Колоездене

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43882
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 10 май 2021 23:28

То контролирането на Бора се изразява предимно в безсмислено бясно каране, завършващо с трето до пето място на Саган в етапа. Което би станало и без тия магарии, дето опитват.

Утре е интересно дали ще пуснат откъсване от загубили време състезатели, или фаворитите ще опитат да държат нещата спокойни. Втората и третата височина са интересни, но твърде кратки и далеч от финала, за да се получат разлики.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 11 май 2021 08:22

Бъкмейкърите считат за фаворит в етапа лидерите за главно класиране, но на мен не ми се вярва толкова рано да се юрнат през глава в битка за разлики, защото сме още в първата седмица, и всички знаят за кога трябва да пазят силите си. Отделно че финалното изкачване не е толкова дълго, че да хване някой неподготвен толкова рано в състезанието че да загуби много време. По-скоро както ти каза може да се очаква атака от тези фаворити, изгубили повече време в часовника с оглед да затворят тези секунди разлика с останалите. И все пак не знаем каква тактика са измислили отборите, това което съм сигурен след вчера, е че този път откъсналата се от старта група няма да бъде оставена да пристигне първа на финала. Ще е интересно да видим.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43882
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 11 май 2021 13:18

По-скоро ги водят фаворити, защото не мислят че ще пуснат откъсване. То и аз не и вярвам да пуснат всеки, но има такива на по 10 минути вече, които биха имали шанс.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

nghcvth
Мнения: 3538
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 11 май 2021 20:30

Общо взето днеска се видя кой няма да се бори да спечели Джирото, между другите нямаше сериозни разлики. Най- вече се оправда мнението ми за Алмейда и ми е много странно, когато го слагат за сериозен претендент. Млад е и може да вдигне нивото, но за момента няма как да спечели голяма обиколка.

Писали сте за вчера, ами аз пък ако съм на състезателите на Бора ще тегля една майна на Саган, не знам колко пъти не може да спечели нарисувани за него етапи. След етапа вчера пък нещо се оплаквал, че другите отбори не им помогнали.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43882
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 11 май 2021 21:34

Хубав етап стана, ако завършваше на височина щеше да има по-големи разлики, а Йейтс и Ремко да са история. На всички стана ясно, че ако няма падания борбата ще е между Бернал, Ланда, Власов и Карти. Не знам дали Чиконе е готов да спори за победа, но Трек може и да обърнат към него, ако Нибали е в лоша форма.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 11 май 2021 22:12

Нищо не се знае още това е първа битка, само на едно изкачване в третата седмица например могат да се загубят много минути, важното е тогава да ти е топ формата.
Относно Алмейда той миналата година направи силно джиро, но е достатъчно да кажем, че претендентите му бяха никомо неизвестния Хиндли и осемнайстия грегар на инеос харт, за да стане ясно защо е било всичко това. Тази година конкуренцията е нормална и се видя къде реално се намира.
Утре етапа е толкова равен, че чак тъп, дано поне има дъжд или вятър, за да са интересни останалите сто и нещо километра преди последните десет. И Юън ако и утре не спечели направо да заминава във Франция да чака старта на тура.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Pichichi » 11 май 2021 22:52

Джъмбо Висма защо са без кандидат или са броили отказалия се Дюмолен за Джирото?
Какво стана с Ф. Ару?
Назобан ли беше преди години когато беше топ талант на Италия?

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 12 май 2021 06:29

Висма карат с Джордж Бенет за главно класиране, но той още вчера загуби доста време и бе далеч от останалите лидери. Отделно, че е оставен тук без кой знае каква подкрепа. Вероятно от висма залагат всичко на Тура.
Слабите резултати на Фабио Ару са резултат на здравословен проблем и дори му се наложи кардиологична интервенция. Този сезон кара за Кубека Асос и трябва да го видим в Тура.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Groucho » 12 май 2021 14:19

Pichichi написа:Какво стана с Ф. Ару?
Назобан ли беше преди години когато беше топ талант на Италия?

Tалант да върти педалите като изоглавен 200-220 километра :lol:
Всички са на хапове, ако питаш мен. Като баче Ланс :lol:
Джирото се гледа заради убавината на Италия. Паданията също са интересни :roll: :lol:

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13806
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Pichichi » 12 май 2021 15:03

На хапове и батерии!

:mrgreen:


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта