Бокс (Всекидневна)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15269
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот miro_rz » 02 юни 2019 11:15

Този черния един път да падне и аз не му гледах мача ! :evil:
Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10934
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот ivan56 » 02 юни 2019 15:26

Тоя Шишо Бакшишо, го преби като куче, английското менте, удоволствие бе да гледаш празният поглед на англето.
Обаче щаба на мексиканеца ми приличаше на някакви разносвачи на мексиканска храна :mrgreen:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот k_oleto » 02 юни 2019 19:28

Супер съм изненадан. Мисля, че и Джошоуа е кат мен.

от 10 срещи Джошуа ще бие 10. Просто мега подценяване. .... Не го харесвам негъра, но трябва да му призная, че е доста талантлив.

Но след това представяне, все се надявам (ако Кубрат стигне до такъв мач), да го бие и той

THE G.A.M.E
Мнения: 50041
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 юни 2019 13:45

Абе смеем му се на "Кобрата", ама на него поне загубата му е от Световен Шампион и най-добрият по онова време, а Джошуа падна от ... :lol: :lol: :lol:
По предният мач на Уайлдър пък също беше доста тегав, явно силите в днешният профи-бокс са си поизравнени. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17848
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 03 юни 2019 20:32

THE G.A.M.E написа:Абе смеем му се на "Кобрата", ама на него поне загубата му е от Световен Шампион и най-добрият по онова време, а Джошуа падна от ... :lol: :lol: :lol:
По предният мач на Уайлдър пък също беше доста тегав, явно силите в днешният профи-бокс са си поизравнени. :roll:


1. Джошуа подцени мача
2. Медийните му изяви станаха повече от тренировките
3. Еди Хърн го влачи из Ню Йорк като панаирджийска мечка
4. Джошуа има много проблеми, които не забелязвате
5. Не използва водещата си ръка. Тя е най-важната. Лявата му ръка стои до тялото вместо да е пред него и да тормози съперника си с нея. Да го държи далеч от себе си. Да измерва разстоянието между него и противника си. В случая лявата ръка щеше да му свърши отлична работа срещу по-ниския му съперник.
6. Не понася удари. След всеки удар срещу, който и да е било се разклаща.
7. Когато си значително по-висок не влизаш в близък бой. Губиш предимството си. Уязвим си. По-ниския в близък бой има превес над теб. Удря отдолу-нагоре, което увеличава силата му, а твоята отгоре-надолу намалява, а и имаш по-голям размах на ръцете, което му позволява при размяна да те удря първи. Това е условно. Разбира се, ако е някой значително по-слаб противник няма чак такова значение
8. Всеки разбра, че чака удобния момент, за да те удари с десен
9. Анди Руис не е случаен боксьор 105-5 в аматьорския бокс. В аматьорския бокс играеш срещу най-добрите. Няма мениджър, който да ти урежда мачове с удобни съперници. Тези мачове са огромен опит, който Джошуа няма. Ортиз влиза в залата на 6 години. Джошуа на 18.
10. Не ходиш в университета с учителя си от началното училище
11. Пак повтарям. Джошуа е болен.
12. Луис Ортиз 343 - 19 в аматьорския бокс. Миналогодишния противник на Уайлдър.

Забравих. Баща му на ринга, който налетя на Хърн. Джошуа е бил нокаутиран в спаринг преди мача. Баща му е поискал отлагане.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17848
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 05 юни 2019 18:16

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GORVSSPEBHY[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KxzWzlKYOYQ[/youtube]

Това кърти
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=D1QbfFvJdfk[/youtube]
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот Tiberius » 17 юни 2019 21:47

Американският боксьор Андрю Табити (17-1, 13 КО) се снима с известния рапър Дрейк преди полуфиналната си среща от втория сезон Световните боксови суперсерии (WBSS) срещу Юниер Дортикос (24-2, 22 КО).
Битката завърши с блестяща победа на Дортикос, който прати Табити в нокаут и му нанесе първа загуба на професионалния ринг.
Ирландският боец Конър Макгрегър също се снима с Дрейк малко преди битката му срещу Хабиб Нурмагомедов…
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот SilentKiller » 17 юни 2019 22:00

А ако някой се снима с Арън Рамзи дали ще умре ? :lol:
Иначе мачът на Джошуа си изглеждаше мега нагласен. 4 нокдауна, айде бре...и то от тоя дебелак със шкембе. В Англия очаквам Джошуа да го размаже още в първите рундове. А мексиканчето ще се въргаля по ринга и ще прави кълбете като някое кюфте на клечки. :lol:

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17848
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот pomiqrat » 25 юли 2019 16:04

Как пък всеки, който може да победи Уайлдър го хващат с допинг! Случайност някаква...
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

starforsaken
Мнения: 32
Регистриран на: 08 сеп 2009 14:21
Контакти:

Re: Бокс (Всекидневна)

Мнениеот starforsaken » 08 сеп 2019 12:44

SilentKiller написа:А ако някой се снима с Арън Рамзи дали ще умре ? :lol:
Иначе мачът на Джошуа си изглеждаше мега нагласен. 4 нокдауна, айде бре...и то от тоя дебелак със шкембе. В Англия очаквам Джошуа да го размаже още в първите рундове. А мексиканчето ще се въргаля по ринга и ще прави кълбете като някое кюфте на клечки. :lol:

Ти гледаш ли бокс или само следиш статии ?


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост