Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот boabbb » 30 ное 2015 14:30

Уникално бърз Тайсън Фюри 8-) Кличко просто нямаше шанс, отделно, че британеца го превъзхождаше и физически ( ръстово ). Фюри не направи кой знае какво - част от тежките удари ги пласира при не особено чисти ситуации, но достатъчно за победата
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот Alex » 30 ное 2015 15:59

Всички говорите за физическите качества на Кличко и свързвате възрастта му само с това, но има едно много важно нещо, което пропускате - развитието му като мъж. Той си имаше приятелка, с която изглеждаха много щастливи. Ожени се, роди му се дете (това с детето беше причината поради, която си мислех, че нашия Ганьо има макар и малък шанс в мача с него). Чисто психически той вече се е реализирал като мъж и няма чааак такъв хъс да се доказва в живота, да се бори само за себе си и името си, в неговия живот има вече други приоритети и макар интелектуално да иска да иска да шампион още дълги години (и определено разполага с физическите качества за това) подсъзнателно тия инстинкти и импулси вече ще почнат да умират в него... преди 8 години Кличко нямаше да подцени мач (както направи сега). Просто сега той е постигнал толкова много и е затвърдил толкова самочувствието и увереността си, че вече може да понесе загуби и да се оттегли без това е някакво страшно бреме за него... Станка Златева каза едно много важно нещо в интервю наскоро "почнах да свиквам със загубите", според мен Кличко, може би, е стигнал тоя момент в живота си и даже мисля, че още една загуба в реванша ще е край на кариерата му... Кличко беше институция 11 години и победите му си вървяха междудругото като на конвеир и по инерция... сега ще видим дали инерцията приключи или все още ще има хъса на 25-годишен мъж, който трябва да се доказва на себе си.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 30 ное 2015 21:12

На пресконференцията след триумфа си Фюри разкри, че не приел да пие дори вода от страх да не му сложат забранени субстанции и да му отнемат победата. "Имах достоверна информация от сигурни източници, които ме предупредиха да не пипам нищо в съблекалните, защото може да опитат да ме натопят за допинг", каза Фюри след завръщането си във Великобритания

"Прибрах се у дома дехидратиран, защото не пих дори вода. Бях толкова притеснен да не се проваля на допинг контрола", добави Фюри.

Британецът добави, че от лагера на Кличко са опитали всякакви трикове, за да го разконцентрират преди мача. Първо му объркали теглото на кантара, като го записали 113 кг вместо 116, а след това го принудили да се боксира с ръкавици, които не му пасвали.

"Те са мошеници, много са добри в измамите. Имаше от всички онезе малки трикове, с които опитаха да ме извадят от релси, както се случваше и с други съперници на Кличко в миналото. Но не успяха", каза още Фюри.

Източник: гонг
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12783
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот Eminem » 01 дек 2015 01:03

Betchualeng Arnaikem написа:
На пресконференцията след триумфа си Фюри разкри, че не приел да пие дори вода от страх да не му сложат забранени субстанции и да му отнемат победата. "Имах достоверна информация от сигурни източници, които ме предупредиха да не пипам нищо в съблекалните, защото може да опитат да ме натопят за допинг", каза Фюри след завръщането си във Великобритания

"Прибрах се у дома дехидратиран, защото не пих дори вода. Бях толкова притеснен да не се проваля на допинг контрола", добави Фюри.

Британецът добави, че от лагера на Кличко са опитали всякакви трикове, за да го разконцентрират преди мача. Първо му объркали теглото на кантара, като го записали 113 кг вместо 116, а след това го принудили да се боксира с ръкавици, които не му пасвали.

"Те са мошеници, много са добри в измамите. Имаше от всички онезе малки трикове, с които опитаха да ме извадят от релси, както се случваше и с други съперници на Кличко в миналото. Но не успяха", каза още Фюри.

Източник: гонг

Браво на Фюри за победата.
И той говори за мръсни номера. И ги имаше - неудобни ръкавици, ринга и т.н. Някои казваха, че Пулев се е оправдавал. Може и така да е, но номерата си ги има. При Фюри обаче не минаха.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот 1982 » 01 дек 2015 17:15

И да ги има, както се вижда, не те решават победителя на ринга. Пулев просто е много по-слаб от Кличко и украинецът напълно логично му наду кофата.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот dreben23 » 20 яну 2016 15:00

Добро шоу направиха с Уайлдър и според мен американецът е прав като му каза, че не е боксьор, а актьор. А и така си беше- Кличко се даде на един актьор, даже актьор от цирка. Иначе нямам търпение Дионтей да стане крал на ринга, но ще го помоля да не оставя много трайни повреди плюс Алцхаймер на съперниците си за старини, но гледам, че няма сила, която да спре тази дясна ръка. Той ще стане номер 1, а най-интересното е, че е способен и без техника и защита да го направи. Много здраво копеленце е това и не само заплашва, ами си ги и тупалка подред. Не е далеч и денят, в който ще просне и шампиона. Година или две най-много, ако преди това Кличко не си върне титлата де. Но Дионтей е много впечатляващ, а и не сипе само напразни закани като тех. Следва руснака Поветкин..Той е здраво копеле и носи на бой, та може да изгуби само по точки, но мисля, че и неговите шансове не са големи срещу американеца. Разбират си го янките този спорт и пак ще имат своя номер 1. Много би ми било интересно да чуя мнението на истинския Тайсън, който е гледал сънародника си срещу Шпилка да видим той какво мисли. Давал ли е някъде интервю за този мач и по-конкретно ми е интересно и мнението му за Уайлдър като боксьор и от предишни негови двубои, разбира се?

Намерих едни стари изказвания на Уайлдър, в които казва, че дори и от старите най-велики боксьори сред които са легенди като Тайсън, Али, Форман, Люис нямало как да загуби, ако са под 6, 7 фута. Доста дръзко изказване е било това след 31-вия му КО го е казал, но може и да е прав. Мисля си, че освен че си изглежда внушително, явно има и вяра в собствените си възможности. Но не бива да прекалява, че има вода да им носи все още на изброените велики боксови легенди. А иначе Майк Тайсън май не го харесва много, много, ама и аз него пък не го харесвах в началото, тъй че и той да не говори глупости и да не завижда на момчето, казвайки му, че и "тригодишният му син може да нокаутира всеки". Ако вместо каша или пюре, го храни с протеини може и да му се получат нещата. Обаче големият Майки не харесва Уайлдърчето, но ще почне като вземе да си вади прехраната, коментирайки успехите му. :)
Последна промяна от dreben23 на 20 яну 2016 15:26, променено общо 2 пъти.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24518
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот boabbb » 20 яну 2016 15:17

Уайлдър е шофьор и може още Поветкин да му го напомни в средата на годината ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Кличко загуби, Фюри е новият шампион

Мнениеот dreben23 » 20 яну 2016 15:38

Два мача помня на Поветкин и ясно си спомням, че е доста тромав. Но точно това пък казва и МТ на едно място, че иска да види Уайлдър срещу боксьор, който ще успее да отвърне и да го удари. Ще видим, много дльоги ръчища има американеца, може би като мойте и знам как се берат крушите и ябълките от върха на дървото без стълба, а по-кропичкия трябва да си му стипа на столче. Дано да е интересен мач, но аз лично не давам шансове на руснака, тоя ще му запази и за него направление за чичо доктор. Спокойно можем да му сложим прозвището - G.P.

Иначе Поветкин си остава фактор в този спорт и мисля, че е единственият срещу когото Кличко има най-голямо желание да се бие и то далеч преди руско-украинския конфликт на интереси. Но пък знам, че го уважава за разлика от други, но Александър е по-сдържан и по-възпитан спортист, само че това не носи успехи никъде и на никого. :cry:
Всеки един уважава този най-много, когото и най-лесно може да бие! :mrgreen:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта