Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ТАЙСЪН ФЮРИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ПО БОКС!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 ное 2015 01:38

Любопитно, има ли шанс Фюри да удържи и в реванша? Кличко едва ли ще се примири ей така със станалото.
Ама ако може да пише някой като оня пич, дето каза преди мача, че Фюри има грамадни шансове :D
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ТАЙСЪН ФЮРИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ПО БОКС!

Мнениеот ShooterMan » 29 ное 2015 01:48

Бих заложил на Фюри и в реванша. Фюри за разлика от такива като Кубрат е клоун, но само извън ринга, видяхте всички как натупа Кличко. Кличко мачка с физика, но точно днес се видя, че там беше победен. Бързина и издържливост няма как да демонстрира в повече от Фюри при тази напреднала възраст в която е вече, така, че....Иначе и той имаше един добър момент, мисля, че в 7 рунд беше, направи чудесен финт и трясна много силен десен прав в главата на Фюри, англичанина събра очичките в началото, но се окопити :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Haris
Мнения: 51
Регистриран на: 15 юни 2008 10:31
Контакти:

Re: ТАЙСЪН ФЮРИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ПО БОКС!

Мнениеот Haris » 29 ное 2015 02:05

Ако бяхте гледали студиото на ухраинската телевизия,почти всички от щаба на Кличко се отнасяха към Фюри с лека подигравка!Анализаторите му даваха най много да издържи до 6 рунд!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ТАЙСЪН ФЮРИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ПО БОКС!

Мнениеот Teo » 29 ное 2015 02:14

Изображение

Изображение

8-)

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: ТАЙСЪН ФЮРИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ПО БОКС!

Мнениеот BurnX » 29 ное 2015 02:19

Дойде му времето на Кличко .... всеки рано или късно си намира майстора... жалко , че Кобрата не можа да го свали ...

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Владимир Кличко vs Тайсън Фюри |28.11|

Мнениеот PFC Litex » 29 ное 2015 02:22

Pragmatichen написа:Никакъв шанс за Фюри и той отлично го знае, просто излиза за парите.
Както направи и Кубрат.
За пари хората на какво ли не са способни...
То само като ги гледаш двамата, Кличко има вид на хладнокръвен убиец, докато онзи до него е като наплашен глиган. :)

И от бокс неразбираш Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ТАЙСЪН ФЮРИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ПО БОКС!

Мнениеот Teo » 29 ное 2015 02:33

Фюри: Започва нова ера в бокса!

Изображение

Британецът Тайсън Фюри прогнозира настъпването на нова ера в професионалния бокс, след като детронира шампиона Владимир Кличко и взе поясите му от четири организации. На ринга в Дюселдорф 27-годишният Фюри, наричан още "Циганския крал", взе победата с единодушно съдийско решение. Той благодари на Бог за успеха си.

"Господ е планирал това да стане още с раждането ми на 12 август 1988 година! Искайте и ще получите! Помолих Бог за дете и той ми го даде. Помолих го за победата тази вечер и я постигнах. Това е силата. Аз съм просто човек, но Господ е всемогъщ. Кличко бяга от мен пет дълги години. Хората могат да казват за мен, каквото си искат. Кличко е голям шампион, но всяко нещо си има край. Днес започва нова ера и аз мога да обещая, че ще бъда най-харизматичния шампион от времето на Мохамед Али насам", каза Фюри, който остана доволен и от поведението си като цяло срещу Кличко.

"Ядосах го, направих немислими за друг боксьор неща. Никой не идва в Германия и не се боксира с шампиона в тежка категория по този начин", завърши Фюри.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТАЙСЪН ФЮРИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ПО БОКС!

Мнениеот W84me » 29 ное 2015 02:37

Фюри ще е слаб шампион, няма да може да издържи много време.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
RedSkin
Мнения: 409
Регистриран на: 24 апр 2014 00:44

Re: ТАЙСЪН ФЮРИ Е НОВИЯТ ШАМПИОН В ТЕЖКА КАТЕГОРИЯ ПО БОКС!

Мнениеот RedSkin » 29 ное 2015 02:38

Момчета, без загуба от 10 години и всички да очакват от теб най-доброто, много тежи! И вие да сте, също ще играете предпазливо за да не изгубите цялата слава трупана с години и толкова много труд. Днес обаче Кличко беше прекалено предпазлив. Убеден съм, че в реванша ще размаже Фюри. Все още го може, плюс това му падна големия товар от плещите и ще нападне изключително яростно за победата и да покаже, че всичко е било случайна загуба.
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ АРМИЯТА!!!

Грациани
Мнения: 59
Регистриран на: 25 апр 2012 12:32
Контакти:

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот Грациани » 29 ное 2015 04:59

Няма слава Украине.Гордостта на украинците натупан от един английски циганин ха-ха.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта