Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vqrazvqra
Мнения: 59
Регистриран на: 16 апр 2012 07:34
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот vqrazvqra » 03 дек 2016 21:48

И няма линк и тва е , а ?

angel156
Мнения: 191
Регистриран на: 18 ное 2010 11:26
Skype: angel_the_best4
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот angel156 » 03 дек 2016 21:48

Здраво животно! Лапна 1000 токата у тиквата, ама не падна и не падна. Поне се накефих, като не видях нокаут тука. :lol:

Потребителски аватар
dunavfc
Мнения: 7975
Регистриран на: 28 мар 2010 18:54
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот dunavfc » 03 дек 2016 21:54

k_oleto написа:Егати компексарите има във форума. Поради това е по-рядко взех да го чета.

Страхотен мач на Тервел. Беше по-добрия и можеше да приключи още във втория рунд. Браво и на публиката: 10 000 мощно българи юнаци. Изкефих се, настръхнах и се почувствах добре !

Успех и на Кобрата !
Питър хич не е чувал, но дано така да изглежда. А за компкесарите ще напиша следното:
Германци дойдоха, за да видят България ! Пълна зала. Български момчета на ринга, но това не стига - трябва да се храчи !


Точно комплексари и дребни душици са тези, които убити от българската посредственост се радват и гордеят от всеки жалък "успех". Само пълен олигофрен може да се радва на измислената победа на Тервел над този...над този смешник, който сигурно и аз бих го бил, ако потренирам 2-3 месеца...

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот Alex » 03 дек 2016 21:59

dunavfc написа:
k_oleto написа:Егати компексарите има във форума. Поради това е по-рядко взех да го чета.

Страхотен мач на Тервел. Беше по-добрия и можеше да приключи още във втория рунд. Браво и на публиката: 10 000 мощно българи юнаци. Изкефих се, настръхнах и се почувствах добре !

Успех и на Кобрата !
Питър хич не е чувал, но дано така да изглежда. А за компкесарите ще напиша следното:
Германци дойдоха, за да видят България ! Пълна зала. Български момчета на ринга, но това не стига - трябва да се храчи !


Точно комплексари и дребни душици са тези, които убити от българската посредственост се радват и гордеят от всеки жалък "успех". Само пълен олигофрен може да се радва на измислената победа на Тервел над този...над този смешник, който сигурно и аз бих го бил, ако потренирам 2-3 месеца...

Ами организаторите си направиха тяхното. взеха си парите. Уредиха смешни съперници - публиката е във възторг от смазващите победи... Кубрат си играе много предпазливо картите, прави пари и печели победи срещу слаби съперници, но мисля, че именно това ще му изяде главата следващия път, когато срещу него има истински съперник... просто липсвата на опит в тежки битки, ще си окаже влияние в/у увереността му и способността му да намира решения в трудни ситуации... И накрая пак ще се прави на фламинго и ще обяснява, че продължаваме напред.... и "играли смо добро, али немали смо шансе"
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот 1982 » 03 дек 2016 21:59

Като споменахте Тервел, за мен това е подигравка с българската публика. Имам предвид докарването на този хърватски клоун и пародията на мач. Явно предпочетоха така, за да е сигурно, че ще бие, отколкото да организират малко по-качествен и оспорван двубой. Вярвам, че българският фен по би се радвал на такъв, дори с риск Тервел да загуби, отколкото този безсмислен цирк, самият малък брат Пулев няма полза от подобни "мачове".
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот Долно уйно » 03 дек 2016 22:13

1982 написа:Като споменахте Тервел, за мен това е подигравка с българската публика. Имам предвид докарването на този хърватски клоун и пародията на мач. Явно предпочетоха така, за да е сигурно, че ще бие, отколкото да организират малко по-качествен и оспорван двубой. Вярвам, че българският фен по би се радвал на такъв, дори с риск Тервел да загуби, отколкото този безсмислен цирк, самият малък брат Пулев няма полза от подобни "мачове".

Дано да си слушал Мишо Таков и другият гост.
Стъпката от аматьорския към профофесионален ринг е много важна и делкатна и трябва много да се внимава.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот samo_levski » 03 дек 2016 22:23

Ебаси бутафорния патриотизъм, ебаси чудото. А тая торба лой къде я намериха бе, тоя човек Пулев кога ще се бие с актуален съперник, за да премери качествата си адекватно?

Ми той е тотално неадекватен. Криворазбран спорт и патриотизъм.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот 1982 » 03 дек 2016 22:26

Долно уйно написа:
1982 написа:Като споменахте Тервел, за мен това е подигравка с българската публика. Имам предвид докарването на този хърватски клоун и пародията на мач. Явно предпочетоха така, за да е сигурно, че ще бие, отколкото да организират малко по-качествен и оспорван двубой. Вярвам, че българският фен по би се радвал на такъв, дори с риск Тервел да загуби, отколкото този безсмислен цирк, самият малък брат Пулев няма полза от подобни "мачове".

Дано да си слушал Мишо Таков и другият гост.
Стъпката от аматьорския към профофесионален ринг е много важна и делкатна и трябва много да се внимава.


Ама никой не казва да го хвърлят на чакалите, просто можеше да се уреди някакъв що-годе приличен съперник, срещу когото пак да е фаворит, но да стане мач. Вярвай ми, от подобни пародии най-малко самият Тервел има полза.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

samo_levski
Мнения: 942
Регистриран на: 29 юли 2013 08:38
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот samo_levski » 03 дек 2016 22:31

шокираща развръзка :lol:

чудя се на тервел или на кубрат мача беше по-бутафорен :lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18129
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Кубрат Пулев - Самюел Питър / 03.12. / 20:00

Мнениеот kingofpop » 03 дек 2016 22:31

това наистина беше прекалено.....и къв беше смисъла за Кубрат от 2 рундов мач с точ клоун :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта