Колоездене

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 15 сеп 2019 20:35

Щом 60- годишният Валверде беше най- близо до Роглич, правете си сметката. :mrgreen: Мен много ме впечатли Марк Солер в тази Вуелта, реално беше в по- добра форма от Кинтана. Дано в близките години получи шанс да е лидер в някоя голяма обиколка.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 16 авг 2020 13:02

Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 19 авг 2020 16:33

Какво падане само. Слава на бога, че запази момчето живо.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 19 авг 2020 16:35

Инеос обяви състава си за тура. От него отсъстват фрум и томас. Лидер ще бъде бернал, с него карапас и сиваков. Как ще коментирате.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 19 авг 2020 16:52

Нормално. Томас ще е лидер в Джирото, Фрум във Вуелтата. Няма как да имаш трима победители в Тура и двама да са грегари, особено Фрум. А и видяхме тактиката с двама-трима лидери на Мувистар колко работи.
Ще играят за три обиколки, което ще е нещо безпрецедентно.
Но Висма имат много силен отбор и ще откраднат поне едната.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 19 авг 2020 17:17

Аз си мисля, че по-скоро осъзнаха че са тотално неподготвени и нямат нито един състезател във форма. За фрум ако можеше да се предполага, то за Томас е огромна изненада, че не е включен в състава, но и той показа в дофине, че е далеч от добро състояние. Дори според мен карапаз е в най-добра форма от четиримата. Бернал след дофине има две седмици да се подготви за тура. На дофине именно лъсна трагичната форма на инеос, на целият им отбор, където висма просто ги размаза. Въпроса тук е дали ще успеят да задържат добрата си форма още месец, две седмици до тура, и три в самото състезание. Или роглич отново ще се прецака като джирото миналата година, в което влезна в уникална форма, и към края вече беше изчерпан и загуби състезанието. Във висма между другото също не са перфектни нещата, роглич падна на дофине и се отказа, краусфайк също падна и е с контузия и е под въпрос. Ще е интересен тур тази година. Мъча се да се сетя за някой извън тези два отбора, който може да изненада и спечели тура, но никой няма силен отбор, който да бъде с него. Щеше да бъде интересно ако фугулсанг караше за астана, защото е в уникална форма, и има отбора, с който да спечели, но той е оставен за джирото.

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 19 авг 2020 21:50

Фугълсанг не смятам, че дори и да участваше би бил претендент. И в миналите сезони показваше добра форма, но в големите обиколки не направи нещо съществено.
Джъмбо и Роглич бяха като машина досега, но имайки предвид какво правят Скай на Тур-а всичко може да се очаква. Миналата година не бяха в топформа и накрая 1-2. :lol: И за мен е изненада отсъствието на Томас. Не знам дали Фрум ще им е лидер на Вуелтата, предвид че ги напуска след няколко месеца, не бих се учудил да заложат на Карапаз. За останалите отбори какво да кажа, Барде и Пино всяка година имат претенции, но до победа не могат да добутат, Валверде е стар, Нибали и той, Кинтана си мина най- силните години иии то други не останаха.
Тъпо се получи, че Джирото и Вуелтата се застъват, а с тях и Рубе, Фландрия и другите класики. Доста ще се осакатят някои отбори в тези две обиколки заради насищането на календара.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 20 авг 2020 12:31

Дали пък дюмолен няма да е скритият фаворит за тура. Много е важно какво е състоянието на роглич след падането в дофине, но висма със сигурност ще разчитат на два коза и дюмолен ще им бъде резервния вариант, който може да се окаже победен. Сега излезе новината, че краисвайк няма да участва в тура, но с роглич дюмолен къс и бенет мисля, че състава им е по-силен от този на инеос.
Интересно ще ми е представянето на пино. Фдж могат да извадят състав с гудю и райхенбах, който показа че е в добра форма, които да помага на пино. Проблема ще му е часовника.
Също ще е интересно и в бора. Бухман всяка година показва добри резултати в тура с места около 5. Тази странна година може пък да се окаже добра за него. Има не лош отбор, който да му помага, с букхарт, гросшартер, кемна и конрад. И при него обаче мисля, че часовника не му е много сила.
За барде според нещата са ясни. Там ще се кара за етап.
Астана ще карат с лопез. Вероятно ще разчита на братята исагире. Лутсенко също ще е там но той кара обикновено за успех. Двата им състезателя в най добра форма фугълсанг и власов са обявени за джирото, тъй че смятам лопез няма сериозни аргументи за нещо повече.
Мувистар винаги са ми харесвали, но се дънят жестоко последните години както ръководно така и състезателно. Ме знам кой ще кара в тура, вероятно ще се ката за мас, валверде също ще е там, солер не знам дали ще бъде включен, по скоро ще го пазят за лидер на друга обиколка. Не виждам някакъв шанс за успех.
Трек ще бъде Ричи порт, който последните години го няма никакъв. Отбора им не е лош, но нибали ще кара в джирото. Молема вероятно ще е тук, и вероятно ще кара за порт. Да видим каква форма ще изкара за тура.
И още един много силен отбор, който е в сянка, ЕФ. Там ще се кара за уран, но с него вероятно ще бъдат игита, уудс, ти джей, Дани Мартинес, карти, кларк. Все много силни катерачи. Ако имат късмет може да бъдат приятна изненада.
Кинтана ще кара тура, но с новият си отбор няма да има никаква подкрепа на изкачванията.
Не знам дали не изпускам някой. Ще е интересен тур, аз лично го очаквам с нетърпение.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Warped » 20 авг 2020 12:38

Дюмолен нняма как да издържи 3 седмици. Последен шанс за Валверде. В тоя Тур ще има много състезатели борещи се за етапи победа
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

DanailG
Мнения: 1676
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 20 авг 2020 13:19

Защо мислиш, че дюмолен не може да издържи 3 седмици. Все пак е бивш победител в триседмично състезание. Вярно е, че не беше карал от дълго време, в дофине показа, че не е в лоша форма и има още време да я подобрява. От висма обявиха, че дюмолен ще кара за роглич, но при роглич може отново да се появи онази слабост в третата седмица, а и също мисля, че висма взаимстват стратегията на скай и инеос в големите обиколки да залагат на силен втори вариант. Тъй че ди мисля, че дюмолен въобще не е за подценяване.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта