Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Red_Neck » 26 сеп 2018 16:07

Изключително интересен демонстративен турнир, факт.
Качествен тенис, настроение и много спортен хъс.
Радвам се, че България бе представена подобаващо от Григор.
Аз лично изпитвах гордост при всяко излизане на отборите в Юнайтед Сентър.

..... па кой, какъв "неудачник" е (защо и по чии критерии), оставям на "разбирачите" да коментират!
Хубав, лош, ...... ГД е най-разпознаваемият ни действащ спортист последните години, .... приемете го! ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот sirius123 » 01 окт 2018 14:30

Турнирът , го направиха по-големите. На нашенеца пуснаха ''кюмюру''. Утре в Beijing , поправителен тест.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34775
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот MuFc1878 » 02 окт 2018 18:51

Дон Гриши като бие и тука няма никой :lol: :twisted:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 03 окт 2018 10:02

Има още тенис да изиграя до края на годината. Имах някои добри резултати, победи над силни тенисисти, загубих някои мачове, но в същото време мисля, че се развивам. Физически съм добре.

Имам някои полуфинали тук, веднъж стигнах до финала. Обичам да играя тук, получавам огромна подкрепа от феновете. Дано тази година да е още по-добре. Защо да не направя стъпка нагоре - да спечеля турнира, но трябва да започнеш от някъде", каза Григор.

Йее, йее, йее... Бла-бла-бла...

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот TodorT » 03 окт 2018 11:34

MuFc1878 написа:Дон Гриши като бие и тука няма никой :lol: :twisted:

Урочаса работата......
Гришон си е*а мамата с тия двойни грешки. Всеки втори сервис го чакам със свито сърце.... :oops: Гришо е изиграл малко мачове тази година, ранните отпадания тотално нарушават ритъма му и всичко върви надолу. Оставането му в топ 15 в края на сезона ще е успех. :oops:

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот blue avalanche » 03 окт 2018 16:59

Тъй като Гришу няма да се класира за финала в Лондон, отсега е -1500т. :mrgreen:

Потребителски аватар
sirius123
Мнения: 3185
Регистриран на: 05 юни 2008 13:12

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот sirius123 » 03 окт 2018 18:42

Григорчо , вече не се сърди на себе си. Той е сърдит и гримасничи винаги , когато противника му изпраща неудобни топки. Няма ли някоий от кратуните , които са в лагера му , да му подскажат как да се държи на корта. И да престане с това come on. От време на време се чува и псувня. Някой да му каже , че и това не може. :evil:

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22561
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот NOMER14 » 03 окт 2018 19:10

И в тениса и във волейбола играта започва или със сервис, или с посрещане.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1886
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sstefanov » 05 окт 2018 17:45

Днес 1 час с колега отделихме да говорим за Григор, той е на мнение, че момчето нямал психиката и бил прекалено лабилен. Аз пък не мога да го разбера Григор, какво толкова му пречи? Има си всичко, пари, жени (дърти к.рви), слава и едиственото, което си мисля, че трябва да го вълнува е как да побеждава на корта. Да ама не, за пореден път оставам изключително изненадан от неговото поведение. Казвам си като личност не го харесвам, ама пък чак толкова да е зле ...... Може ли някой да ми обясни, какво аджеба се случва с тоя човек?

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот TodorT » 07 окт 2018 21:00

Всичко е в главата на Григор. :| В периода 2014-2015 той губеше първия сет, но беше решен да обърне мача и го правеше. Успяваше да си взима спокойно подаването срещу Мъри и Надал. В сряда срещу Лайович не тръгна добре в мача. Добре, лошият старт се случва и на най-големите в спорта, всеки може да има лош ден, важно е как ще продължиш. Обръща развоя на мача, печели уверено втората част, връща пробив в третия и има психологическо предимство и .... нов срив. Сигурен съм, че е необяснимо и за него и екипа му... А двойните грешки колко са противни.... Имаше толкова хубав втори начален и сега нищо не остана от него. Преди изненадваше с посока, с кик и т.н., а сега е чудо, ако изобщо вкара втори начален. На тренировки най-вероятно се получава, на мачове- не :oops: То и много други неща не се получават.... а е показвал, че ги умее :oops:


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта