Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот AnalBreaker » 08 май 2016 01:23

Само на мен ли ми се стори или в 9-тия рунд след като изяде балтиите, нашия трябваше да кимне на Чисора, че е ОК, един вид оня се уплаши да не вземе да смъкне нашето момче и Кобрата трябваше да го успокои. Малко конспирации, разбира се по-вероятно да се грешни
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Empire
Мнения: 5
Регистриран на: 07 май 2016 01:10
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот Empire » 08 май 2016 01:24

Резултатът е отлична предпоставка за нов мач в България. Силен Кубрат, но показа стари слабости в защита. Очаквам нов мач за световната титла следващата година.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2876
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот futbolqga » 08 май 2016 01:26

AnalBreaker написа:Само на мен ли ми се стори или в 9-тия рунд след като изяде балтиите, нашия трябваше да кимне на Чисора, че е ОК, един вид оня се уплаши да не вземе да смъкне нашето момче и Кобрата трябваше да го успокои. Малко конспирации, разбира се по-вероятно да се грешни

Силно се надявам, че се шегуваш.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот 1982 » 08 май 2016 01:28

Пълна пародия е съвременният "бокс" ... нагласени циркове преди мачовете, на ринга пълна скука и нежни боксьори .... така ли ще привлекат нови привърженици и зрители ??! Чисора ще си вземе чека, той си свърши клоунската задача, Пулев и той доволен, че "победил" ... абе, умрЕла работа е всичко.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38943
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот tevez » 08 май 2016 01:28

Честито на Пулев!

Потребителски аватар
bobbi
Мнения: 238
Регистриран на: 15 ное 2009 05:22
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот bobbi » 08 май 2016 01:28

AnalBreaker написа:Само на мен ли ми се стори или в 9-тия рунд след като изяде балтиите, нашия трябваше да кимне на Чисора, че е ОК, един вид оня се уплаши да не вземе да смъкне нашето момче и Кобрата трябваше да го успокои. Малко конспирации, разбира се по-вероятно да се грешни

Може и да има процент истина!

Потребителски аватар
bobbi
Мнения: 238
Регистриран на: 15 ное 2009 05:22
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот bobbi » 08 май 2016 01:29

1982 написа:Пълна пародия е съвременният "бокс" ... нагласени циркове преди мачовете, на ринга пълна скука и нежни боксьори .... така ли ще привлекат нови привърженици и зрители ??! Чисора ще си вземе чека, той си свърши клоунската задача, Пулев и той доволен, че "победил" ... абе, умрЕла работа е всичко.

+1

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот k_oleto » 08 май 2016 01:29

Аре сега Джошуа в София

Не разбрирам много от бокс, ма мангала само в тялото биеше. До колкото видях в статистиката: 10:2 са рундовете в полза на Кубрат. Което си е категорично

Потребителски аватар
diablorojo
Мнения: 661
Регистриран на: 10 сеп 2014 20:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот diablorojo » 08 май 2016 01:30

1982 написа:Пълна пародия е съвременният "бокс" ... нагласени циркове преди мачовете, на ринга пълна скука и нежни боксьори .... така ли ще привлекат нови привърженици и зрители ??! Чисора ще си вземе чека, той си свърши клоунската задача, Пулев и той доволен, че "победил" ... абе, умрЕла работа е всичко.

+1
[center]Изображение[/center]

4au6
Мнения: 329
Регистриран на: 01 сеп 2008 13:52
Контакти:

Re: Кубрат Пулев срещу Дерек Чисора

Мнениеот 4au6 » 08 май 2016 01:31

futbolqga написа:Един от съдиите явно е гледал друг мач. Да смени спорта!

Швейцария винаги е била водеща в спортове със ски на краката ама бокса им е кат на нас крикета-тотално непознат. А пък тоя пич да не е дал картата от преден мач някакъв. Иначе Кубеат беше по-добър без 9рунд, и все ми се струва че имаше вариант малко по-бързо да го приключи. Ай ЧЕСТИТО.


Върни се в “Други спортове”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта