Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 24 дек 2018 18:21

Иначе големи драми пак вчера, във Филаделфия и НОЛА. Тайтънс вече държат съдбата си в ръце, лошото е, че всичко минава през победа над Инди. Досега никога не сме побеждавали Лък, а Мариота и Кейси се контузиха в събота и докато за Маркъс има някаква надежда, то Джурел е 100% аут, а си е топ защитник отвсякъде.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 24 дек 2018 19:47

Фили се опитват да хванат последния влак. Ако Чикаго ударят Вайкингс, приказката може да продължи ;) За мен Минесота заслужават повече място в елиминациите.

В AFC може да стане интересно при едно равенство между Тенеси и Инди, тогава Биг Бен ще има бонус шанс :) Иначе, не вярвам Балтимор да изпуснат питомното срещу Кливланд.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 24 дек 2018 22:12

Нито един от двата не заслужава, ама айде. Два отбора от NFCE ще са твърде много в тия плейофи. То и един е много, но няма как.

Иначе, по закона на всеобщата гадост е възможно да завършим наравно с ония лисковци от Индиана, обаче с агресивни треньори като Врейбъл и Райх, не го вярвам особено. Отделно че мачът го флекснаха за SNF, което значи че ще знаят резултата на Питсбърг и ще изорат терена, ама няма да е равенство, ако ги изхвърля и двата отбора.

Като стана въпрос за Фили:

Изображение
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 31 дек 2018 02:16

Пълно насиране на Кърк и Вайкингс в най-важния им мач. Слаба игра в защита, още по-слаба в атака. Не случайно Къзънс е 4-25 срещу отбори с позитивен баланс май.

Нямам много надежди с Габерт начело за мача с Колтс, но се надявам да се събудя с приятна изненада.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 31 дек 2018 13:37

Мда, неочакваното не се случи. Жалко. Странно е как отборът стана по-добър спрямо миналия сезон, а не стигна толкова напред. Контузиите си казаха тежката дума, не ни пожалиха изобщо този път.

Събота:

23:35 Colts @ Texans a.k.a. най-тъпият плейофен мач, дано отпаднат и двата отбора дано.

Неделя

03:15 Seahawks @ Cowboys
20:05 Chargers @ Ravens
23:40 Eagles @ Bears

Дивизионните:

Събота:

23:35 4/5/6 @ Chiefs

Неделя

03:15 3/4/5 @ Rams
20:05 3/4/5 @ Pats
23:40 4/5/6 @ Saints
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 02 яну 2019 13:00

Общо взето, очаквани резултати.
Беърс логично скочиха на Минесота, Фили си използваха шанса, Тенеси се провалиха (отново) срещу Инди, а Биг Бен и Стийлърс могат дълбоко да съжаляват, за лаишката загуба от Рейдърс в началото на декември.

23:35 Colts @ Texans - тук ми е все тая, но мисля, че Инди ще вземат мача
03:15 Seahawks @ Cowboys - ще стискам палци за Сиатъл, но прогнозирам победа за Далас
20:05 Chargers @ Ravens - харесвам Балтимор, но не мисля, че имат голям шанс.
23:40 Eagles @ Bears - гвоздеят в програмата. Ник Фолс ще започне. С него Фили имат някакви шансове, но не особено големи ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 02 яну 2019 13:17

С Габа Габа за QB толкова. Имаше толкова много грешки.... Особено на единия пик, двама свободни рисийвъри в центъра и в ляво, той се замота и я метна право на защитника в дясно. После ще сложа снимка, да се види колко брутално изглежда.

Според мен Чикаго трябваше да пуснат Минесота. По-добре е да играеш срещу отбор, който е изключително непостоянен и е в елиминациите по милост, отколкото такъв, който набира скорост в края на сезона. Мисля че ще си бият и Фили де, ама Вайкингс са им по-удобен съперник.

Също очаквам, че Колтс ще бият Хюстън. Вярвам и че Сиатъл ще бумнат Далас без проблем, но да не се изхвърлям.

Яд ме е за Чарджърс, защото е гадно да направиш такъв сезон и за награда да получиш гостувания в Балтимор и евентуално на Фоксборо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 03 яну 2019 00:11

Изображение

Ето снимката. Просто ми идва да го удуша.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 05 яну 2019 13:35

Някой ще се престраши ли на Хюстън - Инди?
Дават ги - 1.5-2.5 спред за Хюстън и под/над 48,5.
За мен мача определено е над 48,5 и не мисля, че Хюстън ще покрият спреда. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43878
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 05 яну 2019 15:25

Над 48 е отлична линия, за мен спокойно може да отидат на 52 точки, нещо от рода на 24-28 за Колтс.

Мисля че мачът ще се реши в битката между DL на Хюстън и OL на Инди. Лък и Уотсън ще се надстрелват, това е ясно, особено че няма кой знае какъв рън гейм и от двете страни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта