Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 19 ное 2018 09:50

Тази седмица гледах само Сирената в Сиатъл и открития урок на професор Дрю Брииз, който нагледно показа на Карсон Венц, че има мноооого още хляб да яде :)

Тази нощ ще е истината :)
Силно се надявам Рамс да отнесат Чийфс.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43846
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 19 ное 2018 10:48

Аз мазохистично изгледах целия мач на Тайтънс. Как може един отбор да е толкова различен в два мача един след друг, за мен е необяснимо. Освен да пълнят гащите като видят Лък и това да им влияе, друго обяснение нямам за снощи. На всичко отгоре, Мариота пак си удари лакътя и изобщо не игра второто полувреме, въпреки че май нямаше и смисъл да го рискуват.

В графика ми за сезона беше предвидено да гледам Рейдърс-Кардиналс, ама се отказах. Пуснах Сейнтс-Ийгълс и като цяло сгреших. Другите два мача поне са били с интрига, на тоя едвам издържах до началото на третата.

Аз по-скоро мисля, че Чийфс ще бият довечера. Без да имам предпочитания, просто ми изглеждат една идея.по-стабилни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 20 ное 2018 12:43

Страшен мач тази нощ :)
54:51, ...... такова нещо скоро не бях гледал :)
Махоумс с 6 ТД-та и близо 500 ярда захапа дървото в края :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43846
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 20 ное 2018 12:52

И 5 търноувъра, които в крайна сметка се оказаха фатални. Аз съм фен на силната игра в защита, която не съществуваше в този мач, но не мога да си изкривя душата, определено битката на сезона до момента. Ще е интересно да видим дали ще издържат двата отбора с това темпо до СБ, или някой от Бен, Том и Дрю ще ги прецака. Чийфс са чоукъри в плейофите, току виж даже някой като Чарджърс или Рейвънс ги бумне насред Ероухед. Рамс-Сейнтс трябва да е NFCCG, освен ако не стане чудо.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот paceto » 23 ное 2018 00:01

Колко лесна точка само. :mrgreen:


Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43846
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 23 ное 2018 17:56

Логични резултати вчера. Детройт можеха да се възползват от липсата на Трубиски, но двата интерсепшъна на Стафърд накрая ги прекършиха.

Яд ме е за контузията на Алекс Смит, с него Вашингтон тихичко си вървяха към плейофи, без никой да ги е слагал в сметките, но сега....Дивизията е отворена де, но с Колт МакКой не вярвам да станат нещата.

Сейнтс пък окончателно убиха каквито и илюзии да са имали Атланта за плейофи. Не знам какво се счупи във Фалкънс тоя сезон, сякаш СБ хенгоувъра ги хвана сезон по-късно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Tiberius » 24 ное 2018 19:13

Вайкингс загубиха много лошо от Беарс. Кърк Къзънс разочарова в този мач.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 24 ное 2018 20:58

Tiberius написа:Вайкингс загубиха много лошо от Беарс. Кърк Къзънс разочарова в този мач.

Мечките са машини тази година, признавам им го. Печелят с лекота трудна дивизия.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43846
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 24 ное 2018 21:01

Мак им промени сезона изцяло. Без него надали щяха да са толкова доминиращи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Tiberius » 24 ное 2018 21:30

Силни са мечките, факт! Мен повече ме е яд на куотърбека, беше адски слаб в този мач. Като се замисля Викингите можеха спокойно да си вземат дербито с Грийн Бей в началото на сезона, но тогава кикъра не уцели за 3 точки в края на продължението и мача завърши наравно.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Buck32 и 12 госта