Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Новак Джокович 16:00ч.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Новак Джокович 16:00ч.

Мнениеот 1982 » 03 ное 2016 18:47

Общо взето, Джокович и Димитров блъскат за ....... Чилич. :lol: :lol: :lol: Който и да бие днес, утре ще е бая изморен, а Марин си е и в супер форма ......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Новак Джокович 16:00ч.

Мнениеот Ivanov_95 » 03 ное 2016 18:49

Нашия когато и да земе 1-ви сет срещу по-силен противник,винаги губи втория с лекота.Дано в 3-тия е по концентриран и успее да излъже Джокера.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Новак Джокович 16:00ч.

Мнениеот Groucho » 03 ное 2016 19:44

Джокович вдигна нивото след първия сет и логичното се случи.

Последен мач за годината на Димитров. Григор ще приключи 2016-а на 17 място в ранглистата, ако не се случи нещо екстремно в Париж. Това място покрива качествата му. Можеше да завърши и малко по-напред, пред контузения Федерер, ако бе спечелил един от финалите си на 250. Добър сезон за българина.

Новак има доста по-добри резултати на шлемовете и мастърсите от Мъри. Шотландецът компенсира с няколко победи на 500-ците. Дано се стигне до мач между двамата, в който да се реши първото място.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Новак Джокович 16:00ч.

Мнениеот HoUs4oOL » 03 ное 2016 19:57

Groucho написа:Новак има доста по-добри резултати на шлемовете и мастърсите от Мъри.

Има по-добри резултати като цяло, само ще кажа, че Мъри не е играл с играч от Топ5 от финала на Ролан Гарос. ;)

Изображение
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2373
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Новак Джокович 16:00ч.

Мнениеот Esi » 03 ное 2016 21:06

1982 написа:
Esi написа:Може, но се съмнявам. Ако Григор вземе сет ще е добре.
Турнирът в Париж е много важен в момента за Джокович, ще бъде на макс и няма да допусне загуба.


След Ролан Гарос, няма турнир, на който Джокович да е бил на макс, така че не знам как го предричаш това. От месеци е безумно слаб, за мен ще е сензация, ако добута до финала дори.

След Ролана не е бил наистина, но в Берси ще бъде или би трябвало да бъде, няма как. Ако не заиграе максимално добре, има реална опасност да отстъпи първото място за годината. Съмнявам се, че ще допусне това! Знаеш какво отличава големите от много добрите.
Доколкото разбрах, Григор е изиграл отличен първи сет.
Какво става с вашия човек? Веган, отскоро с духовен гуру в екипа призоваващ за любов и мир и т.н.
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Новак Джокович 16:00ч.

Мнениеот Red_Neck » 03 ное 2016 22:19

Аз съм доволен от играта на Григор.
Пожелавам му да е здрав и да продължи следващия сезон, както завърши този.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3809
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: Париж | ГРИГОР ДИМИТРОВ - Новак Джокович 16:00ч.

Мнениеот loko1 » 04 ное 2016 10:31

Red_Neck написа:Аз съм доволен от играта на Григор.
Пожелавам му да е здрав и да продължи следващия сезон, както завърши този.


+1
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта