Снукър

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Снукър

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 апр 2018 19:39

JackPackage написа:Който и от двамата да продължи следващия кръг най-вероятно няма да стигне до последната сесия като им знам актива срещу Ракетата :lol: :mrgreen:
Той Рони имам чувството, че настроението и играта му зависи от това, на коя страна е спал. :lol:
Понякога изглежда безкрайно незаинтересуван, вчера гледах първата част от мача му и бях сигурен, че като нищо може да е супер-сензацията на Турнира, ама гледам днес, че е бил. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43771
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот rhaegar » 22 апр 2018 20:25

JackPackage написа:
Горе схемата много се отвори, да видим дали Мърфи, Хигинс или Президента ще се възползват :roll:


Уилсън.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Drunken_Master » 22 апр 2018 21:40

Рони О'Съливан срещу Али Картър на 27-ми и 28-ми...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

nghcvth
Мнения: 3510
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Снукър

Мнениеот nghcvth » 23 апр 2018 07:28

Drunken_Master написа:
nghcvth написа:Имаше интересни неща в квалификациите, 147, загуби на 0 и някои изненади, но минаха и е време за по- сериозната част. Жребият за първи кръг е брутален https://en.wikipedia.org/wiki/2018_Worl ... #Main_draw

Ако Марк Селби спечели отново Световното първенство,ще му го пол*паш ли ? Нали той беше "най-великият за всички времена"... ?

Льольо, това, че ти по- някаква си твоя причини ми приписваш разни твърдения, не значи, че съм фен на Селби. Дори миналата година на финала ясно написах за кого съм, не че очаквам, че ти можеш да осмислиш няколко реда текст. И за последен път те моля да спреш да ме въвличаш в малоумните си спорове, нямам никакво желание да оспамвам темите.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Drunken_Master » 23 апр 2018 10:58

nghcvth написа:
Drunken_Master написа:
nghcvth написа:Имаше интересни неща в квалификациите, 147, загуби на 0 и някои изненади, но минаха и е време за по- сериозната част. Жребият за първи кръг е брутален https://en.wikipedia.org/wiki/2018_Worl ... #Main_draw

Ако Марк Селби спечели отново Световното първенство,ще му го пол*паш ли ? Нали той беше "най-великият за всички времена"... ?

Льольо, това, че ти по- някаква си твоя причини ми приписваш разни твърдения, не значи, че съм фен на Селби. Дори миналата година на финала ясно написах за кого съм, не че очаквам, че ти можеш да осмислиш няколко реда текст. И за последен път те моля да спреш да ме въвличаш в малоумните си спорове, нямам никакво желание да оспамвам темите.

"по-някакви" причини... :Д:Д:Д:Д:Д
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

fullmoon
Мнения: 123
Регистриран на: 16 май 2016 21:04
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот fullmoon » 23 апр 2018 16:08

Марк Алън победи Лиъм Хайфийлд с 10:6 в един малко странен за мен мач. Пожелавам на Пистолета да играе на финала, той го заслужава.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Българите помним до вчера, някои и по-малко.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19609
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Drunken_Master » 23 апр 2018 16:32

fullmoon написа:Марк Алън победи Лиъм Хайфийлд с 10:6 в един малко странен за мен мач. Пожелавам на Пистолета да играе на финала, той го заслужава.

И мен ме кефи...Адски е забавен ! :)))
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 век, украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата, дълги периоди са били под шапката на някой, но това не значи, че няма такава държава.

НЕдебил!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот Pichichi » 23 апр 2018 23:28

Защо в снукърчето няма читави играчи от Северна/Южна Америка и Централна/Източна Европа?
Толкова ли е трудно да допингират някой?
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:
Само британците и азиатците ли знаят рецептата за допинга?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот NOMER14 » 23 апр 2018 23:32

В Щатите 90 % от спортистите са черни, а снукърът е за бели хора.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43771
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Снукър

Мнениеот rhaegar » 23 апр 2018 23:56

Тази пък тъпня от къде я измисли? За спортистите, не за снукъра.

Всичко е въпрос на интерес. Канада например има силни традиции в снукъра, които замират вече, за съжаление. Братята американци си падат по fast paced спортове, снукърът не е тяхното нещо. Съмнявам се, че изобщо го следят.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта