Най-големият успех на български спортист за годината!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот 1982 » 22 авг 2017 01:28

"Омаловажавал" съм много неща на Джокович ..... само не знам защо за вас писането на факти и истина е "плюене" и "омаловажаване" ??! Вие просто гледате на нещата черно-бяло, защо на 15-и август никой не ми каза, че съм хейтър и омаловажавам, още тогава съм написал, че Синсинати е пълна боза ???? ...... защото никой не очакваше, че Димитров ще спечели. Ако не беше спечелил, и сега никой нямаше да ми пише, че плюя и хейтя, за вас светът се върти около Димитров и си формирате мненията спрямо него.

п.п.: Джокович многократно е побеждавал Надал и в най-силните му години, нали знаеш ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот Groucho » 22 авг 2017 01:43

1982 написа:п.п.: Джокович многократно е побеждавал Надал и в най-силните му години, нали знаеш ??!

15-август си е за 15-и август. Всеки ден може да пишеш за който си искаш турнир, че е боза, въпросът е кога точно ще провокираш някой за ответна реакция. И според мен турнирът беше боза, но това не значи, че не е Мастърс и няма тежест на Мастърс. Ще го повторя: Надал беше там и игра, световният номер едно е абсолютно достатъчен, за да легитимира тежест. Да се е класирал на финала и да е играл срещу Димитров. Знам много добре какво е печелил Джокович и как. Ставаше дума единствено за случаите, в които Джокович е печелел в слаба конкуренция.

Ае, със здраве 8-)

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот Pride » 22 авг 2017 08:15

Титла за кеф на троловете с платения хейт :) :lol:
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот 1982 » 22 авг 2017 23:13

Groucho написа: И според мен турнирът беше боза, но това не значи, че не е Мастърс и няма тежест на Мастърс.


Никой не е казал, че турнирът не е Мастърс, хайде не ми вкарвай подобни тези. На теория си е Мастърс, разбира се, на практика беше пълна боза .... и това не го казвам аз, това са фактите ..... няма как Мастърс без Джокович, Мъри, Федерер, Вавринка, Раонич, Нишикори, Чилич и Монфис, да не е безумно слаб.

Много ми е интересно, когато фенчетата на Димитров неведнъж оплюваха Раонич какви "лесни жребии" имал и затова постигал успехи, ти защо не скачаше така настървено да браниш справедливостта ??! Значи за "канадеца" може да се пише всичко, но за Димитров .... сакън ...
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Най-големият успех на български спортист за годината!

Мнениеот kingofpop » 23 авг 2017 02:39

Pride написа:Титла за кеф на троловете с платения хейт :) :lol:


не се излагай, сега ще те нападнат, че обвиняваш еди кой с в хейт, без да защитаваш тезата си с факти :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта