Григор Димитров (официална тема)

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ogrizko » 09 ное 2023 14:07

на мен не ми допадна пък, че не се включи в София да играе ;) щеше да е водач в схемата и вероятно да си го спечели турнира... а по-странното е, че се оказва, че е в България в момента ....като е тук поне да беше играл в турнира :roll:
Изображение

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ReBorn1982 » 09 ное 2023 16:56

Този "българин" отдавна бойкотира София Оупън, това не е новина. Сравни с един Джокович, игра на почти всички турнири в Белград, докато Димитров не игра на почти всички в София - само 2 пъти за толкова години.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Григор Димитров (официална тема)

Мнениеот ogrizko » 09 ное 2023 22:15

ReBorn1982 написа:Този "българин" отдавна бойкотира София Оупън, това не е новина. Сравни с един Джокович, игра на почти всички турнири в Белград, докато Димитров не игра на почти всички в София - само 2 пъти за толкова години.

тая година си го вземаше турнира с лекота както играе напоследък и каквито са противниците ...и с подкрепата на публиката, която въпреки всичко би го подкрепила :P много странно решение да не играе ......за предните сезони го разбирам честно казано ....не показваше убедителна игра, а всички очакваме да спечели титлата :!: това сигурно го натоварва психически тия очаквания, а психиката не е най-силното му качество .......ама тоя сезон си вземаше титлата убеден съм!!! водача в схемата е Музети дето 2 пъти го отупа предните седмици.....
Изображение


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта