Супербоул 50

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Графът
Мнения: 335
Регистриран на: 19 юни 2013 00:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот Графът » 04 фев 2016 14:03

благодаря, нямах никаква представа за нещата, които си изброил. днес отделих доста време да погледам ам. футбол, като в тубата намерих двата полуфинала. някои неща по правилата ми куцат, като например, кога и колко пъти могат да нападат едните и другите. не искам да обидя някой или да се заяждам, ама много спряла работа. след всяко разиграване или както там се казва, се чака съдията да позира със своите решения. това беше фигурата, която най-мн концентрираше вниманието на камерите. като атлети- браво, тактиката е на мн високо ниво, но нещо динамиката не ми стига. грубата сила взима превес над финеса, а това е според мен, онова, което може да вдиге 50-60к души на крака за половин секунда. ще се опитам да вникна по-дълбоко в нещата и след като се изиграе финалът да коментирам малко по-запознат.
България има много отбори, но "Ботев" Пловдив е само един!

Потребителски аватар
Archangel
Мнения: 54
Регистриран на: 10 апр 2010 14:17
Местоположение: Montana
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот Archangel » 06 фев 2016 15:13

Графът написа:благодаря, нямах никаква представа за нещата, които си изброил. днес отделих доста време да погледам ам. футбол, като в тубата намерих двата полуфинала. някои неща по правилата ми куцат, като например, кога и колко пъти могат да нападат едните и другите. не искам да обидя някой или да се заяждам, ама много спряла работа. след всяко разиграване или както там се казва, се чака съдията да позира със своите решения. това беше фигурата, която най-мн концентрираше вниманието на камерите. като атлети- браво, тактиката е на мн високо ниво, но нещо динамиката не ми стига. грубата сила взима превес над финеса, а това е според мен, онова, което може да вдиге 50-60к души на крака за половин секунда. ще се опитам да вникна по-дълбоко в нещата и след като се изиграе финалът да коментирам малко по-запознат.


Когато гледаш мач в пряко предаване наистина е мъчително дори за мен, като гледам този спорт повече от две десетилетия. За хора като теб които сега навлизат в спорта е най добре да си изтегли някой мач от торент тракерите и да го изгледа на спокойствие без рекламите и големите прекъсвания. Относно защо американския футбол в Америка се нарича Футбол, причината е че топката с големина един фут. Европейците наричаме американски футбол. В Америка този спорт си го казват футбол, а нашия наричат СОКЪР.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43992
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот rhaegar » 08 фев 2016 02:07

Грубо порязаха Каролина.......
Вместо 20+ ярда печалба, свалиха Нютън и тъчдаун за Денвър.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24532
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот boabbb » 08 фев 2016 03:21

До тук добре, за съжаление утре требе да се бачка, а тоя мач ще откара до 6 сабалем :lol: :lol: Легачос .... :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23732
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот paceto » 08 фев 2016 05:14

Е този път Бронкос си спечелиха мача като пичове, въпреки че за втори техен финал мача не е кой знае какво, но пак е по-добре от финала им през 2014, когато паднаха с 43:8 :mrgreen:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот saract » 08 фев 2016 08:56

Слаба работа.Очаквах повече и от двата отбора.Пейтън направи слаб мач но се окичи с втори пръстен.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24532
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот boabbb » 08 фев 2016 09:00

Така се бие с дефанзивна игра 8-) Кам Нютън изглеждаше пренавит ... Златни обущета и прочее цигании, обаче Вон Милър го напипа яко в първата четвърт и стана белята :lol: След тия 10-0 е много трудно да се върнат в мача, особено с такава игра в защита като на "мустангите" :roll: Пейтън не направи кой знае какво, но и не сбърка фатални топки :roll: Имаше 2-3 паса на много високо ниво, гледам, че второто полувреме замалко за тъчдаун да метне - Андерсън го спряха последните в защита на 20-тия ярд, а после оттам направиха fieldgoal 8-) Джордан Норууд ( 11-ти номер ) направи уникален 60-ярдов рейд във втората част. И моя личен фаворит за отиграване на вечерта - Акиб Талиб свали противника с хващане на каската, точно преди тъчдауна на "пантерите" :lol: Направо го завъртя като кукла и го метна метър-два извън игрището :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот saract » 08 фев 2016 09:07

Страшна защита на Бронкос няма две мнения-Станаха шампиони при положение че основния им ресийвър Деметриус Томас не хвана нито един пас.Но финала въобще няма да мине между класическите.Джон Елауей сериозно трябва да се замисли за нов куотърбек защото липсата на бързина у Пейтън е очевидна.Всъщност големият герой на Бронкос е именно Елауей който създаде този отбор със страшно умни трансфери.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24532
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот boabbb » 08 фев 2016 09:19

saract написа:Страшна защита на Бронкос няма две мнения-Станаха шампиони при положение че основния им ресийвър Деметриус Томас не хвана нито един пас.Но финала въобще няма да мине между класическите.Джон Елауей сериозно трябва да се замисли за нов куотърбек защото липсата на бързина у Пейтън е очевидна.Всъщност големият герой на Бронкос е именно Елауей който създаде този отбор със страшно умни трансфери.


Пейтън се отказва ;) На 99% съм сигурен, въпреки, че снощи не е казал нищо официално :roll: Все пак прави 40 тая година :roll: И какъв по-добър начин да се оттегли 8-)

Изображение
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Супербоул 50

Мнениеот saract » 08 фев 2016 09:26

Би било най логично.Всъщност за Бронкос не е голяма загуба защото играта на отбора не е фокусирана изцяло върху него.Това което направи снощи Пейтън го може всеки един среден куотърбек в лигата.За Елауей е много по важно да запази защитата на отбора без загуби.Това ще е фундамента на Бронкос.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта