Най-големият успех на български спортист за годината!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот 1982 » 22 авг 2017 00:35

Groucho написа:
1982 написа:Като гледам съперниците, никъде няма толкова нископоставен като номер 19 ..... даже във всичките има поне по един от Топ 10.

Чисти 250-ки :!: Не се опитвай да се измъкнеш с ранкинга. В тях Джокович не е срещнал почти никой от тенис-елита, съперници от нивото на тези, които победи Димитров, а ти ги помниш тези шест 250-ки като мастърси :roll: Малко двоен стандарт ми идва, нали, малко лицемерно, както би казал Любо Пенев.


Нищо подобно, Дел Потро ли е на нивото на съперниците на Димитров ??! Ама говорим за стария Дел Потро, преди водопада от контузиите, не този сега ..... или може би Нишикори е ??! Или Бердих ?! Цонга ?!

Прав си, тези имена са редом до Сугита, Лопес, Иснър и Кириос .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот 1982 » 22 авг 2017 00:41

Groucho написа: Малко двоен стандарт ми идва, нали, малко лицемерно, както би казал Любо Пенев.


Дал съм ти по-горе моето мнение за турнира в Синсинати от 15-и август, без въобще да подозирам кой ще го спечели ...... така че е нелепо обвинението, че позицията ми е лицемерна и е анти-Димитров. Още тогава, виждайки кои няма да участват, съм си дал мнението ...... то не е и мнение, а признаване на фактите. Пред фактите, моята позиция няма и значение даже.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот Groucho » 22 авг 2017 00:44

1982 написа:Нищо подобно, Дел Потро ли е на нивото на съперниците на Димитров ??! Ама говорим за стария Дел Потро, преди водопада от контузиите, не този сега ..... или може би Нишикори е ??! Или Бердих ?! Цонга ?!

Прав си, тези имена са редом до Сугита, Лопес, Иснър и Кириос .....

Аха, има разлика между Бердих, Цонга, Лопес, Иснър и Кириос. Първите двама са някаква неземна конкуренция, многократни носители на титли от мастърс-сериите, известни със своята психическа устойчивост и затрудненията, които създават на тримата големи във всеки мач, в който се изправят срещу тях :lol: :lol: :lol: :lol:

Димитров също победи Дел Потро.

Независимо дали ще се позовеш на ранкинга или на имената - шест чисти 250-ки, за които не си писал нищо :!:

1982 написа:Дал съм ти по-горе моето мнение за турнира в Синсинати от 15-и август, без въобще да подозирам кой ще го спечели ...... така че е нелепо обвинението, че позицията ми е лицемерна и е анти-Димитров. Още тогава, виждайки кои няма да участват, съм си дал мнението ...... то не е и мнение, а признаване на фактите. Пред фактите, моята позиция няма и значение даже.

Аз разбирам позицията ти, въпросът е дали си я излагал на всеослушание, когато Джокович е печелел в слаба конкуренция.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот 1982 » 22 авг 2017 00:46

Ами и Цонга, и Бердих са носители на Мастърси ..... имат и финали на турнири от ГШ, дълготрайни членове на Топ 10. Можеш ли да кажеш същото за Лопес, Кирьос и Иснър ??!

Сериозно ли сравняваш този Дел Потро, когото победи Димитров, с онзи Дел Потро ??? :shock: :shock:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот NOMER14 » 22 авг 2017 00:56

Трябва да свикваме с новите реалности в тениса - динозаврите си заминават, независимо че си взеха убедително трите турнира от шлема. Мъри си мина зенита, Джоко е аут до края на годината, че и после. Раонич, японец -чуплива работа. Вавринка е със шкембе, Чилич е за някои турнири само. Зверев и Тим се изстреляха нагоре от младостта(както нашия преди 2-3 години) и неминуемо ще слязат надолу.
И какво остана? Остана по право наш Гришко да е отгоре - хем му е ред, хем му се полага. :lol:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот Groucho » 22 авг 2017 01:07

1982 написа:Ами и Цонга, и Бердих са носители на Мастърси ..... имат и финали на турнири от ГШ, дълготрайни членове на Топ 10. Можеш ли да кажеш същото за Лопес, Кирьос и Иснър ??!

Сериозно ли сравняваш този Дел Потро, когото победи Димитров, с онзи Дел Потро ??? :shock: :shock:

На Бердих мастърса е подобен на този на Димитров, съперници от същия калибър. Според твоите виждания - чиста 250-ца :!:
Защо внасяш 250-та на Бердих, като тежест? Само Дел Потро си знае в какво състояние е. Димитров го победи и това е достатъчно. Джокович като направи 6-7 поредни победи срещу Надал, който не беше в добро състояние омаловажи ли успехите на сърбина, та сега пишеш, че Джокович е победил Дел Потро в пика на аржентинеца, а Григор е спечелил срещу Кулата, която няма нищо общо с онази Кула?

Шест чисти 250-ки за Ноле, които ти помниш като мастърси :!:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот 1982 » 22 авг 2017 01:11

Аха, само Дел Потро си знаел в какво състояние е ..... ние не виждаме как се представяше преди и как сега, след поредицата контузии .... разлика няма, кажи-речи. :mrgreen: :mrgreen:

На Бердих сигурно и финалът на Уимбълдън му е 250-ица, както и дългият престой в Топ 10 ...... то и Сугита, Лопес и Кириос могат да се похвалят със същото. :mrgreen: :mrgreen:

За Джокович съм писал много критики, когато е имало защо, жалко ако не си ги чел .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Dropdead
Мнения: 14
Регистриран на: 03 ное 2013 23:11
Контакти:

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот Dropdead » 22 авг 2017 01:16

Същият тоя 1982 лееше помия по Григор по-рано през сезона . Интересно обаче що не каза като взе титлата в Бризбеин 250 че е равна на Мастурс (тогава би 3ма от top 10) . Просто го игнорирайте , това е един малък човек който освен да злобее и хвърля помия друго не може .

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот 1982 » 22 авг 2017 01:20

На МастУрс ли е равна титлата в Бризбън, явно Джокович, Мъри и Бердих (и тримата в Топ 10 тогава, даже номер 1 и 2 първите двама), примерно, не знаеха, та по това време играха на друг турнир ..... нищо, за догодина ще си знаят. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот Groucho » 22 авг 2017 01:22

1982 написа:Аха, само Дел Потро си знаел в какво състояние е ..... ние не виждаме как се представяше преди и как сега, след поредицата контузии .... разлика няма, кажи-речи. :mrgreen: :mrgreen:

На Бердих сигурно и финалът на Уимбълдън му е 250-ица, както и дългият престой в Топ 10 ...... то и Сугита, Лопес и Кириос могат да се похвалят със същото. :mrgreen: :mrgreen:

За Джокович съм писал много критики, когато е имало защо, жалко ако не си ги чел .....

Чел съм какви критики си писал за Джокович. Въртим се около въпросът какво пишеш при победи на сърбина :!:
Писа ли, че Джокович побеждава Надал през 2015-а и 2016-а седем-осем пъти в момент, в който испанецът е бледа сянка на себе си? ОК, омаловажаваш успеха на Димитров над Дел Потро, значи всички победи на Новак над Надал през 2015-а и 2016-а нищо не струват. Редно е да не ги броим и тях, нали така? Просто късмет за комшията, че не е срещнал истинския Матадор в тези години.
Ако ще да изкараш Цонга и Бердих легенди в тениса, шест 250-ци за Джокович, които ти си празнувал като мастърси :!:


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта