Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Tiberius » 01 окт 2018 18:53

Драматична победа за Тайтънс срещу шампионите от Филаделфия. Буквално в последните секунди на продължението отбелязаха тъчдаун. Важна победа срещу сериозен противник.
Вайкингс загубиха от Рамс. Този път се представиха доста по-добре в сравнение с миналата седмица, когато бяха отнесени от Билс, но си личеше, че отбора от Калифорния се намира в по-добра форма.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 01 окт 2018 23:44

Голям мач, аз май посъбудих комшиите при тъчдауна на Дейвис, ама много им здраве. Врейбъл със сериозни ташаци, игра за победа до край. Малко късмет с глупаво изпросените наказания на Филаделфия в края, но и това го има в играта. Има бая gritt в тоя отбор, доста неща преодоляха от началото на сезона и като нищо можеше да са дори 0-4, а вместо това нещата изглеждат доста позитивни в момента.

Рамс са си фаворити за СБ. Дивизията им е пародийна, особено след контузията на Гарополо, която съсипа и малкото шансове на 49's и ужасната офанзивна линия на Сиатъл, която упорито се опитва да убие Ръсел, буквално. Аризона ще живнат, но и те не са кой знае какво. Очаквам Рамс да са някъде 12-4 и първи/втори поставени в NFC, ако не се изпочупят де.

Заслужава си да се отбележат победите на Балтимор и Синсинати в доста трудни гостувания, които поставят Стийлърс в доста любопитна ситуация. Един от обичайните заподозрени върви към разпад. Все ще се вдигнат, но ако драмите в отбора продължат, току виж станало късно за плейофи.

Огромна драма между Браунс и Рейдърс и феноменален мач на Трубиски и защитата на Чикаго срещу Тампа. Щом започнаха да ги сравняват с легендарната защита на тима от 1985, значи нещата са сериозни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот paceto » 02 окт 2018 18:42

NHL

четвъртък

02:30 Хокей на лед: NHL, Вашингтон Кепитълс - Бостън Бруинс, на живо Max Sport 2

Петък

02:00 Хокей на лед: NHL, Питсбърг Пенгуинс - Вашингтон Кепитълс, на живо Max Sport 2

В събота

21:30 Хокей на лед: NHL, Ню Джърси Девилс - Едмънтън Ойлърс, запис

Неделя

02:05 Хокей на лед: NHL, Торонто Мейпъл Лийфс - Отава Сенатърс, на живо Max Sport 1

Понеделник

20:00 Хокей на лед: NHL, Ню Йорк Айлъндърс - Сан Хосе Шаркс, на живо Max Sport 2

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 05 окт 2018 12:50

Чичо Том превъртя 500 ТД паса снощи. И точно юбилейния се падна на Джош Гордън, малко като Фарв и Мос, толкова години съперници, а накрая комбинираха за 500-я на Брет. Е, за силно съперничество между Том и Джош Гордън е трудно да се говори, ама все пак.

Интересното е, че Дрю Брийс също може тая седмица да стигне 500, трябват му 4, не е невъзможно.

Пенс били Кепитълс, с други думи, the water is wet. :lol:
А, да, щях да забравя - fuck Tom Wilson. 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Tiberius » 05 окт 2018 21:37

Голямо зрелище са направили Пенгуинс и Кепитълс. Твърдо двата най-добри отбори в лигата за последните 3 години. Очаквах слаб старт и постепенно навлизане в шампионата за Вашингтон след спечелването на Стенли къп, но ме опровергаха. В първите си два мача са отбелязали 13 гола, което си е брутално. :shock:
Предатърс с трудна, но заслужена победа над Рейнджърс. Това беше очаквано, Нешвил са един от фаворитите за купа Стенли, а Рейнджърс са в процес на ребилд и подмладиха доста състава си.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 06 окт 2018 18:54

Ще опитам да погледам Пенгуинс с Монреал, макар че съм стар вече да вися по нощите за хокей. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Tiberius » 06 окт 2018 19:42

За по-старите има торент сайтове, от които може да си изтеглиш мачовете на сутринта. Има един руски сайт, където качват абсолютно всички мачове от 4-те големи американски лиги. Аз съм чак сега започнах да следя НФЛ, изгледал съм между 8-10 мача от началото на сезона, но нито един от тях не съм го гледал в реално време.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 06 окт 2018 19:49

NFL е в доста по-приемливи часове, изключвайки вечерните им мачове. Едно е да стоя до 02:00 и да съм изгледал 2 мача, съвсем друго е в толкова да почват.

Колкото до торентите, някак си не е същото като знае човек резултата, ама пак са опция.

Иначе съм си направил график с идеята да изгледам поне един мач на всеки отбор, като същевременно гледам всеки възможен на Тайтънс. Миналия сезон не успях, така и не случих да гледам мач на Денвър.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Tiberius » 06 окт 2018 20:23

Аз не влизам в сайтовете преди да съм гледал мача, който съм изтеглил. Ако видя резултата, губя интерес към самия мач. Онзи ден се канех да си изтегля Пейтриатс и Колтс, но без да исках щракнах на една отметка, която ми показа резултата и съответно се отказах да изтегля мача.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 08 окт 2018 18:32

Ужасно разочарован съм от мача снощи. Цяла седмица играчи и фенове на Тайтънс се скъсаха да разправят как не получават достатъчно уважение от медиите и снощи показаха защо не го получават. Отвратителен мач от началото до края. Можеше да бъде спечелен, да, но определено загубата е заслужена. Има два мача преди почивката, които задължително трябва да се спечелят. Балтимор снощи също бяха доста постни (гледах продължението на мача им) и определено като гости са уязвими. Мачът с Чарджърс пък е в Лондон, те имат опит да играят там, но като цяло също страдат извън дома. Всичко различно от 2 победи ще е сериозна спънка в амбициите за плейофи.

Гледах и Филаделфия-Минесота. Двата отбора си разделиха по едно "полувреме", като Вайкингс бяха малко по-резултатни в периода си на доминация, което се оказа решаващо. Къзънс беше извънземен до средата на мача, после определено Фили живнаха и не бяха далеч от пълния обрат.

Канзас Сити премазаха и най-добрата защита. Не знам с какво хранят Махоумс, но изглежда феноменално.

Интересно е че вчера и четиримата rookie QB's спечелиха мачовете си. Даже Мейфийлд избираше атаките в края на мача, а не офанзивният координатор.

Не знам какво да мисля за Детройт. Пребиха Патс и Пакърс, падат от всички останали, странна работа са. Ще объркат доста сметки, определено.

Довечера съм твърдо за изненадата и победа на Редскинс в NOLA.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта