Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот RESPECT » 25 сеп 2015 23:56

mirodes написа:
Zeeyo написа:
mirodes написа:
Zeeyo написа:
Предстоящият бой между Владимир Кличко и Тайсън Фюри бе отложен, съобщава Bild.

Причината - травма на украинския боксьор. Проблемът е в прасеца на Кличко.

"Следващата седмица ще обявим новата дата за боя. Той със сигурност ще се състои в Дюселдюрф. Продадените билети ще важат," заяви мениджърът на Кличко Бернд Бенте.

Боят трябваше да се състои на 24 октомври.


Аре сега, всичките защитници на Путимир Вагиничко отново да тръгнат да ми обесняват, колко голям боксьор бил, колко бил велик. Путкенски номера, втори път му излиза по-сериозен противник и пак се контузва по-малко от месец преди двубоя.
Въпроса е следния - дали Вагиничко наистина се контузва или просто с годините се налага да увеличава времетраенето на стероидния си цикъл и втори път под ред няма как да мине "ТЕСТА" преди мача, в кавички защото е СМЕШНО един ШАМПИОН да минава тест само преди мач...


Ти изобщо някога тренирал ли си?Аз се занимавах с фитнес над 15 години и мога да ти кажа,че във всеки един момент и при най-безобидна ситуация можеш да се контузиш.Още повече Кличко е на почти 40 години.И да Владимир е велик боксьор.Измете ринга с нашенската мутра с голямата уста и дори според мен го пожали.Защото след удара за нокаута го блъсна,а можеше да го удари още веднъж и тогава не се знае къде щеше да е днес Кубрат и дали въобще щеше да е жив.


Тренирал съм, дори в момента съм контузен - понеделник скъсах кръстна връзка на коляното, защото ми хванаха крака при удар, а в каратето това е забранено. Абсолютно наясно съм колко лесно можеш да се контузиш, но не смятам, че случая с Путимир е същия, дори напротив. ;)

P.S.: Не съм седнал да споря, кой от колко години и какво е тренирал, но да ми правиш сравнения с ФИТНЕС е просто меко казано смешно. :)
P.P.S: Да си голям не се изразява в това само да печелиш, а да си голям и като човек. Никой не може да отрече спортните му постижения, но за сметка на това доста могат да потвърдят меко казаните му курвенски похвати.


Значи ти можеш да се контузиш,а Кличко не може?Не те знам на колко си години,но след 35 години контузиите стават много лесно и възстановяването е много трудно.
И кои са курвенските номера на Кличко?Единствено определи с какви ръкавици да играе Кубрат.Надали това е причината да го бие като маче у дувар.Това че Кубрат реве като вдовица за чеп показва какъв е като човек.Той просто не може да губи с достойнство.Помня как го биха на олимпидата в Пекин още в първият кръг.И после орева всичко,че ако хванел колумбиеца на улицата щял да го бие.Ми да го беше бил на ринга.И кой точно е победил Кубрат?Игра само с второстепенни боксьори,единствено Томпсън беше средна ръка боксьор,но вече стар за ринга.Докато Кличко би абсолютно всички силни противници-Хей,Чисора,Поветкин,Чагаев,Дженингс.Сега ще се бие и с Фюри и най-вероятно с Уайлдър.Кубрат като е толкова отворен защо избяга от мач с Чисора и даде без бой европейската титла?Дали не го хвана шубето?


Все си мисля, че боксьори като Александър Димитренко, Александър Устинов и Тони Томпсън не са по-слаби от Дерек Чисора, Руслан Чагаев и Брайънт Дженингс, та да се омоловажава постигнатото от Кубрат Пулев. Не съм убеден, че на боксьори като Хей, Чисора, джуджето Чагаев, Дженингс, клоуна Фюри или Уайдър ще им е леко на ринга срещу Кобрата.

Да, Кубрат сдаде европейската титла без бой, но НЕ, че се уплаши от битка с Чисора, а защото му се събираха много важни мачове за кратко време.
Освен това Чисора изчака своя "звезден миг" за мач с Владимир Кличко, а после наготово искаше да вземе само с една победа над Кубрат Пулев хем европейската титла, хем и претендентската квота за един от поясите на украинеца. А в същото време британеца не предлагаше нищо в замяна.

Споко, рано или късно Кубрат Пулев и Дерек Чисора ще се срещнат на ринга, защото няма как да са се устремили към едни и същи цели, а пътищата им да не се кръстосат.

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот balef » 26 сеп 2015 01:37

Пак същите курвенски номера както при Кобрата - Контузия на мозъка :)

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Alexx » 26 сеп 2015 11:14

От 10 години тежката категория е мъртва. Не виждам защо трябва да се коментира повече КЛичко!

Потребителски аватар
analizatora
Мнения: 116
Регистриран на: 09 сеп 2015 13:29

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот analizatora » 26 сеп 2015 13:29

Като един напълно обективен и безпристрастен анализатор щр кажа ,че май май Кличко се уплаши.

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Вал » 26 сеп 2015 16:04

iliev72 написа:Тези номерца Кличко явно ги прилага когато неговата компания организира боя.Нямам спомен да е правил такива номер преди боя с Поветкин.
Доколкото имам спомен там промоутера не беше фирмата на Кличко.Много малко му трябваше на Поветкин и вече щеше да е в историята Кличко.
Другото което на мен ми направи впечатление.Пулев и неговият "промоутер" бяха го предизивкали Кличко само за един от поясите , а не за всичките.
Поне за мен това говори , че не са вярвали че ще се победи.Да нямаш вяра в собственият си боец е кофти.Поне за мен ако промотъра на боя им не беше Кличко може би нещата щяха да изглеждат по друг начин и ако го беше предизвикал за всичките поясите Кличко щеше да е под напрежение и вероятно щяхме да видим познатият Кличко от боя с Поветкин.За мен загубата на Пулев е най-вече заради калпавият му промоутер.


Украинеца е пуйка. Добър боксьор, но в него няма спортсменство. Нищо общо с Мохамед Али. Всъщност разбивайки подготовката на претеднентите, което му осигурява предимство да спечели, той си подготвя едно трудно оттегляне. Колкото по-късно се оттегли толкова по-безпощадно ще го бият.

Потребителски аватар
Karsa Orlong
Мнения: 2633
Регистриран на: 29 ное 2011 19:27
Контакти:

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот Karsa Orlong » 27 сеп 2015 11:43

Вал написа:
iliev72 написа:Тези номерца Кличко явно ги прилага когато неговата компания организира боя.Нямам спомен да е правил такива номер преди боя с Поветкин.
Доколкото имам спомен там промоутера не беше фирмата на Кличко.Много малко му трябваше на Поветкин и вече щеше да е в историята Кличко.
Другото което на мен ми направи впечатление.Пулев и неговият "промоутер" бяха го предизивкали Кличко само за един от поясите , а не за всичките.
Поне за мен това говори , че не са вярвали че ще се победи.Да нямаш вяра в собственият си боец е кофти.Поне за мен ако промотъра на боя им не беше Кличко може би нещата щяха да изглеждат по друг начин и ако го беше предизвикал за всичките поясите Кличко щеше да е под напрежение и вероятно щяхме да видим познатият Кличко от боя с Поветкин.За мен загубата на Пулев е най-вече заради калпавият му промоутер.


Украинеца е пуйка. Добър боксьор, но в него няма спортсменство. Нищо общо с Мохамед Али. Всъщност разбивайки подготовката на претеднентите, което му осигурява предимство да спечели, той си подготвя едно трудно оттегляне. Колкото по-късно се оттегли толкова по-безпощадно ще го бият.

А в кой има спортсменство? В Чисора ли, или във Фюри? В Уайлдър, който е много по-нагъл в избора на противниците си от Кличко? В Пулев ли, който цяла година не млъкна и след като му набиха канчето повтори абсолютно същите глупости още 10 пъти? За мен да поздравиш боксьора, който току-що си прегазил категорично, а той цяла година не е спрял да сипе лайна по теб и публиката, която допреди няколко минути е освирквала собствения ти национален химн си е доста спортсменско.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Отложиха боя Кличко-Фюри, украинецът се контузи

Мнениеот iliyan » 27 сеп 2015 12:17

Един от последните съперници на световния шампион Владимир Кличко - Александър Поветкин заяви, че е очаквал отлагането на мача между украинеца и Кубрат Пулев.Руснакът заяви, че подобни "контузии" често се случват на Кличко в срещите му с по-опасни съперници."Защо не се контузи преди битката с Алекс Леапай. Той по случайност успя да се докопа до мач с него и бе разбит в петия рунд. Кубрат Пулев не е такъв, той е умен боксьор. Аз загубих, защото избрах грешна тактика, но Пулев няма да го направи. Кличко осъзнава това и иска още време. Пулев ще му създаде много проблеми. Дано все пак има мач, всички това чакат", коментира Поветкин.

Май контузии на Кличко не са от вчера и всички знаят за тези номерца на украинеца.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта