Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот obi4am_pirin » 10 яну 2019 14:24

Chiefs, Chargers, Cowboys, Saints победители
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 10 яну 2019 18:25

Много зависи как седмицата почивка се е отразила на отборите. Понякога се губи ритъм.

Colts @ Chiefs -КС нямат домакинска победа в плейофите от 1994г и май никога не са елиминирали Индитата. Силно се надявам да прекъснат двете серии. Една победа с около 50 точки разлика ще е супер. По-реалното е да се насерат, обаче. Все пак прогнозирам за тях, пък да видим.

Cowboys @ Rams -тука има отличен потенциал за изненада. ЛА намалиха темпото в края на сезона, Гоф изглежда доста по-човешки от Махоумс примерно. Защитата на Далас си е топ. Ако на Зеке му тръгне играта, като нищо ще ги ударят. Давам за Рамс, ама мачът си е 50/50.

Chargers @ Patriots -от сърце и душа искам победа на госта, но това са Чарджърс-те ще намерят начин да загубят тоя мач, колкото и спорна да е формата на Брейди и ко.

Eagles @ Saints -за пореден път BDN и Фили са в позиция на аутсайдери, може би най-много в последните 2 години. Те обаче показаха, че който залага срещу тях в плейофите си е глупак. А и е редно да има една гостуваща победа.

Chargers @ Chiefs и Eagles @ Cowboys ще са страхотни финали. :mrgreen:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 12 яну 2019 16:54

Ако има гостуващ ъпсет, той ще е във Фоксбъро.
Далас са си домакински отбор, Рамс ще ги размажат.
Сейнтс са ми топ фаворит за място на СБ и очаквам трудна победа.
Канзас са една класа над Инди - тук няма полема.
Та от мен, Канзас, Чарджърс, Сейнтс и Рамс.
Дано не позная мача в Бостън :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 12 яну 2019 16:58

За новия треньор на Пакърс нищо не казваш? :mrgreen:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 12 яну 2019 17:32

rhaegar написа:За новия треньор на Пакърс нищо не казваш? :mrgreen:

Умерен песимист съм. За мен имаше и по-добри варианти.
На нов началник и малко прасе, ... нали знаеш :)
Аз чичо Майк си го харесвах, но бая годинки се задържа.

ПП:... и те чаках 2 дни да ме подкараш по темата :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 12 яну 2019 21:51

За мен е още суров за HC. Има качества, но като че ли твърде бързо се издигна, а не изглежда готов. Особено в изявите си пред медиите е доста затворен и сякаш още не е напълно отпуснат. Иначе имаше интересни идеи през сезона, но сякаш му куцаха и изпълнителите. Сега получава една от най-апетитните позиции в лигата, но и такава с огромно напрежение. Да си треньор на Пакърс изобщо не е в същата лига като отговорност с работата, която е вършил до сега. Но търсенето на следващия МакВей кара отборите да полудяват по млади атакуващи специалисти, особено тези работили с него.

Колкото до довечера, много тежки и снежни условия в Канзас Сити, което отнема от експлозивната игра на Чийфс и покачва шансовете на Колтс с поне 10-15%. В ЛА пък вали силен дъжд. И този мач май няма да е pass first, което би го превърнало в битка между Елиът и Гърли.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 13 яну 2019 12:10

Първите 2 мача напълно според очакванията ;)
Канзас и Рамс напълно си контролираха мачовете и логично си ги спечелиха без напрежение.
Канзас доминираха брутално, завалиите от Индиана чакаха цели 2 четвъртини за един мижав фърст даун, ... в последната атака за полувремето спечелиха даже 2, ама .... напразно - дон Адам В изкриви гредата :)
Далас поне успяха да открият резултата, но после имаше само един отбор на терена. Гостите в нито един момент дори не бяха близо до някаква надежда за успех. Нямам спомен в плейофен мач двама RB от един отбор да са преминали гросмайсторската граница от 100 ярда. Феноменална атака по земя - 273 ярда общо,3 ТД, ... пълен контрол на часовника и мача като цяло.

Днес очаквам доста по-завързани срещи.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 13 яну 2019 14:36

Рамс изобщо не ги гледах. Безпомощността на Колтс ме приспа. :lol:

Снегът е спрял съвсем на време в КС, като по поръчка. Ако беше продължило да вали, щяха да играят на 6 до 9 санта сняг, което щеше да промени нещата.

Махоумс е уникален просто. Не знам дали е във формата на живота си, или просто е феноменален QB, но прави с лекота хвърляния, на които ще се затруднят доста ветерани. Много му помагат и рисийвърите де, които хващат малкото му по-неточни пасове.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 14 яну 2019 08:38

Най-добрите 4 отбора останаха да се борят за място на СБ и 4-те мача този уикенд нямаха нищо общо с биткаджийските истории от миналата седмица :)
Патс отново показаха, че януари месец във Фоксбъро са много, много трудна хапка. Последно загубиха плейофен, домакински мач през 2012 от Балтимор и за този период са 10-1, но определено не съм очаквал да доминират по подобен начин над Чарджърс.
Чарджърс бяха тотално обезличени в атака (отбелязаха при първото си владение в началото на първата четвърт и после чак в края на третата четвърт при резултат 38-7) и разпилени в защита (първите 4 владения на топката от Патс - 4 ТД-та). Чичо Бил започна мача с много балансирана атака, редувайки умело passing/rushing, в резултат на което Брейди отново направи голям мач (16 от 18 успешни паса за първите 4 ТД-та), а Мишел се разходи за 3 от тези ТД. Страхотен мач и за Айрън мен, уникално постижение - само Джери Райс остана над него в плейофите.

Началото на късния мач пък беше такова, че ме накара да стоя до 3 през ноща, ... заслужаваше си!
Сейнтс показаха изключителна класа и успяха перфектно да се пренастроят след кошмарното 0-14. Веднага след първия INT на Фолс бях сигурен, че мачът се обръща. Сейнтс успяха да държат защитата на Фили дълго на полето и в един момент тя просто грохна (свалям шапка на Майкъл Бенет и Флетчър Кокс). Изумителен мач на Майкъл Томас - 12 REC и 170 ярда в плейофен мач срещу Фили си е за учебниците.
Драмата в края ми дойде малко в повече, но .... с много сладък завършек :) Ник Фолс си остава ... Ник Фолс, ... да започва да си търси отбор. :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 14 яну 2019 11:27

Ще си намери отбор той. Според мен показа достатъчно, за да е стартър някъде. Отделно че втория пик е изцяло на Алшон, ако я беше хванал, кой знае как щеше да свърши всичко.

Според мен мачът се обърна с фейк пънта на Сеинтс. Много смело решение на Пейтън, с което даде живот на отбора си. После дойде и интерсепшъна, контузиите, Фили просто не издържаха. Кокс наистина е животно, но никой не може да издържи толкова време на терена, при това с травма и да не проличи.

Другият мач беше ясен, не знам защо имаше някакви съмнения за него. Да, не очаквах да е такова размазване, но победа на Патс си беше очаквана. Не мисля че има и от какво толкова да се притесняват на Ероухед. Всичкото напрежение ще е върху Чийфс и току виж се пропукали.

Сейнтс-Рамс беше най-очевидната NFCCG от октомври и логичното се случи. За мен NOLA са по-класни, но напоследък не са толкова експлозивни в атака. Ще е интересен мач.

Брейди vs Брийс на СБ ми звучи по-хубаво от Махоумс vs Гоф, честно казано.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта