Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Zeeyo
Мнения: 135
Регистриран на: 06 фев 2009 14:28
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Zeeyo » 25 сеп 2015 17:22

iliev72 написа:Тези номерца Кличко явно ги прилага когато неговата компания организира боя.Нямам спомен да е правил такива номер преди боя с Поветкин.
Доколкото имам спомен там промоутера не беше фирмата на Кличко.Много малко му трябваше на Поветкин и вече щеше да е в историята Кличко.
Другото което на мен ми направи впечатление.Пулев и неговият "промоутер" бяха го предизивкали Кличко само за един от поясите , а не за всичките.
Поне за мен това говори , че не са вярвали че ще се победи.Да нямаш вяра в собственият си боец е кофти.Поне за мен ако промотъра на боя им не беше Кличко може би нещата щяха да изглеждат по друг начин и ако го беше предизвикал за всичките поясите Кличко щеше да е под напрежение и вероятно щяхме да видим познатият Кличко от боя с Поветкин.За мен загубата на Пулев е най-вече заради калпавият му промоутер.


Много, много точно мнение! Хареса ми!
Причината за която говориш с поясите е - "ПАРИ". От промоутърската компания не бяха внесли депозит(такса някаква) за всичките му пояси, а само за един.
Това за мен е абсолютно недопустимо. Предизвикваш ШАМПИОНА, а му искаш само 1 пояс ?!?!
Или не вярват в него, че може, че ще успее, да го накарат да се чувства ШАМПИОН преди да е станал такъв ИЛИ нещата са били уговорени още преди мача да е започнал.

Аз лично не виждам друга повод ПАРИ да са причината за да не го предизвикат за всичките му пояси..

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот mirodes » 25 сеп 2015 18:31

Zeeyo написа:
mirodes написа:
Zeeyo написа:
Предстоящият бой между Владимир Кличко и Тайсън Фюри бе отложен, съобщава Bild.

Причината - травма на украинския боксьор. Проблемът е в прасеца на Кличко.

"Следващата седмица ще обявим новата дата за боя. Той със сигурност ще се състои в Дюселдюрф. Продадените билети ще важат," заяви мениджърът на Кличко Бернд Бенте.

Боят трябваше да се състои на 24 октомври.


Аре сега, всичките защитници на Путимир Вагиничко отново да тръгнат да ми обесняват, колко голям боксьор бил, колко бил велик. Путкенски номера, втори път му излиза по-сериозен противник и пак се контузва по-малко от месец преди двубоя.
Въпроса е следния - дали Вагиничко наистина се контузва или просто с годините се налага да увеличава времетраенето на стероидния си цикъл и втори път под ред няма как да мине "ТЕСТА" преди мача, в кавички защото е СМЕШНО един ШАМПИОН да минава тест само преди мач...


Ти изобщо някога тренирал ли си?Аз се занимавах с фитнес над 15 години и мога да ти кажа,че във всеки един момент и при най-безобидна ситуация можеш да се контузиш.Още повече Кличко е на почти 40 години.И да Владимир е велик боксьор.Измете ринга с нашенската мутра с голямата уста и дори според мен го пожали.Защото след удара за нокаута го блъсна,а можеше да го удари още веднъж и тогава не се знае къде щеше да е днес Кубрат и дали въобще щеше да е жив.


Тренирал съм, дори в момента съм контузен - понеделник скъсах кръстна връзка на коляното, защото ми хванаха крака при удар, а в каратето това е забранено. Абсолютно наясно съм колко лесно можеш да се контузиш, но не смятам, че случая с Путимир е същия, дори напротив. ;)

P.S.: Не съм седнал да споря, кой от колко години и какво е тренирал, но да ми правиш сравнения с ФИТНЕС е просто меко казано смешно. :)
P.P.S: Да си голям не се изразява в това само да печелиш, а да си голям и като човек. Никой не може да отрече спортните му постижения, но за сметка на това доста могат да потвърдят меко казаните му курвенски похвати.


Значи ти можеш да се контузиш,а Кличко не може?Не те знам на колко си години,но след 35 години контузиите стават много лесно и възстановяването е много трудно.
И кои са курвенските номера на Кличко?Единствено определи с какви ръкавици да играе Кубрат.Надали това е причината да го бие като маче у дувар.Това че Кубрат реве като вдовица за чеп показва какъв е като човек.Той просто не може да губи с достойнство.Помня как го биха на олимпидата в Пекин още в първият кръг.И после орева всичко,че ако хванел колумбиеца на улицата щял да го бие.Ми да го беше бил на ринга.И кой точно е победил Кубрат?Игра само с второстепенни боксьори,единствено Томпсън беше средна ръка боксьор,но вече стар за ринга.Докато Кличко би абсолютно всички силни противници-Хей,Чисора,Поветкин,Чагаев,Дженингс.Сега ще се бие и с Фюри и най-вероятно с Уайлдър.Кубрат като е толкова отворен защо избяга от мач с Чисора и даде без бой европейската титла?Дали не го хвана шубето?

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Thsmith » 25 сеп 2015 18:51

Zeeyo написа:
sandi74 написа:Кличко е най-големият.Факт.Как майсторски забърса пода и то многократно с кобричката.Също Факт :!: :idea:


Забърса го, факт. Просто Пулев не е на нивото му, надали и някога ще бъде, но според теб нужни ли са тези номера, нужни ли са тези курвенски приоми? Защо?


Никой не ги сравнява двамата, въпроса ми е, защо са нужни тези буквално женски номера от страна на "ШАМПОАНА"

Мъжете не се контузват ли? :lol: Ебати логиката...

Zeeyo написа:[

Много, много точно мнение! Хареса ми!
Причината за която говориш с поясите е - "ПАРИ". От промоутърската компания не бяха внесли депозит(такса някаква) за всичките му пояси, а само за един.
Това за мен е абсолютно недопустимо. Предизвикваш ШАМПИОНА, а му искаш само 1 пояс ?!?!
Или не вярват в него, че може, че ще успее, да го накарат да се чувства ШАМПИОН преди да е станал такъв ИЛИ нещата са били уговорени още преди мача да е започнал.

Аз лично не виждам друга повод ПАРИ да са причината за да не го предизвикат за всичките му пояси..

Може ли просто да се обективни предвид това, че те дават собствените си пари? :lol:
Ти би ли заложил милиони на Пулев за мача му с Кличко? :lol: :lol: Ще кажеш за какво го предизвикат тогава? Е как защо? За пари... взимат пари от този мач. Пулев колко е взел? 1 млн? Нищо, че не е равностоен... нали има награден фонд и за загубилия.
Последна промяна от Thsmith на 25 сеп 2015 18:55, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот shumkar_44 » 25 сеп 2015 20:06

Случайно прочетох статията. Няма нищо срамно в подхода на украинеца, с един другар така се скатавахме в казармата. Не можаха да ни научат на насилие.
Толстолоб, на теб съм роб.


Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Karsa Orlong » 25 сеп 2015 20:51

Фюри сериозен противник? Ай стига бе ...

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот iliyan » 25 сеп 2015 20:54

shumkar_44 написа:Случайно прочетох статията. Няма нищо срамно в подхода на украинеца, с един другар така се скатавахме в казармата. Не можаха да ни научат на насилие.

Той си изкарва хляба с насилие. Това му е работата.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот damyanov1963 » 25 сеп 2015 21:35

Сефте
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Седем
Мнения: 440
Регистриран на: 07 фев 2011 21:07
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Седем » 25 сеп 2015 23:53

shumkar_44 написа:Случайно прочетох статията. Няма нищо срамно в подхода на украинеца, с един другар така се скатавахме в казармата. Не можаха да ни научат на насилие.

Но пък за сметка на това с другаря ти научихте много един за друг и за мъжката любов.
"Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен."
Алберт Айнщайн


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта