Колоездене

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13861
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот Pichichi » 25 окт 2020 18:14

Пу, да беше спукал гума тоя младеж!

:mrgreen:

Тия милиардери от Инеос ще вземат и Вуелтата. Карапаз ако набие Роглич ще му остави псих. травма за цялата му кариера.

man_united_fen
Мнения: 185
Регистриран на: 15 ное 2008 23:37
Местоположение: Герена
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот man_united_fen » 25 окт 2020 18:18

Това е може би най-силната обиколка за Инеос/Скай. Седем етапни победи и генералното класиране. Дали отпадането на Томас не се оказа плюс за тях? Браво на Харт, изглежда свестно момче. Малко ми е кофти за Хиндли, но в крайна сметка най-добрият спечели.
Сега ако спечелят и Вуелтата с Карапаз сезонът пак си става перфектен за тях, независимо от представянето в генералното класиране на Тур-а.
1914

DanailG
Мнения: 1686
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 25 окт 2020 18:51

В една нормална голяма обиколка всичко това нямаше да се случи. Нито тао харт щеше да спечели обиколката, нито джай хиндли щеше да се бори до последния етап за розовата фланелка, нито алмейда щеше да е 16 етапа начело, нито инеос щяха да имат 7 победи, нито рон денис и филипо гана щяха да пръскат групата на изкачвания. Просто всичко това се случи в един друг свят, за което те нямат никаква вина. За протокола като победител на джиро 2020 остава името на тао харт.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44155
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 25 окт 2020 23:03

Така е, но в историята остава победата на Харт и седем етапни. След 5-6 години никой няма да се сеща за обстоятелствата. Малко като USOpen дето го спечели Чилич, съмнявам се да му дреме, че е защото големите 3 са били контузени.

Надали някой може да каже, че това Джиро е било скучно, или безинтересно. Имаше драма до последния етап и в крайна сметка заслужена победа на Инеос.

С оглед на състоянието на италианското колоездене и липсата на нещо добро след Нибали, очаквам да фаворизират Гана с 2-3 часовника на година в следващите издания.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

DanailG
Мнения: 1686
Регистриран на: 16 апр 2020 18:35
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот DanailG » 25 окт 2020 23:29

Ами то видиш ли след това джиро направиха Гана някакъв многоетапник, понеже изкара едно изкачване пред третите състави на отборите, и в което рядко имаше сектори от над пет процента, а реално подобен етап в тура нямаше да хване първите петдесет. Да си го оставят човека на мира да им пръска пyтките по часовниците и това е.

man_united_fen
Мнения: 185
Регистриран на: 15 ное 2008 23:37
Местоположение: Герена
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот man_united_fen » 25 окт 2020 23:42

Няма нищо лошо да видим малко разнообразие, не само едни и същи няколко лица (не че Инеос са разнообразие, но все пак).
1914

nghcvth
Мнения: 3584
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Колоездене

Мнениеот nghcvth » 26 окт 2020 09:03

Ако Джиро-то беше протекло нормално, Томас щеше да е сигурен победител преди около седмица. ;)
П.п. Чилич спечели ЮС Оупън след победа над Федерер на полуфинала, а в другия полуфинал Джокович падна от Нишикори. Не е като да беше турнир без конкуренция.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

man_united_fen
Мнения: 185
Регистриран на: 15 ное 2008 23:37
Местоположение: Герена
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот man_united_fen » 08 ное 2020 18:56

Заслужена победа в обиколката на Испания за Роглич. Йъмбо определено най-добрия отбор през сезона.
Живи и здрави чакаме другия сезон на 21 Февруари с ОАЕ Тур. Състезанията в Австралия края на януари бяха отложени заради ковид.
1914

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44155
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот rhaegar » 08 ное 2020 20:21

Абе заслужена е, ама за малко да профука и нея. Не може да имаш такъв отбор, да водиш толкова убедително и да осереш една и почти да осереш втора обиколка в последния етап. Имах чувството, че Себ Къс му извика "айде карай и ти малко", когато изпрегна на последната височина вчера.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

man_united_fen
Мнения: 185
Регистриран на: 15 ное 2008 23:37
Местоположение: Герена
Контакти:

Re: Колоездене

Мнениеот man_united_fen » 09 ное 2020 20:08

rhaegar написа:Абе заслужена е, ама за малко да профука и нея. Не може да имаш такъв отбор, да водиш толкова убедително и да осереш една и почти да осереш втора обиколка в последния етап. Имах чувството, че Себ Къс му извика "айде карай и ти малко", когато изпрегна на последната височина вчера.


Напълно съм съгласен с това, което си написал. Карапаз с малко по-силен отбор мисля че щеше да е победител.
Като цяло аз съм много доволен от сезона и интригата която имаше до края и на трите обиколки. Не съм гледал последните няколко години и определено съм доволен.
1914


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта