Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 18 яну 2022 12:59

За нашият мач ще се въздържам от прогнози, но рядко съм оптимист и сега пак си е така. Лек фаворит сме (линията е - 3.5), но атаката на Синси е напълно способна да ни ушие. Лошото е за тях че няма да играе Огунджоби, Хендриксен също беше с травма в предния мач, а рън дифенса им може да бъде експлоатиран. Ние от своя страна имаме 22 здрави титуляри за първи път през сезона, освен ако не се случи нещо до събота.

КС и Бъфало е може би мачът на тия плейофи, или поне такива са очакванията. Сякаш въпросът е кой ще мигне първи и няма да се задържи с атаката на другия. Леко предимство като че ли имат Чийфс според мен, но никакъв резултат не би бил изненадващ.

Пакърс ще вземат своето този път. Роджърс е във формата на живота си и изгледа по-мотивиран от всякога. Джими Джи просто не може да държи отбора си близо в резултатен мач, а ако домакините поведат рано, рън гейма на СФ няма да е много от полза. Все пак Аюк е фактор и трябва да бъде спрян, ако Пакърс искат да се класират.

Рамс са моят фаворит за СБ от трейда за Стафърд насам и продължавам да го мисля. Снощи Доналд и Вон бяха постоянно в лицето на Мъри, ако травмите в линията на Тампа са сериозни, на чичо Том ще му стане доста тежичко. Очаквам хубав и резултатен мач, не съм глупак за да залагам срещу Брейди в плейофите, но ако има 3-4 отбора, които могат да го спрат, то ЛА са един от тях.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот paceto » 21 яну 2022 03:54

Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 22 яну 2022 16:54

:x
Изгърбиха ме да ходят на работа утре и няма да мога да гледам на живо ранния мач. Явно ще ги преглеждам на следващия ден по записи.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23640
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот paceto » 22 яну 2022 19:05

Те май ги повтарят по обяд или по някое време през деня, но трябва да видиш програмата им на сайта или по самият канал.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 22 яну 2022 19:10

nflfullhd.com и не се занимаваш да търсиш кога и къде повтарят.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 23 яну 2022 00:35

[offtopic][/offtopic]Въпреки че знам че върви мача лягам че ме чака ранно ставане. Атлети доста ме "измориха" емоционално тази вечер. Утре ще ги гледам от сайта който даде
регъра. Айде успех на отборите за които стискате палци.
:geek:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Red_Neck » 23 яну 2022 02:34

Аве Регъре, може ли твоите да са такива идиоти ;)
Сега Пичичито ще стане фен на Бенгълс и ще си къса нервите цял живот :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 23 яну 2022 09:00

:mrgreen:
Гледам в лайвскора и другите фаворити са изяли дървото!
Иначе СИН са симпатяги, както писах по-назад в темата първия ми почти изцяло изгледан мач беше СИН- КС
но КС са ми по симпатични въпреки че загубиха тогава. Айде дано прогнозата ми стане и се повтори този мач на
финала в AFC. И после Махоумс да вдига втората че има доста да каунтва докато стигне поне половинката
на чичо Том. :geek:
Вамос Вождове!
:mrgreen:

Лелеле, СИН как окъпаха Тенеси сега изгледах хайлайта!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43774
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот rhaegar » 23 яну 2022 09:51

Red_Neck написа:Аве Регъре, може ли твоите да са такива идиоти ;)


А твоите? :lol:

Иначе ужасен мач за нас, Тани игра на аматьорско ниво, Хенри очевидно не беше готов на 100% и въпреки всичко го форсирахме, вместо да дадем топката на Форман. За безумните решения на ОС-то дори не ми се започва. Врейбъл също сгреши с играта за 2 точки, защото нищо реално не можеше да се спечели с това отиграване, а ако имахме преднина някои решения за напред в мача щяха да се вземат различно и от двамата треньори. Единственото хубаво нещо беше защитата, особено дефанзивната линия. Съсипахме Джо от сакове, но момчето издържа и взе своето. Евала и на МакФиърсън, руки, но има лед във вените.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Американски спорт (NHL,NFL,NBA...)

Мнениеот Pichichi » 23 яну 2022 10:24

:lol:
GBP и те бяха окъпани много драматично под снега!
Не знам кой мач да си пусна цял на повторение после като се прибера от бачкане ама май ще е
Тенеси-СИН.

Хахахах даже започвам да обмислям някакво ставане през ноща към 5 да изгледам втората част на
КС- Бъфало.... :shock: .. полудявам нещо ... скоро дори не съм го правил това за САС или за Лавините!
Опа тй бил от 01:30 а не от 03:15 мача, никакъв шанс. Ще се гледа на повторение ако резултата ме
удоволетворява иначе не. :)


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта