

1. Мислиш ли, че евреите са били избивани в газови камери? Вярваш ли в това, че шест милиона евреи са били избити? Ако да, според теб логично ли е да избиваш хора, когато на теб са ти нужни ресурси да водиш една огромна война? Не би ли било по-логично да ги накараш да работят, за да имаш по-голяма работна ръка? Защо до около 1990 година на Аушвиц има надпис, че 4 милиона евреи са избити там, а днес за официално число се води милион и половина? Всъщност има ли заповед от Хитлер, в която да пише черно на бяло да се избият евреи?
Смятам, че са избивани, но не смятам, че са били толкова голяма бройка. Бях чел едно изследване, че ако наистина са били изгорени толкова много евреи, колкото се казва, то дълги години над Европа е щяло да има гъст смог. Една от причините, които аз намирам за това те да не бъдат впрегнати е, че те няма за какво да се бият - пари имат, родина нямат, много по-лесно е било просто да си купят билет примерно за Бразилия и да избягат вместо да се бият. Иначе за надписа, тъй като не знам кой го е сложил имам два отговора. Ако е нацистски надпис, то е да се всява ужас и да се величае делото, което са постигнали. Все пак е имало хора, които са били обсебени от тази идея. Ако е поставен от руснаците, е ясно - искали са да представят деянията на Хитлер като неописуемо зловещи. Истината обаче е, че в лагерите на Хитлер са измрели много доста по-малко в сравнение с лагерите на Сталин. И такава заповед няма. Това го видях и обяснено в немския исторически музей в Берлин.
2. Чувал ли си за Бромбергското клане ? Какво мислиш по въпроса?
Чувал съм за него. Не мога да твърдя, че съм на 100% запознат с него, но от това, което съм разбрал и досега фактите са доста противоречиви. Не мога да изкажа мнение, защото не съм чак толкова запознат с проблема
3. Кой управлява светът според теб? Вярваш ли, че международният евреин, заедно със масоните колят и бесят? Защо?
Смятам, че светът се управлява от хора с пари, които не са показани чак толкова на белия свят като Бил Гейтс например. Не знам евреи ли са, мюсюлмани или християни ли са, но знам, че парите управляват света. A защо го управляват ли? Защото може някой политик да сгафи лошо и да ги извади на бял свят.
4. Знаеш ли защо Ньойският мирен договор е подписан точно в Ньой? Има ли причина за това?
Не знам защо е подписан точно там. И дори и да има прична не ми е известна. Ще се радвам, ако знаеш нещо да споделиш. :)
5. Искаш ли да почваш висше след гимназията? Ако да, каква специалност?
Мисля да се занимавам с право.
6. Какво е България за теб? Цениш ли това, че си българин?
България е моята родина и винаги ще я свързвам с детските си спомени и красивата природа. Естествено има и негативни неща, с които я свързвам, но в бъдеще искам в главата ми да остане само доброто.
7. Кой е любимият ти български владетел и защо?
Симеон и Кардам. Първият го харесвам, защото ни е извел на едно ново място в световната история, а втория, защото е положил основите на този успех. ;)
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот fr3ak_boy » 02 сеп 2012 14:51

♥Nike♥ написа:1.Любим футболист :?
Нямам точно определен. Кефя се на млади таланти. В момента най ми харесва Гилфи Сигурдсон заради хубавия си изстрел.
2. Най-симпатичен потребител?
Доста пичове има тук и не мога да посоча един.
3. А най-антипатичен?
Преди имаше един помияр, ама вече не пише. Иначе антипатични, но забавни са ми ивайлопетков, фена на батман левски, самия батман левски, сър стенли рой, фен на сър стенли ройс, радорезила и шумкар_44. :mrgreen:
4. Последната книга, която прочете...?
В момента чета Майка Нощ на Вонегът, а преди това прочетох един сборник от разкази на О.Хенри в оригинал.
5. По какви други спортове се увличаш?
Волейбол, лека атлетика, снукър, вдигане на тежести, баскетбол... Горе-долу и това гледах на олимпиадата,изключвайки снукъра :mrgreen:
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: Горещия Стол - въпроси и отговори - fr3ak_boy

Мнениеот Без име » 02 сеп 2012 15:02

Фрийк, случайно да си забравил marmi52 ? :mrgreen:
[offtopic]Питам те, защото след като не харесваш тези хора, то марми няма как да го харесваш :mrgreen:[/offtopic]
[center]1914[/center]


Върни се в “Игри и забавления”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта