Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1863
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sstefanov » 29 яну 2018 10:25

Съвсем нормално е да има фенчета на Гришо, така беше и с волейбола когато бяхме силни. Пълна зала срещу силните и когато играем силно. Когато се отслаби отбора всички глорихънтърчета и селфи п.тки спряха да ходят, сега всички защитават Гришо защото е модерно да си фенче когато е сред силните. Ще му напълнят залата за да си пуснат 2-3 селфите, да се отбележат, че са били на мачО на Гиршко и ще напишат МАЧКАЙ ГРИШО (КОБРА), защото за "фенчетата" няма значение кой е. Важно е да има лайкове и после да се изкарват патрЕотЕ. А другите, където говорят нормални неща и критикуват глупостта на държавата да раздава пари на тенесисти, които отказват да защитават честта и в турнири, са изкарани хейтъри.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ivan56 » 29 яну 2018 15:42

Алооо, момчето с педалският аватар, ти като си от Разград, що не си станал фен на Лудогорец като са били по селата ами на Левски. Щот не си глорихънтър нали :lol:
Напълно нормално е по нашите ширини, хората да подкрепят силните, ти си жив пример 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1863
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Sstefanov » 29 яну 2018 17:24

ivan56 написа:Алооо, момчето с педалският аватар, ти като си от Разград, що не си станал фен на Лудогорец като са били по селата ами на Левски. Щот не си глорихънтър нали :lol:
Напълно нормално е по нашите ширини, хората да подкрепят силните, ти си жив пример 8-)

Чиче, по спокойно. Не съм станал фен на Лудогорец защото на 9 напуснах Разград а тогава не харесвах футбол и се занимавах с друг спорт. Когато някой ви каже истината яко ви бръква някъде. Аз Григор си го харесвам, следя го от както беше на 20, бил съм на негови мачове извън София Опън. Но когато е слаб трябва да си понася критиките. Нашето момче заслужава уважение, но този медиен слугинаж ми идва в повече. За разлика от теб, аз защитавам каузи, които са много над твоето ниво.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Red_Neck » 29 яну 2018 17:47

Sstefanov написа:
ivan56 написа:Алооо, момчето с педалският аватар, ти като си от Разград, що не си станал фен на Лудогорец като са били по селата ами на Левски. Щот не си глорихънтър нали :lol:
Напълно нормално е по нашите ширини, хората да подкрепят силните, ти си жив пример 8-)

Чиче, по спокойно. Не съм станал фен на Лудогорец защото на 9 напуснах Разград а тогава не харесвах футбол и се занимавах с друг спорт. Когато някой ви каже истината яко ви бръква някъде. Аз Григор си го харесвам, следя го от както беше на 20, бил съм на негови мачове извън София Опън. Но когато е слаб трябва да си понася критиките. Нашето момче заслужава уважение, но този медиен слугинаж ми идва в повече. За разлика от теб, аз защитавам каузи, които са много над твоето ниво.

Офтопик:
Не се и съмняваме.... :)
.... и да знаеш, че сме.... толерантни ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Eminem » 30 яну 2018 15:10

Sstefanov написа:Съвсем нормално е да има фенчета на Гришо, така беше и с волейбола когато бяхме силни. Пълна зала срещу силните и когато играем силно. Когато се отслаби отбора всички глорихънтърчета и селфи п.тки спряха да ходят, сега всички защитават Гришо защото е модерно да си фенче когато е сред силните. Ще му напълнят залата за да си пуснат 2-3 селфите, да се отбележат, че са били на мачО на Гиршко и ще напишат МАЧКАЙ ГРИШО (КОБРА), защото за "фенчетата" няма значение кой е. Важно е да има лайкове и после да се изкарват патрЕотЕ. А другите, където говорят нормални неща и критикуват глупостта на държавата да раздава пари на тенесисти, които отказват да защитават честта и в турнири, са изкарани хейтъри.

И доказателство, че мнението ти е напълно вярно е, че залата е празна, когато играят Кузманов и Лазаров и няма никаква еуфория сред публиката на техните мачове. Защо ? Нали хората подкрепяли Григор, защото е българин ? Е, Лазаров и Кузманов също са българи.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Soulen » 30 яну 2018 17:10

Eminem написа:
Sstefanov написа:Съвсем нормално е да има фенчета на Гришо, така беше и с волейбола когато бяхме силни. Пълна зала срещу силните и когато играем силно. Когато се отслаби отбора всички глорихънтърчета и селфи п.тки спряха да ходят, сега всички защитават Гришо защото е модерно да си фенче когато е сред силните. Ще му напълнят залата за да си пуснат 2-3 селфите, да се отбележат, че са били на мачО на Гиршко и ще напишат МАЧКАЙ ГРИШО (КОБРА), защото за "фенчетата" няма значение кой е. Важно е да има лайкове и после да се изкарват патрЕотЕ. А другите, където говорят нормални неща и критикуват глупостта на държавата да раздава пари на тенесисти, които отказват да защитават честта и в турнири, са изкарани хейтъри.

И доказателство, че мнението ти е напълно вярно е, че залата е празна, когато играят Кузманов и Лазаров и няма никаква еуфория сред публиката на техните мачове. Защо ? Нали хората подкрепяли Григор, защото е българин ? Е, Лазаров и Кузманов също са българи.

То и американците подкрепят Серина Уилямс, че и са за Федерер срещу Тиафо, който е американец. Феновете сме фенове на успелите, кой ще подкрепя разни номер 200 в света. Все едно аз и ти да сме фенове на Локо ГО, а не на Левски.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот Eminem » 30 яну 2018 18:00

Офтопик:
Дали съм станал фен на Левски, защото са били силни ? Не мисля, бях малък, когато се запалих по отбора покрай фамилията си и тогава не разбирах от тези неща. Дали ще подкрепям Левски ако изпаднат в регионалните групи ? Със сигурност!

Аз също бих отишъл на мач на Григор, но не и на мач на Кузманов и Лазаров. Защото има какво да видя на мач на Григор и няма какво да видя на другите двама. Но разликата е, че аз няма да се правя на фалшив фен на Григор и няма да приказвам лицемерни глупости, че съм в залата, защото е българин.

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 30 яну 2018 18:56

Eminem написа:
Sstefanov написа:Съвсем нормално е да има фенчета на Гришо, така беше и с волейбола когато бяхме силни. Пълна зала срещу силните и когато играем силно. Когато се отслаби отбора всички глорихънтърчета и селфи п.тки спряха да ходят, сега всички защитават Гришо защото е модерно да си фенче когато е сред силните. Ще му напълнят залата за да си пуснат 2-3 селфите, да се отбележат, че са били на мачО на Гиршко и ще напишат МАЧКАЙ ГРИШО (КОБРА), защото за "фенчетата" няма значение кой е. Важно е да има лайкове и после да се изкарват патрЕотЕ. А другите, където говорят нормални неща и критикуват глупостта на държавата да раздава пари на тенесисти, които отказват да защитават честта и в турнири, са изкарани хейтъри.

И доказателство, че мнението ти е напълно вярно е, че залата е празна, когато играят Кузманов и Лазаров и няма никаква еуфория сред публиката на техните мачове. Защо ? Нали хората подкрепяли Григор, защото е българин ? Е, Лазаров и Кузманов също са българи.

Гришо има повече публика, защото е печелил повече турнири и точки, отколкото другите.
:P
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот TodorT » 03 фев 2018 16:50

Постявам коментара в офтопик, защото е много дълъг.... но много точен!

Офтопик:
[center]Да направим стрелбата по Григор олимпийски спорт[/center]

Да си признаем, всички усещахме и знаехме още от миналата събота, че Григор Димитров няма да играе на турнира в София. Интуицията рядко лъже в такива моменти.

И когато в петък очакваната новина се потвърди, стартира поредният рунд от новата любима спортна дисциплина у нас - да стреляме по Гришо. Тя е една от двете, които съставят почти олимпийския (засега само национално значим) спорт "Григор Димитров вчера, днес и утре".

Другата е да се кланяме доземи като на някакво Божество, което е длъжно ежедневно да е на свръхниво, летейки с трона си над простосмъртни тенисисти във всякакви турнири - като C-3PO в "Завръщането на джедаите", когато всяваше респект сред малките симпатични мечета.

И двете дисциплини на този спорт имат една и съща писта за изява - социални медии, сайтове, телевизии, предавания. Лични мнения във форуми и коментари под статии.

Григор е велик, когато е шампион в Лондон, например. Но и тогава... чак велик... там Надал се отказа, а Роджър отпадна преди финала, кого път толкова срещна!? Стана шампион, ама...

Когато е контузен и не може да играе в София - хммм, ама той всъщност не е контузен. Това са глезотии, той иска да си почине, не му се идва в България, причините са сложна конспирация с мениджъра му и федерацията, прищявки на Никол Шерцингер, снимано НЛО над Индийския океан, брадавица върху лявата ноздра на чудовището от Лох Нес и малки проблеми с кабелната телевизия в най-големите квартали на Хасково.

Българите са хора на крайностите. Понякога реализмът е тера инкогнита за лодките на мисленето ни.

Григор Димитров е един много добър тенисист, който намери своето място в елита на тази игра, в която пробиват далеч не толкова много състезатели. Говорим за света. За България - на практика единици и то изключително рядко. В мъжката игра е първият.

В интервю за Дир.бг преди дни, шефът на турнира в София Пол Макнами каза: "Не повече от 100 тенисисти успяват да се изхранват с този спорт", което значи: Стотина в света стигат до ниво да печелят от тенис, а да си сред тях и в "каймака" - в топ 10 е направо огромен пробив.

Когато Григор не бе в десетката, коментарите бяха: "Няма психика", "Далеч е от класата за топ 10". Когато се настани там, вече имаме: "Никога няма да е като Роджър и Рафа".

Ами, да - вероятно няма да е. Това е толкова нормално, колкото, че утре ще изгрее слънцето. Като Роджър и Рафа вероятно няма други в цялата история на тениса, казват го светила от Макенроу до Бекер. Но понеже "нашият" не е като Надал и Федерер, стреляме по него. Той просто Е ДЛЪЖЕН да е на тяхното ниво по някаква абсурдна логика.

Губи от Едмънд в Австралия - провал. Четвъртфинал на Откритото първенство в Мелбърн вече е провал. Нищо, че преди Григор нямахме мъж-тенисист, играл и печелил мачове в основна схема на турнир от Шлема. Явно много сме се въздигнали (пак пред очите изниква месинговият C-3PO) в тениса за тия няколко години. Вече имаме нови амбиции, стоварени върху раменете на един човек.

Не идва в София да играе, вадим друга стара и изпробвана карта. "Той не е патриот". Ами може и да не е, зависи какви са ви разбиранията за тази дума. Всички онези близо 2 милиона българи, които работят в чужбина, защото там са получили или поне се надяват да получат нещо, което на своята родна територия нямат, патриоти ли са? Това, че не се кълнат ежедневно в знамето, че не пеят гръмогласно химна в офисите си от Пекин до Лондон, ги прави НЕпатриоти ли?

Григор преди година дойде, игра пред пълна зала и спечели в София. Целуна корта - и не беше поза. И беше страхотна гледка, като сбъдната спортна мечта. Българин, пробил на световно ниво, печели на своя земя.

Тази година няма да играе. Е, и? Турнирът не е слаб и без него. Който обича тенис, ще е в залата. Григор ще си действа по плана за сезона, ще гони целите си, начертани от цял екип. Той не решава къде да играе, ставайки сутрин с кафе и вестник в ръка. "Мани я тая София, по-добре да идем в Дубай" - примерно. Все едно не може да си позволи да иде в Дубай и на почивка, ако иска.

Хората планират с месеци напред сезона си, звезди като Мъри и Надал се оттеглят от турнир в Големия шлем с травми, а и кореецът Чун, точно набиращ сили и популярност, отказва София пак по здравословни причини. Но само Григор "не иска да играе". Защото той не е контузен, масовият български фен не може да бъде убеден в това и е сигурен, че "има нещо гнило".

Всеки има своето мнение и свободата - а вече и трибуните, да го казва. Да стреляш по Григор е спорт, който придобива огромна масовост.


Източник: дир.бг

ЦСКА _завинаги
Мнения: 1890
Регистриран на: 26 май 2013 16:27
Местоположение: Ст. "Българска армия"-сектор "Г".
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ЦСКА _завинаги » 03 фев 2018 18:39

Този коментар казва всичко и на 100 процента съм съгласна с него!
8-)
ЦСКА, Арсенал, Валенсия и Юве са номер 1!


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта