Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот plmar » 27 авг 2018 22:25

ogrizko написа:Поне Надал го хвали, че е най-красив :oops: Доста полезно качество на корта...


Да ти кажа, май си в грешка- само с красота, та бият "само" с 3:0! Иначе да го не мислим, вече сигурно се гушка в прелестите на кака.
Изображение

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 27 авг 2018 22:29

plmar написа:
ogrizko написа:Поне Надал го хвали, че е най-красив :oops: Доста полезно качество на корта...


Да ти кажа, май си в грешка- само с красота, та бият "само" с 3:0! Иначе да го не мислим, вече сигурно се гушка в прелестите на кака.

За какво ѝ са на кака лузъри? За какво му са на КОЙТО И ДА Е лузъри? Мимето що го разкара? Няма тя да го издържа я! :mrgreen:

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 590
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот jembajemba » 27 авг 2018 22:54

Гришоооо
Добре че букитата не са се усетили че няма психика, ама като изключим тва - за яд си е. Сам се бие винаги, напомня ми за националния когато играехме "приятен европейски футбол", ама във важния момент ни биеха и Румъния и Ейре, както сега сигурно ще ни бият и норвегия и кипър.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот tiamat » 28 авг 2018 05:19

Хич го няма бай Григор таз година...

THE G.A.M.E
Мнения: 49935
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 сеп 2018 12:36

Трябва му някой и друг месец да си изчисти главата.
Предишният такъв срив май беше като се разделиха с Шарапова, сега като нищо ще са скъсали с Николинка, та... Нямам друго обяснение за представянето.
Май не е лошо да смени и тренерчето ... :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3177
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот sirius123 » 06 сеп 2018 12:48

Григочо е роден талант , но неудачник. Не в пълния смисъл на тази дума , но ако не беше така , щеше да е повече отколкото е сега. :)

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5148
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ogrizko » 07 сеп 2018 00:01

някой знае ли как да се свържа с него да му дам 2-3 съвета, че ми писна да ми вдига нервите с тая психика неговата... още от преди месеци му говорих на баща ми, че по-добре да се отказва от турнирите до края на годината и догодина да почне рефрешнат щото кво като участва сега.... нищо накрая, още по-зле става! на него му трябва някой като мен с доста нестандартно мислене да му каже нещата дето друг няма да му ги каже и ще тръгне рязко нагоре, дори и някой ГШ може да постигне щото само психиката му пречи ...като физика може наистина да е на нивото на топ 4 както сам си вярва, обаче като психика е извън топ 100 и трябва върху това много да се работи с него :oops: :oops: :oops: поне да има файда някаква, че съм завършил и психология :lol: :lol: сериозно, някой ако има личен негов контакт да дава ...телефон или мейл, че туитъри, фейсбуци, скайпове не ползвам! ако не - здраве да е! ама как да е здраве като само ми трови нервите и напоследък рядко го гледам понеже гледам едно и също вече 10 години.... и това допълнително ми лази по нервите :|
Изображение

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22377
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот NOMER14 » 25 сеп 2018 22:56

Гришо туй - Гришо онуй...
Но Григор помогна на Европа да спечели Лейвър къп. Отново бе под светлините на световните прожектори редом с Борг, Макенроу, Федерер, Джокович....
И да плюете и да кълнете към момента България има един Димитров, едни волейболисти. В телевизионни излъчвания по традиция макар и слабо попада и биатлонът.

THE G.A.M.E
Мнения: 49935
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 сеп 2018 11:30

NOMER14 написа:И да плюете и да кълнете към момента България има един Димитров, едни волейболисти. В телевизионни излъчвания по традиция макар и слабо попада и биатлонът.
Забрави момичетата по худ. гимнастика, които за съжаление играха пред едва половин зала на Световното... На което бяхме домакини.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19102
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот TodorT » 26 сеп 2018 15:54

Сигурно е яко Федерер и Джокович да са в щаба ти и да те подкрепят ?! :geek: Станаха много добри мачове и честно казано не очаквах толкова силно представяне от "Света". Ако Дел По беше част от тях, купата можеше да е ръцете на другия отбор :roll:


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта