Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот boabbb » 13 сеп 2015 17:41

sandi74 написа:За Кобричката не е здравословно да се изправи на ринга срещу него. :idea: Друг е въпроса ако е решил преждевременно да се отказва от бокса :idea:


Санди, това момче е на 25 години и не е особено опитен. За него не е добре да играе с Кубрат, който е далече по-опитен, за класен не мога да кажа :roll: Много рискува в мач с Кубрат и почти нищо няма да спечели, ако победи, сещаш ли се ;) Ако си гледал мачовете преди Кличко на нашия, ще знаеш, че е доста опасен боксьор и дори след тази загуба, ще му е трудно да си намира съперници като англичанина ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот Teo » 13 сеп 2015 18:29

Не вярвах Джошуа толкова бързо до го накаже... нека дойде мача им с Дионтей Уайлдър (когато и да е той) и след това ще коментираме... за момента Джошуа показва, че има хляб в него... млад, талант, физика, удари... абе всичко необходимо за да бъде №1! Но да не забравяме, че Уайлдър до 32-я му мач всички бяха с нокаунти, а американеца има ебати десния, направо ти откача главата, ако те намери :!:
Последна промяна от Teo на 13 сеп 2015 18:45, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот zuekaa » 13 сеп 2015 18:33

sandi74 написа:За Кобричката не е здравословно да се изправи на ринга срещу него. :idea: Друг е въпроса ако е решил преждевременно да се отказва от бокса :idea:

хаха хах ВЗЕ ми думите от устата ... тоз sandi74 ( с това име явно е някакъв цига*ин ) освен от ваксане на чепици от друго не разбира
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот Blue1914 » 13 сеп 2015 20:24

Този ще е май.

Уайлдър е претендент, но все пак се занимава с бокс от няколко години. А и много мята ръцете. Един противник от висока класа би се възползвал от това според мен.

Потребителски аватар
shumkar_44
Мнения: 1009
Регистриран на: 23 юли 2012 10:27
Местоположение: Рожен
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот shumkar_44 » 13 сеп 2015 20:37

Мон дьо, колко варварски спорт! Та, този чернокож прилича на мускулест тюлен! Отвратително!
Толстолоб, на теб съм роб.

Потребителски аватар
levskar_95
Мнения: 1890
Регистриран на: 08 юли 2011 22:28
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот levskar_95 » 13 сеп 2015 20:53

Аленсандър Усик,пич! Той ще е новият световен шампион в тежка категория :)
Мачът е толкова значим за българския футбол не заради това, че е влязъл в репертоара на агитката на Левски, а защото дори Би Би Си отбелязва успеха на сините с думите: "Отборът на народа победи отбора на властта със 7:2."

Офтопик:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот dreben23 » 13 сеп 2015 21:33

Аз като поведение и хахо като Уайлдър не съм виждал на ринга, ама чат пат съм гледал профи бокс де преди, щото са много тромави и само на кантара докат ги теглят са добри пък си галя екшън филмите повече, ама екшъна при някои свършва още на теглилката и после се почесват само и надуват балони иначе, че са много добри. :) Кубинци и американци като се тупкат ми правеше най-голям кеф при полупрофесионалистите. Сега може и да са зле, ще ги погледаме на някоя Олимпиада живот и здраве. Уайлдър ше го пребие тоя ми се струва, макар че и неговите удари не са по-леки . В тая връзка кога е следващият мач на Уайлдър и с кого? ;) Но 33 > 13 все пак, тъй че залагам за Дионтей да е по-вероятен претендент за шампиончек. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Black&White1926
Мнения: 1440
Регистриран на: 11 фев 2011 20:07
Skype: Black&White
Местоположение: EastSide
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот Black&White1926 » 13 сеп 2015 21:45

dreben23 написа:Аз като поведение и хахо като Уайлдър не съм виждал на ринга, ама чат пат съм гледал профи бокс де преди, щото са много тромави и само на кантара докат ги теглят са добри пък си галя екшън филмите повече, ама екшъна при някои свършва още на теглилката и после се почесват само и надуват балони иначе, че са много добри. :) Кубинци и американци като се тупкат ми правеше най-голям кеф при полупрофесионалистите. Сега може и да са зле, ще ги погледаме на някоя Олимпиада живот и здраве. Уайлдър ше го пребие тоя ми се струва, макар че и неговите удари не са по-леки . В тая връзка кога е следващият мач на Уайлдър и с кого? ;) Но 33 > 13 все пак, тъй че залагам за Дионтей да е по-вероятен претендент за шампиончек. :)


Този ако е хахо Тайсън не знам какъв е :lol: :lol:
Офтопик:


Офтопик:


Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12370
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот wolf » 13 сеп 2015 23:42

Black&White1926 написа:
dreben23 написа:Аз като поведение и хахо като Уайлдър не съм виждал на ринга, ама чат пат съм гледал профи бокс де преди, щото са много тромави и само на кантара докат ги теглят са добри пък си галя екшън филмите повече, ама екшъна при някои свършва още на теглилката и после се почесват само и надуват балони иначе, че са много добри. :) Кубинци и американци като се тупкат ми правеше най-голям кеф при полупрофесионалистите. Сега може и да са зле, ще ги погледаме на някоя Олимпиада живот и здраве. Уайлдър ше го пребие тоя ми се струва, макар че и неговите удари не са по-леки . В тая връзка кога е следващият мач на Уайлдър и с кого? ;) Но 33 > 13 все пак, тъй че залагам за Дионтей да е по-вероятен претендент за шампиончек. :)


Този ако е хахо Тайсън не знам какъв е :lol: :lol:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nEYH6y6OVv0[/youtube]
Офтопик:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Това ли е бъдещият крал на бокса в тежка категория

Мнениеот dreben23 » 14 сеп 2015 00:33

Пенсиониран канибал, какъв да е. :) Знаеш ли какво работи сега примерно, щото наскоро съвсем случайно ми се мерна по една такава долнопробна телевизия за скечове- най-обикновен комедиант. Сапоред вас Майки има ли акъл да ти разкаже виц след който и да се засмееш? :) :mrgreen:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта