Gay Olympics - или новата гейска олимпиада

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Gay Olympics - или новата гейска олимпиада

Мнениеот ogrizko » 15 дек 2021 14:11

Понеже тенденцията в световен мащаб е към това да се заличат половете и да се върви към гейство, очевидно се наложи да се махнат и някои от по-мъжките спортове от олимпийските игри .....бокс и борба. Принципно не харесвам бойните спортове, обаче смятам това за престъпление. Спортове и надпревари с над 100 годишна история да се заличат заради скейтборд и разни подобни. Лично за мен идеята наистина е да се върви към заличаване на половете, гейство, унисекс и разни подобни. Просто перфектно за там, който дърпа отзад конците....... ако знаете къде има някаква световна петиция или някой от форума може да пусне петиция световна с някакво подобно мото "We dont want Gay Olimpycs" или нещо от сорта, да дава да се разписваме, че ми писна!!!
Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7866
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Gay Olympics - или новата гейска олимпиада

Мнениеот doktora25 » 17 дек 2021 11:29

И аз никак не харесвам бойните спортове, но съм напълно съгласен с всяка твоя дума. Ще допълня следното. Т.нар. "тенденция в световен мащаб" никак не е лошо да се персонифицира, очевидно е че идва от САЩ и всеки който не я споделя бих го призовал ясно и категорично да се заяви като американофоб, да ги бойкотира по всякакви възможни начини и да настоява за скъсване на всякакви дипломатически отношения между България и Щатите или между ЕС и Щатите. Азия предлага ИТ алтернатива, поне в хардуера. Второ, имаше някакви идеи за с техните камъни по тяхната глава, прим. правна помощ за организиране на парад на хетеросексуалните, който за залее улиците, докато ония не мирясат.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта