Тайсън поиска Кличко

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

cska-632
Мнения: 2506
Регистриран на: 19 юни 2013 13:09
Контакти:

Тайсън поиска Кличко

Мнениеот cska-632 » 11 май 2015 20:52

Доста несериозна изказване на Тайсън. Според вас би ли издържал повече от рунд Майк Тайсън? Според мен Кличко е по-добрият боксьор и имам предив не за сега, а по принцип. Кличко е доктор по боксиране, а Тайсън бияч, който трудно би се доближил до Кличко, за да го нокаутира и ще го измори за 6-7 рунда и ще го прати на земята.

Боксът и "Роки" нямат нищо общо. Ако в един боксов мач ти нанесат 5 поредни удара с всичка сила ще изпаднеш в кома най-малкото. 90% от атрактивните двубои са между слаб и силен боксьор. Няма как в мач между Кличко и Поветкин да очакваш зрелище.

Актьорът, писателят, бившият затворник, звездата на мултифилми и бивш световен шампион по бокс за професионалисти в тежка категория Майк Тайсън планира да се върне на ринга и да се боксира за световната титла през следващия месец на 48-годишна възраст. А в момента световен шампион е украинецът Владимир Кличко, който ще заложи срещу Тайсън 3 шампионски пояса.

"Кой е този Владимир Китч. . . Киско . . . Китикет някакъв?, попита Майк Тайсън в зала, пълна с репортери, опитвайки се да ги разсмее. На мен ми се наложи да го търся в Гугъл, аз понятие си нямах какъв е този шампион. Боксът има нужда от мен, защото никой няма да търси в Гугъл кой е Майк Тайсън. Аз съм най-известният спортист не само в бокса, но може би и в целия свят и това е дори и заради татуировката на лицето. Тя впрочем и досега си е на мястото. По дяволите, аз даже няма да тренирам много преди боя. Ще видите, аз ще го нокаутирам с един удар!"

"Моето момче, моят Железен Майк се връща. Боксът страдаше без него, каза легендарният промоутър Дон Кинг. Никой не се интересува от бокс, всички са побъркани по смесените бойни изкуства. Тъжно е, че прегръдките на двама мъже на тепиха са по-популярни от бокса. Ето защо аз и Майк решихме да се върнем. Не слушайте Майк, когато ви говори, че това е само за парите. Аз ще му взема 70 процента и на него малко ще му остане. Този бой е за спортна гордост, за гордостта на Америка. Този бой ще покаже, че възрастта е просто цифри и никога не е късно да осъществиш мечтите си. Но и парите имат значение".
Народ без настояще няма бъдеще!!!
Най-накрая пловдивските локомотиви си признаха:
[rimg]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/rimg]

Потребителски аватар
plamenst7
Мнения: 1820
Регистриран на: 27 авг 2009 18:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот plamenst7 » 11 май 2015 21:51

Mайк беше голям, но за времето си. Ако се изправи онзи Майк Тайсън от най-силните си години срещу днешния Кличко сигурно шанса му за победа не е никак малък. Но сега след толкова много време извън ринга и в доста напреднала възраст, едва ли има големи шансове.

Makarona87
Мнения: 326
Регистриран на: 01 яну 2015 20:28
Контакти:

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот Makarona87 » 11 май 2015 22:03

По скоро с Чарли Шиийн би трябвало да се боксира

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот iliyan » 11 май 2015 22:13

Не знам колко от вас са гледали на живо Майк в добрите му години , но онзи Майк бе машина и никаква тактика не можеше да ги спре.В момента който започне 1-ят рунд противника беше засипван от удари.
Още си спомня как чакахме с един приятел да гледаме мач на Майк в 5 часа сутринта.Мача продължи 90 сек.Кога за последно сте чакали цяла нощ за 90 сек бокс ?!
Май след Майк не е имало такъв бокьор.Истинска машина.В онези години Майк такива като Кличко за един рунд им разказваше играта.Прегазваше ги.100% чиста агресия.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот Вал » 11 май 2015 22:24

iliyan написа:Не знам колко от вас са гледали на живо Майк в добрите му години , но онзи Майк бе машина и никаква тактика не можеше да ги спре.В момента който започне 1-ят рунд противника беше засипван от удари.
Още си спомня как чакахме с един приятел да гледаме мач на Майк в 5 часа сутринта.Мача продължи 90 сек.Кога за последно сте чакали цяла нощ за 90 сек бокс ?!
Май след Майк не е имало такъв бокьор.Истинска машина.В онези години Майк такива като Кличко за един рунд им разказваше играта.Прегазваше ги.100% чиста агресия.


Клиповете на мачовете са налични в интернет. Майк Тайсън в най-добрите си години излизаше на ринга загрял след спаринг двубой и нокаутираше за секунди. Касиус Клей или Мохамед Али се биеше с гиганти като Фрейзър и Форман. Кличко има наистина тежък удар, движи се много добре, но като няма конкуренти не знаем колко добър е всъщност.

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот iliyan » 11 май 2015 22:51

Вал написа:
iliyan написа:Не знам колко от вас са гледали на живо Майк в добрите му години , но онзи Майк бе машина и никаква тактика не можеше да ги спре.В момента който започне 1-ят рунд противника беше засипван от удари.
Още си спомня как чакахме с един приятел да гледаме мач на Майк в 5 часа сутринта.Мача продължи 90 сек.Кога за последно сте чакали цяла нощ за 90 сек бокс ?!
Май след Майк не е имало такъв бокьор.Истинска машина.В онези години Майк такива като Кличко за един рунд им разказваше играта.Прегазваше ги.100% чиста агресия.


Клиповете на мачовете са налични в интернет. Майк Тайсън в най-добрите си години излизаше на ринга загрял след спаринг двубой и нокаутираше за секунди. Касиус Клей или Мохамед Али се биеше с гиганти като Фрейзър и Форман. Кличко има наистина тежък удар, движи се много добре, но като няма конкуренти не знаем колко добър е всъщност.

Не е същото.Знаеш крайният изход и няма тръпка.След един от тези мачове спонсорите бяха на косъм да се откажат от мачовете на Майк.Все пак малцина стигаха до 2 рунд за да се пуснат реклами.
Чакаш цяла нощ и си викаш сега ще гледам як бой 12 рунда , а излиза Майк и за 90 сек го прегазва без никакъв шанс за съпротива.Няма проучване , няма тактика.Само една месомелачката която смазва противника си.
И в онези години и сега малцина биха издържали на Майк и неговата унищожителна агресия.Мохамед Али е финес , а Майк е груба сила , но резултата винаги е един и същ.Противника е на пода.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

galimando55
Мнения: 32
Регистриран на: 04 май 2011 18:42
Контакти:

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот galimando55 » 11 май 2015 23:10

Само за инфо не са 90 а 9 секунди!!!!!!

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот Serafim » 11 май 2015 23:10

Не знам колло тежко удря Клитчо и дано не разбирам. Сигурно е по-техничен, а и по-умен боксьор от Тайсън.

Всеки ибаче, излизал срещу Тайсън казва, че такива удари не са получавали.

Вижте клипове в тубата, Майк откачаше, направо така се чуваха ударите му, сякаш си на един метърнот ринга. Мисля, че Тайсън би сгазил Клитчо, в добрите му години. Сега вече е ясно, че е далеч от тази форма и ажресия, скорост и тн.

galimando55
Мнения: 32
Регистриран на: 04 май 2011 18:42
Контакти:

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот galimando55 » 11 май 2015 23:13

Serafim написа:Не знам колло тежко удря Клитчо и дано не разбирам. Сигурно е по-техничен, а и по-умен боксьор от Тайсън.

Всеки ибаче, излизал срещу Тайсън казва, че такива удари не са получавали.

Вижте клипове в тубата, Майк откачаше, направо така се чуваха ударите му, сякаш си на един метърнот ринга. Мисля, че Тайсън би сгазил Клитчо, в добрите му години. Сега вече е ясно, че е далеч от тази форма и ажресия, скорост и тн.

Ще ме убиеш само с правопис !!!

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Тайсън поиска Кличко

Мнениеот Serafim » 11 май 2015 23:26

galimando55 написа:
Serafim написа:Не знам колло тежко удря Клитчо и дано не разбирам. Сигурно е по-техничен, а и по-умен боксьор от Тайсън.

Всеки ибаче, излизал срещу Тайсън казва, че такива удари не са получавали.

Вижте клипове в тубата, Майк откачаше, направо така се чуваха ударите му, сякаш си на един метърнот ринга. Мисля, че Тайсън би сгазил Клитчо, в добрите му години. Сега вече е ясно, че е далеч от тази форма и ажресия, скорост и тн.

Ще ме убиеш само с правопис !!!


Моля да бъда извинен, сър, че с правописа си развалих вечерта Ви. Пиша от таблета си и тъй като съм на работа и на моменти съм зает, написах бързо мнението, без да имам възможност да го прегледам и да го редактирам. Това разбира се не може да ми послужи като извине.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта