Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19931
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот Drunken_Master » 19 юни 2019 20:18

Кои български личности, свързани с българският спорт са най-големите утайки, утрепки, пропадняци, кретени и т.н.
Какво ще кажете за Тити Папазов ? Класацията няма как да мине и без Валерката и безумните му интервюта, които предизвикват само смях...
Даниел Боримиров пък се сби на юношески мач с фен на Черно Море и даде страхотен пример на децата, които станаха неволни свидетели на трагикомедията...
Помните ли интервюто на Илияна Раева и последните й думи от въпросното интервю, в което тя изтърси, че бързала за да си купува сутиен...?
Помните ли случилото се с юношата на Челси - Сержиньо, който беше подлъган от Коко Динев, за да играе във Вихрен...понеже отборът от Сандански щял да атакува групите на Шампионската лига ?
Кои са вашите...?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
haiobaio
Мнения: 1235
Регистриран на: 13 мар 2009 23:34
Местоположение: София - град
Контакти:

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот haiobaio » 20 юни 2019 09:35

Левски и Цска

d.a.lirik
Мнения: 27
Регистриран на: 08 фев 2019 11:35

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот d.a.lirik » 20 юни 2019 10:48

saract написа:Процеса на припознаване на един отбор от поречието на река Осъм.Нещо невиждано и нечувано по други географски ширини.

Аха - за теб сигурно, най-голямото недоразумение е Антон Югов, щото си припознал Динамо София...Или пък си ти? ;)
:lol:
Апропо, аз съм принуден от БФС да припозная цялата ППЛ с отбори, които не са това което са ;)...Изобщо, пълен "Туин Пийкс"! :mrgreen:
По-добре трети с гол от засада, отколкото с БФС...

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4235
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот LoveAndPeace » 20 юни 2019 13:31

Гледам няма глас за близнаците Иванови :!:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19931
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот Drunken_Master » 20 юни 2019 15:27

Темата била провокативна ? На всеки мач скандирате "к*рво", "да го д*хаш" и т.н., сега големи моралисти се извъдихте...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Gepet
Мнения: 16
Регистриран на: 13 юни 2019 22:05
Контакти:

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот Gepet » 20 юни 2019 16:45

Когато фактите говорят и глупаците мълчат?!„Стоичков пред списание MAX, годината е 2007:
„ -България ли? България нищо не ми е дала като държава. България какво ми е дала на мен? Нищо. Аз я напуснах много малък...
- Е, какъв е Димитър Пенев – един от всичките треньори. Това е Димитър Пенев. Един от многото, които съм имал. С тази разлика, че покрай нас стана треньор...”
За мъртвите или добро, или нищо. За Стоичков, когото очевидно годините не са направили нито по-мъдър, нито по-добър човек – също...
Или може би сте забравили,че като играч на Чикаго Файър,след отнета топка Стоичков пробяга около 27 метра до ,,виновника“ ,за да му счупи крака.Така жестоко,че 19 годишното хлапе повече никога да не можа да играе футбол.“

deaf
Мнения: 85
Регистриран на: 09 ное 2016 17:53
Контакти:

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот deaf » 20 юни 2019 19:46

Gepet написа:Когато фактите говорят и глупаците мълчат?!„Стоичков пред списание MAX, годината е 2007:
„ -България ли? България нищо не ми е дала като държава. България какво ми е дала на мен? Нищо. Аз я напуснах много малък...
- Е, какъв е Димитър Пенев – един от всичките треньори. Това е Димитър Пенев. Един от многото, които съм имал. С тази разлика, че покрай нас стана треньор...”
За мъртвите или добро, или нищо. За Стоичков, когото очевидно годините не са направили нито по-мъдър, нито по-добър човек – също...
Или може би сте забравили,че като играч на Чикаго Файър,след отнета топка Стоичков пробяга около 27 метра до ,,виновника“ ,за да му счупи крака.Така жестоко,че 19 годишното хлапе повече никога да не можа да играе футбол.“

Комунистическата ДЪРЖАВА не само нищо не му е дала на Стоичков,но се е опитала да го унищожи като футболист! Беше му забранено да играе футбол и генерали от МНО в прав текст са му казали,че повече няма да играе футбол. Свободата за Стоичков идва с "10-ти ноември",(по неговите думите в автобиографията си). Пенета е гледал да уреди племенника си и Костадинов в "Барселона",но не Ицо. На практика Стоичков сам "пробива" при Кройф.
За такива гадни "битови" случаи като този в Чикаго със счупеният крак на футболиста,съм си дал думата да не взимам страна против или за,просто защото не съм бил пряк свидетел какво точно се е случило.
А бе какво намирате постоянно маана на Валери Божинов?! Наистина не разбирам. Дайте нещо конкретно? Все ми се струва,че е от завист - от момента когато той свали убийствената красавица Николета!

Потребителски аватар
TORO1906
Мнения: 51
Регистриран на: 25 окт 2016 15:57
Контакти:

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот TORO1906 » 20 юни 2019 20:16

deaf написа:
Gepet написа:Когато фактите говорят и глупаците мълчат?!„Стоичков пред списание MAX, годината е 2007:
„ -България ли? България нищо не ми е дала като държава. България какво ми е дала на мен? Нищо. Аз я напуснах много малък...
- Е, какъв е Димитър Пенев – един от всичките треньори. Това е Димитър Пенев. Един от многото, които съм имал. С тази разлика, че покрай нас стана треньор...”
За мъртвите или добро, или нищо. За Стоичков, когото очевидно годините не са направили нито по-мъдър, нито по-добър човек – също...
Или може би сте забравили,че като играч на Чикаго Файър,след отнета топка Стоичков пробяга около 27 метра до ,,виновника“ ,за да му счупи крака.Така жестоко,че 19 годишното хлапе повече никога да не можа да играе футбол.“

Комунистическата ДЪРЖАВА не само нищо не му е дала на Стоичков,но се е опитала да го унищожи като футболист! Беше му забранено да играе футбол и генерали от МНО в прав текст са му казали,че повече няма да играе футбол. Свободата за Стоичков идва с "10-ти ноември",(по неговите думите в автобиографията си). Пенета е гледал да уреди племенника си и Костадинов в "Барселона",но не Ицо. На практика Стоичков сам "пробива" при Кройф.
За такива гадни "битови" случаи като този в Чикаго със счупеният крак на футболиста,съм си дал думата да не взимам страна против или за,просто защото не съм бил пряк свидетел какво точно се е случило.
А бе какво намирате постоянно маана на Валери Божинов?! Наистина не разбирам. Дайте нещо конкретно? Все ми се струва,че е от завист - от момента когато той свали убийствената красавица Николета!


Хубаво защитаваш Стоичков , но виж в този отбор на ГГ го обвиниха че взима комисионна , а и феновете не го защитиха ... даже напротив , сериозно си го плюха .

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот 1914.1902 » 20 юни 2019 20:18

Изтриха се гласовете за ЦСКА-София , защо така ? :oops: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4399
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Кои са най-големите "недоразумения" в българският спорт ?

Мнениеот Kotooshu » 20 юни 2019 20:45

1914.1902 написа:Изтриха се гласовете за ЦСКА-София , защо така ? :oops: :lol: :lol:


Свобода на словото :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта