Давид Гофен спря Григор в Ротердам

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ротердам | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Давид Гофен | 20:30ч.

Мнениеот redhooligan » 17 фев 2017 23:20

Red_Neck написа:Браво и на двамата.
Гофенчето издрапа до заслужена победа.


Съгласен съм. Вървеше му играта, докато Гришо правеше много грешки, но това е нормално след като търси дълбоки удари близо до линията. Време е за почивка и дано по бързо забрави този мач.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Ротердам | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Давид Гофен | 20:30ч.

Мнениеот HardWork » 17 фев 2017 23:22

Moonshield написа:За какви мастърси да почива? Това, което спечели, беше 250. Като дойдé време за по-сериозното 500 се осра. Ми да беше си предвидил по-добре силичките

Нали осра се на Аустрелиан Оупън - малък турнир, срамно е че отпадна едва на полуфинал от някакъв пълен анонимник в слаба форма като Надал?! Мислиш ли, че Гришо си е бил предвидил 2те титли и полуфинала на ОА предварително??! Дори и Мъри едва ли си е правил програмата толкова амбициозно. Гришо надхвърли всички очаквания, никой не е очаквал от него това което направи! Нека си почине, нека се концентрира за по - големите турнири! Днес Гофен игра страхотно, Григор беше уморен и заслужено загуби! Аман от малоумни коментари ...

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ротердам | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Давид Гофен | 20:30ч.

Мнениеот redhooligan » 17 фев 2017 23:23

Vura написа:Панелните плъхове изпълзяха. Мамицата ви грозна и бедна.


Както съм писал не един или два пъти: Те за това живеят! На бедните души няма какво да им кажеш. Те просто чакат да стане нещо такова и се излюпват като пилци!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ротердам | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Давид Гофен | 20:30ч.

Мнениеот Цецо Чука » 17 фев 2017 23:25

Moonshield написа: Ми да беше си предвидил по-добре силичките


Ми другата година де, къв тий на тебе проблема.

Са като спечели я Индиън Уелс я Маями, пак ше наизвадите трибагрениците...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Moonshield
Мнения: 14
Регистриран на: 04 авг 2014 14:44
Контакти:

Re: Ротердам | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Давид Гофен | 20:30ч.

Мнениеот Moonshield » 17 фев 2017 23:25

Red_Neck написа:
Moonshield написа:За какви мастърси да почива? Това, което спечели, беше 250. Като дойдé време за по-сериозното 500 се осра. Ми да беше си предвидил по-добре силичките

Немаше да е ..... патрЕотично, колега ;)
Нали лани заради туй яде лайната ;)


Колега, за мен ГрЕгор отдавна не е патриот, именно откакто реши да не играе за национала в решителния мач с Унгария :) Не е в туй въпросът, тук говорим за индивидуално, лично състезание :)

Baphomet
Мнения: 47
Регистриран на: 09 юли 2015 16:26
Контакти:

Re: Давид Гофен спря Григор в Ротердам

Мнениеот Baphomet » 17 фев 2017 23:26

Както се казва: "Let the hate begin".

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Давид Гофен спря Григор в Ротердам

Мнениеот Цецо Чука » 17 фев 2017 23:26

Гофенчето си беше адаптирал играта идеално, колко пъти хвана в крачка Гришо не помня вече, абе екстра си игра няма кво...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ротердам | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Давид Гофен | 20:30ч.

Мнениеот Цецо Чука » 17 фев 2017 23:28

Moonshield написа:Колега, за мен ГрЕгор отдавна не е патриот, именно откакто реши да не играе за национала


Ма къв патриот, кви пет лева бе баси хората, Божинов като напира да играе за национала, по-патриот ли е?
Аххахах баси малоумниците честно...

Мое ли некой да ми обЯсни за чий му е да се мори като останалите са некакви ултранекадърни обаче супер нафукани лайна като Мико дето не знам на кво отгоре го вадат тва самочувствие, Гришо и да играе и да не играе за Дейвис, ние пак духаме таратора, щото нема ни един дето да му е на една десета от нивото...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Moonshield
Мнения: 14
Регистриран на: 04 авг 2014 14:44
Контакти:

Re: Ротердам | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Давид Гофен | 20:30ч.

Мнениеот Moonshield » 17 фев 2017 23:29

HardWork написа:
Moonshield написа:За какви мастърси да почива? Това, което спечели, беше 250. Като дойдé време за по-сериозното 500 се осра. Ми да беше си предвидил по-добре силичките

Нали осра се на Аустрелиан Оупън - малък турнир, срамно е че отпадна едва на полуфинал от някакъв пълен анонимник в слаба форма като Надал?! Мислиш ли, че Гришо си е бил предвидил 2те титли и полуфинала на ОА предварително??! Дори и Мъри едва ли си е правил програмата толкова амбициозно. Гришо надхвърли всички очаквания, никой не е очаквал от него това което направи! Нека си почине, нека се концентрира за по - големите турнири! Днес Гофен игра страхотно, Григор беше уморен и заслужено загуби! Аман от малоумни коментари ...


Слушай какво бе! Ти не осъзнаваш май какво пишеш? Не съм казал че се е осрал на АО, това първо. За Мъри изобщо нека не говорим, това второ, щото не му е в лигата. Нека се концентрира за по-големите турнири? WTF?? За мен лично, като неразбирач, 500 е достатъчно голям турнир. Поне за Григор. Бил уморен, ми добре, уморен е. Защо обаче Гофен не беше уморен, ей туй е въпросът.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Давид Гофен спря Григор в Ротердам

Мнениеот Groucho » 17 фев 2017 23:33

Заслужена победа на Гофен. Беше по-добър днес. Прекалено много грешки от форхенд на Димитров.


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта