Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Мнениеот baltimore » 28 окт 2018 08:29

Браво на Кубрат, наистина единствен в България направил нещо в този спорт. Надявам се младите да го вземат за пример и се развиват. Но фактите са си факти. И млад и на 37 години, нашия е бавен и предвидим. Една комбинация не съм видял, не използва ъперкът, слаб удар и маха ръцете все едно има пчела пред него. Лошо няма да иска максималното в момента, а именно мач с Джошуа. Обаче това е с предрешен край.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6752
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Мнениеот icko65 » 28 окт 2018 08:43

baltimore написа:Браво на Кубрат, наистина единствен в България направил нещо в този спорт. Надявам се младите да го вземат за пример и се развиват. Но фактите са си факти. И млад и на 37 години, нашия е бавен и предвидим. Една комбинация не съм видял, не използва ъперкът, слаб удар и маха ръцете все едно има пчела пред него. Лошо няма да иска максималното в момента, а именно мач с Джошуа. Обаче това е с предрешен край.

Абсолютно!..Ще има Пулев-Кличко 2
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Мнениеот sandi74 » 28 окт 2018 10:16

Честита победа на Опулев :!: :idea: Това снощи бе всичко друго но не и бокс.На нашия дано не му се налага да излиза срещу Джошуа че трудно ще изкара и 2-3 рунда срещу него.Бърсането и почистването на ринга ще бъде грозно и зловещо от страна на нашият пенсионер.Грозна,пошла и отвратителна гледка ще е.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 окт 2018 10:32

Здрав, но слаб като качество мач.
Все пак тоя Фюри съвсем не беше като торбите, с които се би нашият в предишни двубои.
Според мен именно британеца беше виновен за нечистият мач. Още в началото навеждаше глава след всяка своя атака, след това Кубрат се подведе и влизаше в клинчове след като атакуваше.
Ключовият момент беше е 8-мият рунд когато Пулев пое много тежък десен-прав, а след това и ляв, позаклати се даже помислих, че ще падне. За радост се задържа, влезе веднага в клинч ... :lol:
Като цяло заслужена победа на "Кобрата", щото той имаше няколко подобни атаки срещу британското джипси, който също се олюля... На няколко пъти. :mrgreen:

Но... Според мен Кубрат никога няма да е от класата на Кличко, Джошуа, Уайлдър, че и Тайсън Фюри.
Нашият просто няма завършващ удар. На няколко пъти нацели много добре Хюи, но явно ударите му нямат плътност и тежест.
А в свръх-тежкият профи бокс не можеш ли да нокаутираш ...

Но брат му Тервел, по-може да стане нокаутьор.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3177
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Мнениеот sirius123 » 28 окт 2018 11:44

Дръпнах шалтера в 5-я рунд. Не можах да понеса ситуацията. Увертюрата доста наситена - родопски гайди , песни и т.н. Много ниска класа , при положение , че имаше кандидат за кой ли път на Джошуа. Направо хамалогия. Този Фюри и онзи клоун , който ще се бие на 2 Декември , са от един дол дренки. Кобрата , ми се видя поостарял , върви към залез.

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Мнениеот rmfan5 » 28 окт 2018 17:28

baltimore написа:Браво на Кубрат, наистина единствен в България направил нещо в този спорт. Надявам се младите да го вземат за пример и се развиват. Но фактите са си факти. И млад и на 37 години, нашия е бавен и предвидим. Една комбинация не съм видял, не използва ъперкът, слаб удар и маха ръцете все едно има пчела пред него. Лошо няма да иска максималното в момента, а именно мач с Джошуа. Обаче това е с предрешен край.


И той и треньора му уж са с много опит,а аз от мачовете които съм му гледал не съм виждал един път в който да изплозва ъперкът.

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Мнениеот Alex » 28 окт 2018 23:32

Не знам колко от вас го забелязаха, но сидуята удари едно голямо рамо на Кобрата в най-тежкия момент. Когато Фюри вкара десния и после още един удар и го поразклати, съдията спря мача и им говори 10-15 секунди, а в такъв момент, това е от огромно значение за възстановяването... Гледах мача по някоя от английскте телевизии, май скайспортс и там коментаторите доста се издразниха точно на тоя момент, макар че си казаха, че Пулев е провел по-добрия мач. А и Чисора беше гост в студиото, коментаторът даже го издаде, че преди 5-6 години е казал, че всички подценяват Пулев,а той е бил много добър...

Иначе за мача, честито на който е залагал... Още в първото мнение съм си казал какво ще стане :)
Изображение

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Кубрат Пулев - Хюи Фюри

Мнениеот SilentKiller » 28 окт 2018 23:40

Единственият който е свалял Пулев на земята е Владимир Кличко, щото имаше един от най-силните удари изобщо за цялата история на тежката категория. Доста яко добиче е Пулев и носи на бой (има и здрава брадичка). Помните колко пъти се изправи след нокдауните от Кличко, че даже и успя да върне някои удари и то след тежките нокдауни. Не мисля че Фюри е/беше способен да нокаутира Пулев...дори да беше паднал нашия щеше да си се изправи - видимо не се чувстваше наранен. А и да имаше нокдаун тия 10 секунди дето съдията им говори Пулев пак щеше да си ги има за възстановяване при отброяването на съдията. Гледам че разни хейтъри и антибългари се чудят как да омаловажат успеха на Пулев срещу един от обещаващите млади боксьори, който също имаше само 1 загуба в кариерата си срещу Джоузеф Паркър. За мен Хю е по-добър от Чисора (дето го водиха за най-значимата победа на Кубрат срещу противник).


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта