Държавно първенство по тенис 2017

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Държавно първенство по тенис 2017

Мнениеот ehh » 02 сеп 2017 11:07

Случайно попаднах за започващ финал на Държавното ни първенство по тенис за жени, провеждащ се в Борисовата градина. За голямо учудване видях, че не само няма съдии по линиите, но и няма деца, които да гонят и връщат топките, та се налага на двете състезателки сами да го правят. Даже имаше куриозен случай една от топките да остане на корта, докато течеше разиграване. Всичко това внася доста аматьорски нюанс към всичко останало, което се вижда.
Въпросът ми към по-запознатите е, да не би на такива турнирчета да не е задължително организация, която виждаме по тенис мачовете от ATP или WTA? Мисля си, че можеше поне деца от тенис школите да бъдат събудени в събота сутрин и да помогнат с връщането на топките
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Държавно първенство по тенис 2017

Мнениеот 1982 » 02 сеп 2017 22:19

Това си е държавно първенство и няма нищо общо с календара на АТР и WTA, можеш да си играеш мачовете, както пожелаеш. Тях не ги вълнува. А, че е аматьорщина, разбира се, пълна селяния ......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта