Кубрат Пулев-Александър Устинов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот luxorus » 29 сеп 2012 16:14

Кубрат Пулев – Кобрата (16 победи, 8 с нокаут), излиза на ригна в Хамбург тази вечер за най-тежкото изпитание в своята кариера. Около 21.30 ч българско време той ще се изправи срещу 202-сантиметровия гигант Александър Устинов (27 победи, 21 с нокаут). Двубоят ще бъде предаван пряко у нас от „Диема”. Специален гост коментатор ще бъде дългогодишният личен наставник на Кобрата и треньор на националния отбор по бокс Михаил Таков.

Залогът е огромен. Победителят ще си тръгне с европейската титла и интернационалния пояс на Международната боксова федерация в тежка категория. Освен това успехът ще осигури първа позиция в ранглистата на Международната боксова федерация, което гарантира мач с шампиона Владимир Кличко през лятото на 2013 г.

Специализираните боксови сайтове от няколко дни отбелязват, че мачът между непобедените таланти в тежка категория е много по-интригуващ, отколкото основния сблъсък на галавечерта в Хамбург за титлата на Световната боксова асоциация при най-тежките между Александър Поветкин и Хасим Рахман. В своя съботен материал “boxingscene.com” отбелязва качествата на Кубрат Пулев и дори го лансира за най-вероятния наследник на братята Кличко на трона в тежка категория.

Букмейкърите също отдадоха дължимото на тази среща. Кобрата е фаворит със среден коефициент около 1,20, докато ставката за Устинов се върти около 5,00.

Пулев ще изиграе трети мач за тази година, като в предишните два прегази много сериозни съперници – бившите европейски шампиони Майкъл Спрот (Анг) и Александър Димитренко.

Неговият съперник Устинов стартира своята боксова кариера едва през 2005-та без да има аматьорски мачове. Той е открит от Витали Кличко, докато е негов спаринг партньор. 138-килограмовият руснак е ветеран от войната в Чечня. Награждаван е с ордени за заслуги към родината. Дълги години той участваше и печелеше регионални турнири по кикбокс из цяла Европа. 35-годишният боксьор също ще изиграе трети мач за годината, но за разлика от съперниците на Пулев, тези на Устинов са от доста по-нисък калибър.

До ринга в „Алщердорфер Шпортхале” Кобрата ще има сериозна подкрепа от своя брат Тервел, който вчера тръгна за Хамбург заедно с още шестима приятели на Пулев-старши. Още много българи се очакват в залата, чийто капацитет е 4200 зрители.
Да пожелаем успех на Кобрата и догодина да вземе титлите от ръцете на Владимир Кличко,а защо не и овакантената след евентуалния отказ на Витали
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
kireto2
Мнения: 1028
Регистриран на: 28 юли 2009 20:43
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот kireto2 » 29 сеп 2012 16:33

Тоя Устинов, изглежда много голям, но съм сигурен ,че Кобрата ще го просне!

Потребителски аватар
alexveselinov
Мнения: 2868
Регистриран на: 14 сеп 2009 11:53
Контакти:

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот alexveselinov » 29 сеп 2012 16:34

Пожелавам успех на Кобрата ,сигурен съм в успеха му тази вечер!
[center]"България има свой път и ние ще се ръководим само от нашите интереси"
/генерал Христо Луков/[/center]
[center]"Силни са страните с чувство на национално самоуважение"
/Виктор Орбан/[/center]

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот sandi74 » 29 сеп 2012 16:40

Трудно ще бъде.Успех на Кобрата.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот durex » 29 сеп 2012 17:03

Този определено е голям, но тромав, така че Кубрат трябва да се възползва от това максимално ако иска да спечели. Желая му успех!

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот Sisi 1914 » 29 сеп 2012 18:01

Успех на нашето момче!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот kartago » 29 сеп 2012 18:05

Честно казано, аз съм малко притеснен! Вчера гледах интервюто на Кубрат, абсолютно е уверен, но не знам защо, на мен не ми е толкова спокойно! Въпреки всичките ми мисли пожелавам успех!!!

Потребителски аватар
ILovePussyJuice
Мнения: 111
Регистриран на: 14 сеп 2012 17:29
Контакти:

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот ILovePussyJuice » 29 сеп 2012 18:34

Кличко има ли право да откаже въпросното предизвикателство на победителя в тоя мач?
[center][wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcxepwRUPW1qcs3bmo1_500.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2821
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот futbolqga » 29 сеп 2012 19:47

kartago написа:Честно казано, аз съм малко притеснен! Вчера гледах интервюто на Кубрат, абсолютно е уверен, но не знам защо, на мен не ми е толкова спокойно! Въпреки всичките ми мисли пожелавам успех!!!

Аз също съм леко притеснен за мача.Проблемът е, че Устинов има много тежък удар и Кубрат трябва много да внимава.Иначе нашето момче е по-подвижно и мисля, че това ще му е голямо предимство.Ако не се стигне до победа с нокаут, си мисля, че Пулев ще победи по точки.

Потребителски аватар
pavlov10
Мнения: 203
Регистриран на: 25 окт 2009 09:46
Контакти:

Re: Кубрат Пулев-Александър Устинов

Мнениеот pavlov10 » 29 сеп 2012 20:03

Успех,Кобра!
...и далече да отидем,и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден...


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта