Тъжна олимпиада

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
user
Мнения: 60
Регистриран на: 06 авг 2008 09:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тъжна олимпиада

Мнениеот user » 12 авг 2008 19:54

Ехо,вие много се отплеснахте,май...

makama - каза и верни неща,но и много неверни...не може да се биеме в гърдите и бърборим за "eвро" страна,и да сме последни,след последните във всичко!А парите - те парите рядко идват от само себе си!Ако чакаме да станем богати,да се родят шампиони и прочеие - никога,ама никага няма да се "оправим"!И имай малко уважение към тези хора!Казваш,че ни хармат парите в Пекин!?Все едно да кажеш,че пенсионерите харчат нашите пари!?Тези спортисти са там,заради още живото,българското в тях...едва ли се и надяват,че нашите "велики" управници ще им дадат и 1/10 от това,което заслужават!Но поне да има дадат условия да тренират нормално!Световния заговор срещу БГ,той не е световен,той е повече български...справак -ЦСКА,Пламен К.!

Христо Христов - вярно е важно масовия спорт,когато го има,ще има и повече здрави хора,повече хубави момемнти за всеки отишъл да "порита",както и ще си дойдат шампионите,но поне малко да има и от тая Държава,бе!Иска се,просто да осигури макар и минимални условия за спорт,повтарям минимални!!!Но както казах,всичко и тотално "на опъки" и дано,дано нягога се отърсим от това ни мислене и поведение - "Важното е аз да съм добре...а пък ако и това не стане,то нека и Вуте да е зле"!
ОБИЧАМ РОДИНАТА,МРАЗЯ ДЪРЖАВАТА!!!

vrvolleyball
Мнения: 223
Регистриран на: 01 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: Тъжна олимпиада

Мнениеот vrvolleyball » 12 авг 2008 19:57

Христо Христов написа:Президентът се показва само в пълната зала във Варна и се прави на голям почитател на волейбола. А ако се сбъдне прогнозата ми, че волейболистите ще останат извън четворката - тогава дали Първанов няма да забрави пристрастията си към волейбола. Ние пак ще пълним залата, защото ги харесваме, но политиците ще ги забравят. Прав е форумецът който попита кого ще посрещат на летището. Стигнахме дотам Левски да трепери от Бате Борисов, а ЦСКА да не може да си плати данъците. Случките от това лято ще бъдат с много тежки последствия/далеч съм от фенските пристрастия/. Досега интелигентните цесекари стискаха палци, когато Левски играеше в чужбина. Сега и това няма да се случва. Настъпи време на тотална омраза, от която спортът няма да спечели нищо. Агитките ще си правят гадни номера, насилието по стадионите ще продължи, докато се стигне до момента, в който разумните хора няма да припарват на трибуните. И бащите няма да пускат децата си да играят в школите, защото никой не иска да го гледат само гамени и екстремисти. Това време е близко. Ако в БФС имаше малко мозъци трябваше да извадят всички отбори и да се тръгне на чисто. Ще преживеем година - две извън европа и ще се върнем по-силни. А сега ако Бате бие Левски, вече никой няма да ни слага в сметките. Преди години сините дори нямаше да се изпотят за победата. Да не говорим за ЦСКА.



Само не мога да разбера , какво общо има най-жалкият спорт в тази държава - футболът с олимпиядата ? Просто не ми се иска да правя сравнение между тъпите , малоумни и безмозъчни футболисти с волейблистите ни !!! Поне волейболистите поакзжат , че са мъже и въпреки всичко играят ! За разлика от този , който си пазеше краката 3 години в националния отбор вкарваше по 2 гола за Тотнъм на мач , и който ще си умре в този клуб !!! А що се отнася до тъжната олимпияда ... Нормално е всичко е сиво и много тъжно !!! Аз и моят отбор сме тренирали 3 години всяка зима в зала без отопление и понякога без прозорци , с по 5 топки , скъсана мрежа и нулев интерес от СТРАНА НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА МИ ! Малко , обаче са тези , които за вбъдеще ще влизат в залите при тези условия !

А по въпроса за Левски и БАТЕ ... Еми 2-ма малоумници това могат да направят ! а продадат отбор играл в ШЛ , да закупят някакви женствени негърчета не по-високи от 1,50 , да падат от Вихрен Сандански и да говорят глупости !


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост