5 причини защо Mayweather - McGregor ще се случи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

XARHTNA
Мнения: 257
Регистриран на: 19 сеп 2008 12:15
Контакти:

Re: 5 причини защо Mayweather - McGregor ще се случи

Мнениеот XARHTNA » 21 дек 2016 11:16

Ще има такъв мач, то е ясно. Щом го тръбят от толкова време! Естествено, че е за пари и то много :) Въпреки че не е играл от 2 години, би трябвало да няма проблеми за Мейуедър на бокс! Опит, класа, всичко е в негова полза. Съгласен съм с мнението, че истинския мач е срещу Головкин, но няма да го направят, не защото няма да генерират кинти! Дори напротив! Головкин се бие в мейн ивенти, стана много популярен в САЩ и ще има много пари. Но няма да го има, защото има голям шанс ГГГ да го бие, а Мейуедър иска да остане непобеден и няма да го рискува за нищо!

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: 5 причини защо Mayweather - McGregor ще се случи

Мнениеот Federer91 » 21 дек 2016 21:59

XARHTNA написа:Съгласен съм с мнението, че истинския мач е срещу Головкин, но няма да го направят, не защото няма да генерират кинти! Дори напротив! Головкин се бие в мейн ивенти, стана много популярен в САЩ и ще има много пари. Но няма да го има, защото има голям шанс ГГГ да го бие, а Мейуедър иска да остане непобеден и няма да го рискува за нищо!


Това също, въпреки че така се казваше и за мачовете му с Канело, Маркес, Пакман, ама успя да ги измъкне по един или друг начин. И аз имам едно на ум, че прибърза с отказването, че да не срещне Головкин, защото той може да му създаде големи проблеми.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: 5 причини защо Mayweather - McGregor ще се случи

Мнениеот boabbb » 22 дек 2016 09:01

Federer91 написа:
XARHTNA написа:Съгласен съм с мнението, че истинския мач е срещу Головкин, но няма да го направят, не защото няма да генерират кинти! Дори напротив! Головкин се бие в мейн ивенти, стана много популярен в САЩ и ще има много пари. Но няма да го има, защото има голям шанс ГГГ да го бие, а Мейуедър иска да остане непобеден и няма да го рискува за нищо!


Това също, въпреки че така се казваше и за мачовете му с Канело, Маркес, Пакман, ама успя да ги измъкне по един или друг начин. И аз имам едно на ум, че прибърза с отказването, че да не срещне Головкин, защото той може да му създаде големи проблеми.


Аз мисля, че Флойд ги надигра категорично и тримата гореспоменати :? GGG наистина може да го набърка, но явно никога няма да разберем ... Канело като, че ли беше прекалено млад за тоя мач, с доста мачове е, но му беше рано за Флойд :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта