Колоездене

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 19 мар 2018 17:40

Милано- Сан Ремо: Квятковски пак би Саган. 3-ти Алафилип
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 20 мар 2018 09:10

Да не си гледал миналогодишното състезание? :mrgreen:
Тази година Нибали реши да бие и тримата с атака на Поджо и отлична езда до края.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 20 мар 2018 10:19

Без да искам съм копирал заглавието на новината от миналата година вместо от тая. Тва е следствие от дербито :lol: дебилен CTRL+ P. От хората дето мислех че ще се представят добре, никой не направи нищо :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 09 апр 2018 13:03

Саган спечели и Париж- Рубе. След него Дилие и Ники Тепстра. Смъртен случай, Голертс получи инфаркт на втория павиран учатък и по късно е починал в болница
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 24 апр 2018 14:10

10 дни до първото голямо състезание Джирото. Фрум ще участва, като конкъренция ще бъде единствено Ару. Изглежда ще бъде скучна обиколка поне откъм борба за 1во място. Ще се изкачва Монте Зонколан 14 етап
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

niki.al
Мнения: 183
Регистриран на: 07 ное 2017 09:40

Re: Колоездене

Мнениеот niki.al » 02 май 2018 11:26

Тази година джирото е заприличало на тура много равнинни и леко хълмисти етапи губи ми се чара на тази обиколка. Иначе не съм съгласен с теб за изброената конкуренция, астана за мен са тук с добър отбор-мигел лопез, пело билбао, тангерт, луси леон, лутсенко, единствената конкуренция на скай, орика също не са лоши с със чавес, кройцигер и единия брат йетс, тибо пино е тук, думолен е тук, но и двамата ще трябва да разчитат главно на себе си, много съм разочарован от мувистар и куикстеп, и за финал, ако фрум е готов за състезанието не би следвало да има никакъв проблем за спечелването му.

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 05 май 2018 16:41

Джирото си е екстра и профилът е страшно труден. Етапите за типични спринтьори не са много, а точно хълмистите етапи са много по- интересни. Споменато е и изкачването на величествения Монте Зонколан.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 11 май 2018 13:31

Естебан Чавес спечели етапа на Етна и изглежда ще се бори да спечели за най добър катерач. Фрум има да наваксва минута от Думолен, коеот е напълно възможно и предполагам ще се и получи още тази седмица
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

nghcvth
Мнения: 3509
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 11 май 2018 22:15

Аз изобщо не съм убеден, че Фруум отново е в онази си непобедима форма и че ще спечели Джиро-то. По една или друга прична, след допинг скандала от Вуелтата не е направил нищо впечатляващо. Следващите 2 дни имаме пак финали на изкачване (утре надали ще е чак толкова трудно) и там, до някаква степен, ще се види дали имам право.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 14 май 2018 09:36

Frum се отдалечи вече на 2.30 от първия Йеитс. Това е шанса на Думолен ако иска да спечели първа гляма обиколка. пино и Позовиво също ще се борят. Първите двама са от един отбор на Скот. Чавес мисля е по добрия състезател, но независии само от него
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта